0 oy
646 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
18 aylık oğlum 8.5 kilo 

Hiç bir şey yemiyor agzını dahi açmıyor açtıgınada tadına bakıp ikinci kaşığı almıyor 

Veya agzına alıp çiğneyip tükürüyo yutmuyo

YouTube kendi önüne koyma tabak şekillendirme hepsini yaptım yok

Herkes üzerme baskı kuruyor bakamıyosn diye çocuk gelişmiyor kücüücük

Birde erkek çocuğu olacak diyorlar çok kötüyüm artık

Aglamaktan canım çıktı nolur okuyup geçmeyin bilen biri bir şey desin

Takviye edici gıda olur yöntem olur doktor önerisi olur lütfen

30 Cevaplar

0 oy
(707 puan) tarafından
Özel bir mama var adını hatırlamıyorum ama doktor yazıyor.Birazini devlet birazını sne ödüyorsun.O kilo aldırıyor.Bulursam yazarım postuna.Doktoruna danış biberinun içine koyuo iicriyordum ben.
tarafından
Biberon almıyor ama bardakla felan denerim doktora ne diyip yazdıraym birde ortlama ne kadar öderim
(707 puan) tarafından
İnan ben alalı 4 sene falan oldu oğlum kucuktu o zamanlar.Biz 3 koli alıyorduk 120-150 ödüyorduk ama.mama 400 falandı gerisinj zaten devlet ödüyor.Ozel.mamalar varmış dersin.Raporlu yazılanlardan.Bebegine bakıp birkaç doktor rapoe yazıyor.
-Reklam-
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Hangi şehir de yaşıyorsun
tarafından
Maraşta
(12,856 puan) tarafından
Yakın olsa doktor önericektim canım
0 oy
tarafından
Eskiden doktorlar hemen iştah şurubu yazardı artık yok mu ya 
0 oy
(107 puan) tarafından
Benim kızmda 14 aylık yedircegim zaman düşünmeye başlıyordum çok zordu en sonunda vitagil diye vitmn şurubuna başldm birde sar sar makarayı açıyorum öyle dikkatini dagıtıyorm he bide bizimki hala pütürlü yemiyor herşeyide yemiyor zamanla alışacak artık 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Muhakkak doktora götürün tahlillerini yaptırın 
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Canım ona muhallebi tarzı şeyler yap sevdiği şeyler yap bari boş kalmasın midesi 
0 oy
tarafından
Benim kizimda 18 aylik 8 bucuk kilo kan tahlili yaptırdık d vitaminiyle demiri eksik cikti iştahsızlık yapiyormus iki ilac yazdi canim bi cocuk doktoruna gotur istersen
0 oy
(855 puan) tarafından
Kuzum ne yaparsan yap yemek istemeyen çocuk yemez benimki 27 aylik hala yemiyor ve 10.5 kilo doktora götürdüm hiçbirşeyi yok iştah açıcı bile fayda etmiyor ama bizde söyle bir durum var eşimde bende zayıfız  doktor sağlıklı diyorsa takma kafana isteyen istediğini söylesin bende çok ağladım o laflara şimdi bi kulağından giriyor diğerinden çıkıyor
0 oy
tarafından
Tahlilleri tekrarla canım doktordan nutrıgen surup iste ac karna sabahları ver ve ac karna pekmez ver 1 tatlı kasıgı

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 525 göst.
7 Aralık 2021 Aile kategorisinde Demetttt (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 269 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Umutsuz0034 (457 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 395 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,330 göst.