0 oy
204 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Esimin ailesiyle ilgili sıkıntı yaşıyorum ne yaparsam yapayım hep laf sokuyorlar  kardeslerim eşinin kardeşiyle arkadaş gibiler her zaman kardeşim ayırt etmez gezirir yedirir eşinin kardeşi 19 yaşında   kardeşim bekar en son iki haftalık izni vardı bi hafta kardeslerim beraber kaldılar iki kardeşim bide eşinin kardeşi kardesimin evi var benim oturdugum şehirde orada kalmıştı bi hafta kaldılar kardeşim arkadasın in yanina gezmeye gitti başka yere bizde ordaydik o gittikten sonra üniv okuyan kardeşim bide kaynım biz kaldık bende burda kalamassinzi hep beraber eve gidiyoruz dedim içki falan içiyorlar bisey olsa ben suçlu olacağım zaten kayinbabam laf sokma derdinde en küçük biseyde baslarina is gelse bana bagiracaklar dedim valla kimsenin bagirmasini cekemem ben dedim bisey olsa beni suclarlar bagirirlar dedim sonra surati asildi bozuldu halbuki kardesimide aldım getirdim yani  dedi ben eve gececen falan şimdi vatsapta yazilar paylasiyor yok insanlarin son yaptıklarına bakacaksın  falan  diye  valla tek derdim yuvamda huzurlu olmak insanlarin laf sokmasından yoruldum çünkü bize gelir kalır kesinlikle git kalma falan demem istedikleri gibi gelirler gelsiblerde ama kardesimin evinde bisey olsa bana bağıracaklar   ben kotu bisey yaptığını düşünmüyorum sizce  bide sürekli herseylerine evet diyordum önceden baktım yine onlar bildiklerini yapıolar evet deyince sürekli onların dediklerini yapınca bisey değişmiyor onlar yine laf vurma derdinde değerin olmuyor yani

2 Cevaplar

0 oy
(759 puan) tarafından
Huzurunun bozulmasını istemiyorsun kuzum bende öyleyim İçindenn ne geliyorsa öyle yap .sen haklısın bence
(2 puan) tarafından
Hayır nankörlük degilmi peki bu zamana kadar herzaman elimden geleni yapıyorum  bana paylaştığı yok son davranışına bakacaksın kotu bisey yapmadım ben yani tek sen eve gidiyorsunda demedim kardesimide aldım ikisinide
(2 puan) tarafından
Yok son davranışına bakacaksın yazmış zaten her zaman bana dayilanarak konuşma derdinde  eşime bisey diyemezler herşeyi benim yanında konusup canımı sikiyorlra
(2 puan) tarafından
4 yildir kendi ailemi bu kadar sahiplenmedim ama insan kirildikca sadece kendime eşime  bakıyorum artik çok fazla uğraşıp caba harcamıyorum
-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Biraz karmasik okudum ama tek diyecegimkendi huzurunu gozet bosver alinan alinsin. Kendileri bizim huzurumuzu bozarken biz dayaniyirsak onparda dayanir
(2 puan) tarafından
Öyle olmuyor onlar bozarken bozar bi kız hic üzülüyordu kiriliyormu diye kimse düşünmeden lafını söylüyor zaten ama ben hep icimde vicdan yapıorum kotu bisey de yapmadım halde
(6,978 puan) tarafından
Bende senin gibiyim, esimin hatrina bazi seylere goz yumuyordum ama artık bana laf sokanlara keyfime gore ya gormezden geliyorum ya da soguk davraniyorum. Esime de hepsini anlatiyorum, bana yanlis yapanla cok mesafeliyim artik
(2 puan) tarafından
İnsan bi yerden sonra içine ata ata yoruluyor inan ki hayata karşı sevkim kalmadı herşeyden sogumusum
(6,978 puan) tarafından
Anliyorum seni canim, kendine bol kopuklu bir kahve yapıp koy duruma, onlar dusunsun :))

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 603 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde Nalannyy (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 164 göst.
16 Eylül 2021 Aile kategorisinde Miray22 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 170 göst.
16 Eylül 2021 Aile kategorisinde Miray22 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 855 göst.