0 oy
816 göst.
Aile kategorisinde (49 puan) tarafından
Aranızda kaçarak evlenen var mı? Biraz dertleşelim kizlar

18 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Brennan tam 7 yil once yaptım o hatayı akli olan eşinin ailesi tarafından değerli olmak istiyor sa bir insan asla kacmamalii
tarafından
Oyy oyy canm senin kalbine kalbinin güzelliğine Rabbim de tüm güzellikleri sana nasip etsin  o güzel yüreğine
tarafından
Amin canim seninde insallah ♥️♥️ canimsin
tarafından
Sende benim canmsin  iyiki tanımışım seni
tarafından
Bende sni  canim iyiikilerim cok yoktur bnm ama sende iyiikilerimden biri oldun♥️
tarafından
Sağol canmmm
-Reklam-
+1 oy
(780 puan) tarafından
Kaçarak evlenenleri hiç sevmiyorum ben bana çok itici geliyor elin oğlu için babanın şapkasını yere egdiriyorlar milletin içinde utandiriyorlar doğup büyüdüğü ekmek yediği yere bıçak çalıyorlar çünkü ablam kaçarak evlendi bizim ev cenaze evinden daha kötü olmuştu ve onun yüzünden babam beni 14 yaşında nişanlandirdi hakimi yedi iki cihanda da hakkımi helal etmiyorum ablama  18 yıl oldu bi ara konuşuyordum ama şuan küsüm ve birdaha konusmayacagim
(2,323 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım bundan sonra mutlu olmaya bak geçmişi değiştiremezsin. Bundan sonra yapabileceğin en güzel şey kızına doğruları anlatıp öğretmek olsun inşallah kızının çok güzel bir hayatı olur geçmişe dahada takılıp kendini üzme.
(31 puan) tarafından
Canım benim insanların ne dediklerine bakma Allah büyük ne niyetle nasıl yazdığını anlayan anlar ki benimde bir kaç arkadaşında demek istediği buydu aslında hepimiz insaniz böyle şeyleri düşünerek bozma moralini emin ol sen ne yaşarsa yasa gerçekten burada belkide hepimizden daha güçlü daha çok şey yaşamış biz bebek ile oynarken seni ev hanımı anne olmaya zorlamış bir yaşamın oldu bence onları yazan arkadaş gerçekten istemeyerek ya da öfkesine yenik düşerek yazdı ben ilk okuduğumda ne manada ne hislerle yazdığını gerçekten anladım bu yüzden ne kendini üzmeye ne de düşünmene gerek yüreğini Allah bilir gerisini boşver gönül kırmaya gerek yok sen kimseye hakaret etmedin sadec iyi bakmadığını dile getirmek istedin rabbim sağlıkla getirsin inşallah kuzumu da maşallah ne güzel çocukların büyümüş sana arkadaş olanlar var ben sana yeni anne olcam ve rabbim kuzularımızın  hepsinin yardımcısı olsun insanlara böyle bakınca ne kadar da kötü olmuşuz ne kadar hissiz duygusuz olmuşuz devir kötü insanlar değişik sen ne kadar kendini ifade etsende anlamak istemeyen anlamaz zaten. Mühim olan empatidir her iki taraf içinde çok acı ve zor Rabbim hepimizin yardımcısı olsun asıl sen kusura bakma bu halin ile bunları okuyarak üzdün kendini
(780 puan) tarafından
Saol canım Allah razı olsun ben uzun zamandan sonra burdaki yazıları okuyunca gözümden yaş geldi gerçekten çocuklar konusu geçince ben dayanamıyorum  yazdığımada pişman oldum Allah hepinizden razı olsun
(2,323 puan) tarafından
Yazının altında göz işareti var oraya basarak yazını ve yorumları komple gizleyebilirsin boşver başını ağrıtma yanlış anlayan biri olur yine uzar konu istersen yorumunu gizleyebilirsin.
(31 puan) tarafından
Farkındayız sende isteyerek kullanmadın o kelimeyi bırak anlamak isteyen istediği gibi anlasin yorgun anne nin dediğini yap moralini bozma kapat gerekirse yorumları gizle ne gerek var bebeğini taşırken geçmişe gidip anıp kendini üzmeye.
0 oy
(14,035 puan) tarafından

Annemmm kaçarak evlenmiş 18 sene sonra da boşandı :ermm:

