0 oy
433 göst.
Diğer kategorisinde (462 puan) tarafından
Sabah tahlil için hastaneye gittim. Eşim geldi izin almamıştı yarım saattr biter diye düşündüm işim. Gittim doktor çok geç geldi. Eşime dedim ki sen işine geç kalma annem gelir sen git dedim. Oda tutturdu babam aldırcak seni dedi. Babası brnimle konuşmuyo heykel gibi geldim bile demez. Ben de hayır dedim. Bekledi işe geç kaldı bana bi ton kızdıö tamam desen sorun yok diyo e sen de tamam deseydin sorun yoktu dedim illaki annesi babası olucak her koşulda annemin grlmesi sanki çok büyük bi şey kim haksız sizce

16 Cevaplar

+1 oy
(238 puan) tarafından
Valla benım esımi ben ne kendımle beraber hastaneye gotururum nede markete hastaneye geldıgı zaman hep kavga edıo calısanlarla haklı ama gelmesn daha iyi hamılelıhımden beri hep kardesım gelıo bazen tek gıdıorm oda yorulmasn artık dıe snra tabı tek gıttımı duyunca kızıolar o ayrı :) en iyisi hıc kocayı karıstrmamak gecen acile gittik kasınıodum zorla tutturdu hadı hastaneye goturım dıe gittik benı kadın dgma bı aldılar 2 saat bırakmadılar sarjımda yoktu bı cıktım guvenlıkle kavga edıo karım nerde karım bılgı verseneze dıe benı gordu kıyamam sakınlestı ay bak aklıma geldi gene sımardım haha :) takma kuzum bosver 
-Reklam-
0 oy
(806 puan) tarafından
Eşinn haksız
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Eşin tabiki insan öyle durumlarda önce annesini ister. 
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Eşin haksız neymiş o öyle
0 oy
tarafından
Esin çok gerekçesiz yere sana kızmış 
0 oy
(237 puan) tarafından
Afedersinde hastanede işim var ve kendi ailemden önce  tabiri caizse  kan bagım olmayan elin adamı ne işi var  anam dururken  ay bu erkekler gereksiz varlıklar  
(462 puan) tarafından
Kan bağım var layınbabamla malesef
(237 puan) tarafından
Amanınn ama olsun nolırsa olsun kayınbabanın gelmesi garip kendi annen yada kaynanan hadi neyse de  annen gelemiyor olsa gelseler anlarım
(462 puan) tarafından
Eşim çok kıskanç biri ailesi ona göre melek
(237 puan) tarafından
Annenden de kıskancak değil heralde
0 oy
(2,127 puan) tarafından
Ee sonuç ne peki canım gelmediler demi valla şu erkeklerde gram düşünce yok
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Eşin haksız  ben herseyimi annemle yaparım tabi memlekete  gittiğimde hiç  ailesini  karıştırtmaz eşim  sagolsun 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Eşin kendi etmiş kendi bulmuş boşver geç kaldıysa kaldı. Bu kadar aileci olmasinlar
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Bu işin haklisi yok ki çok basit konularda tartışma konusu bile yapmayın senin baban benim annem dedikçe  her iki taraftan soğur hemde birbirinizi uzersiniz    evlilikte  iki kişilik daha sonra çocuklar olur   ikinizde haksizsiniz kendinize bunu yaptınız için
0 oy
tarafından
Esin haksız tabikide annenin gelmesi iyi olur 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Ne tahlili canım normal gebelik izlenimiyse ben tek başıma gidyorum yani yanına birilerine gerek yokki.
(462 puan) tarafından
Trk gitmeme müsade etmiyo beyefendi
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Eşin haksız tabiki 
0 oy
tarafından
Bu eşler nedense evlendikten sonra ailemizle görüşmemize karşı çıkıyorlar. Benim ailemle mesafe koymamı bile bekledi ama ben asla yapmadım bunu 
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Taş kafalı kocan haksız 
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Hep kendi ailesini o ne çekerler bizim ki yok sanki gıcık lik etmiş esin

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 474 göst.
30 Mart 2023 Aile kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 567 göst.