(32 puan) tarafından
Vay be....
0 oy
tarafından
Ben değilim ama baya bı var 
0 oy
(219 puan) tarafından
Ben kaçarak evlendim iyikide evlenmişim diyorum 
(219 puan) tarafından
Eşim iller ağrılı ben kurt değilim kaynanam yeni oldu ama 9 eltim var hepsi tarafından seviliyorum Kayinpederim de cok iyi
tarafından
Peki medem uzgunsun  nur?
tarafından
Nerden agriya gittin hangi sehir
(49 puan) tarafından
Benim dünyam annemdi eşimle mutluyum ama beni gelinlikle hiç görmedi düğün falan olsa ağlar kızımın gelin olduğunu göremedim diye
(219 puan) tarafından
Ağrıya gitmedim agrililar yalovadalar bende yalovada oturuyorum
0 oy
tarafından
Allah'ın emriyle istedi ❤️
0 oy
(13,920 puan) tarafından
Evet bende kaçtım şimdiki aklim olsa asla yapmazdim.
0 oy
(470 puan) tarafından
Ilk evliligimde kaçarak.evlendim bir oğlum var Rabbim bağışlasın.. bosandik anlasamadik ve ikinci evlendim suan hamileyim mutluyuz sukur
(49 puan) tarafından
Allah bağışlasın Rabbim kucağına almayı nasip etsin
(470 puan) tarafından
Aminnn sagol cnm hepimizin inşallah
0 oy
(59 puan) tarafından
Beéennn kader mahkumlari ekibi kuralim::)))))
(49 puan) tarafından
Bencede
(59 puan) tarafından
Anam biz bunlara bedavaya gelin geldik yine de bizden kotusu yok masraf ettirip anasini aglatanlar bizden kiymetli oluyo akli olan kacmaz haaa esime bakrikca iyiki diyorum tabiki de ve mesela benim ikinci esimin ilk evliligiydi kimseyi karsimda konuşturmaz ama o yokken de hersey basima kalkilir akli olan anasini babasini kendini ayak alti etmez biz yaptık da noldu yarabildik mi yooookkk:)))
0 oy
(119,458 puan) tarafından
Kacmadim 5 sene bekledim ama kacmadim
0 oy
(406 puan) tarafından
Nasıl kactiniz kız ben korkarım kaçarken :)
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Annem kesinlikle tanışmayı dahil kabul etmedi sadece Kürt olduğu için İzmir de doğmuş büyümüş adam doğuya bile gitmemiş hep böyle anlattım asla dedi tanışmak dahi kabul etmedi çok uğraştık ikna olmadı en son ben evleniyorum diye aradım annemi geldi kıyameti kopardı şimdi pişman olan annem önyargılı davranıp benim düğünümu göremedi diye ve eşimi de çok seviyor eşinin kıymetini bil diyor her zaman eşim de çok saygılı davrandı hiç annen şunu yaptı etti bile demedi bu zamana kadar yani her rizasiz evlenen kötü degildir ben de küçük kizlarin kaçıp evlenmesine üzülüyorum ama her zaman aileler de doğru karar veremiyor nasip 
(2,323 puan) tarafından
Bak seninki çok farklı mesela burda sen haklısın gerçekten ön yargılı davranıp ayrım yapan aileler çocuklarını buna mecbur bırakıyor ama diğer türlü daha istemeye fln gelmeden gel kaçalım dendiğinde direk kaçmamak gerek.
(2,323 puan) tarafından
Kesinlikle cahillik ya da korku yetişme tarzı psikoloji her şey olabilir
0 oy
tarafından

6 sene oldu pişman değilim Rabbim 'e çok şükür <3

0 oy
(1,595 puan) tarafından
Kaçarak demeyelim de ailemin rızasını almadan evlendim. 
0 oy
(969 puan) tarafından
Eltilerim kaçarak evlendi
0 oy
(160 puan) tarafından
Ben cnm kacarak evlendim
0 oy
(570 puan) tarafından
Kaçmadım çok zor oldu evlenmemiz babam istemedi hiç 5 kere geldi kocam kapıdan kov bacadan misali ama sonuç sevgimizi anladı sonunda evledik iyikide kaçmadan onunla evlendim diyorum çünkü benim babam asla affetmezdi sevdiğimlede olsa hep yarım olurdu bir yanım 
0 oy
(842 puan) tarafından
Ne saçma yorum yapmışlar kimseyi kinamayacan valla kinadigin geliyor başına benim babam hep onu bunu kinardi Bende kaçtım ama hiç cenaze evi gibi olmadı benim kacma hikayem degisik ti o yüzden kimsede bana küsmedi valla 

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 619 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Sevda Mehmet emir (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 762 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 746 göst.
13 Ocak 2022 Aile kategorisinde Elizin annesi (795 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 494 göst.
13 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,925 soru

11,404,696 cevap

34,942 kullanıcı

...