0 oy
1,063 göst.
Aile kategorisinde (268 puan) tarafından
Eşimle ayrıyım resmi olarak boşanmadik eski postumda var.5 aydır sebepsiz yere ailemin yanına getirdi.çevrem bekle o dava açsin diyorlar o yüzden onu bekliyorum.her neyse uzun hikaye.asıl söylemek istediğim eşinizle küçük basit sebepleri kendinize dert etmeyin eşinize sorun etmeyin.hayat kısa mutlu olun.ben eşimle beraberken ki halimi düşünüyorum bazen küçük şeyleri abartıyordum belki öyle yapmasam daha iyi olurdu.ailesi nin yaptıklarını ona söylüyordum buda yanlıştı.keşke mutlu huzurlu bir yuvam olsaydı tek istediğim buydu bu hayatta Rabbim kimsenin yuvasında mutsuzluk huzursuzluk vermesin.eşiniz size değer veriyorsa sizde onu sevin değer verin.üzgünüm o yüzden hatalarımı size söylüyorumki benimle aynı hataya düşmeyin.yaşım küçük evlendim 21 yaşında şuan 26 yaşındayım.yaşım beni olgun yaptı.eşimle bir problem olunca konuşunca kızar diye knusmuyordum böylece sorunlar birikmiş dağ gibi olmuştu.o yüzden her sorunu eşinizle konuşun.çok üzgünüm keske boyke olmasaydi.allaha emanet olun teşekkürler şimdiden.

31 Cevaplar

0 oy
(883 puan) tarafından
Çok üzüldüm cokk inşallah bir araya gelirsiniz inşallah bir evlilik bilmiyorum nekadar da kötü olsa ayrıldıklarında için parcalaniyo  sen bilirain ama böyle açık sözlü olduğun ovin diyorum eğer zamaninda sen küçük şeyleri buyutmussen şimdide sen bu olayı voz bence vazgeçme inanki her. Evde olan şeyler arayada çok mesafe koyma bilmiyorum gidebiliyosan evine git 

:( tavsiyen içinde  çok saol
(268 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım allah razı olsun.evet en kötü evlilik bile bitse çok zor ve severek önünden elinden gitmesi.karşı tarafın birşey yapmaması çok zor bir durum
(883 puan) tarafından
Bence evine git bırak o utansin bak inannki bu son durumlarda kadınların hamlesi hep bosanmayi önluyo inanki çocuğun için bence kimseyi de dinleme yok daha. Birde onun dava açmasını felan beklemek çocuğun var evlaadi için annem derdi öyle köpekle aynı çuvala giriyorsun cidden evlat için yap
(268 puan) tarafından
Çok sağol cnm evet haklısın öyle çok doğru demiş teyze bir ışık görünce fırsat bekliyorum değerlendirecem mutlaka
-Reklam-
0 oy
tarafından
Onu kendine yine aşık et hiç bişey için geç değil kocan sonuçta mesela çocuğu bahane et görüş pek yüz verme samimi de olma şöyle güzel giy süslen vs ne bileyim erkekler sever böyle şeyleri öyle farklı olduğunu değiştiğini sansin ve emin olun o da dayanamaz gözden ırak olan gönülden ırak olur farklı şeyler yap adamı aşık et adam sana aşık olursa sorunları çözersiniz inşallah aklıma böyle çözümler geldi ama fazla labali cıvık da olma hafif görmesin seni açıkmısın kapalı mı bilmiyorum bazen dizi senaryoları gerçek oluyor 
(268 puan) tarafından
Kapalıyım cnm.çok TSK ederim haklısın olabilir allah razı olsun
0 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH yardim etsin hakkında hayırlısı olsun 
(268 puan) tarafından
Allah razı olsun çok tskler insallh
0 oy
(120,048 puan) tarafından
Aylardir dava acmadiysa sebden bi adim bekliyo olabilir
(268 puan) tarafından
Evet oda diyor boşanmak istesem bosanordim.çok TSK ederim
0 oy
tarafından
Canm bir erkek seni getirip anne evine birakiyor ve arayip sormuyorsa daha kendinde hata arama bence  vardir her serde bir hayir.
(268 puan) tarafından
Haklısın cnm bende bazen öyle düşünüyorum.bazen hatalarımızı anlayalım diye mi yaptı o yüzden kafam karışık inan TSK ederim
tarafından
Canm sen kendini cok sucluyorsun ve hala esinin bir hakli yanini bulmaya calisiyorsun bunu kendine yapma kendine yazik edersin karsindaki gercekten seni seven adaam olsa 5 ayi gec 5 gunde gelir sana yalvarir ki heleki cocuk varsa arada.dava acmamasinin bir cok nedeni olabilir nafaka vermiyo ohh masrafi yok.baskasiylada evlenemezsin onun elindesin sonucta. Vb daha bir suru sebep olabilir.baris konus veya bosan demem ama kendini ezme kendini kotu gorme cunku boyle yaparsan karsindaki insanlar her daim sana daha fazlasini yapar.dik dur ya ayrisin bak ölmuyorsun sonucta ayaktasin.cocuguna bak 5 aydir umursamayan adam yerin dibine batsin
(268 puan) tarafından
Çok güzel açıklamışsin çok iyi anlamışsın beni evet haklısın yapacak birşey yok çok teşekkür ederim canım
0 oy
(18,228 puan) tarafından
Öncelikle Allah yardimcin olsun ins kurtulur yuvan belliki pismansin bn esimi cok seviyorum anlasamadimiz cok yer var ama cok kafaya takiyodum herseyi artik yapmiuorim herseyine olumlu yaklasiyorum guzel yonden dusunmeye calisiyorum onu uzmemeye sikmamaya calisiyorum Rabbim gonlune gore versin kuzum saol tavsiye icinde
(268 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm.amin inşallah.en iyisi niye yapmışsın cnm Rabbim ömür boyu mutluluk versin inşallah rica ederim cnm bir kişi etkilenin yuva kurtulsa birşeyler düzelse ne mutlu bana
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Tam da ihtiyacım olan yaziyi yazmışsın b3lki bende en ufak şeyleri tartışmaya ceviriyorum yada sakinlikle sormuyorum zaman zaman bende anne evine gidip geliyorum kavgalı bir şekilde. 5 ay nasıl dayanır insan çocuğunuz da var hiç mi gormek istemiyor mesaj atmıyor 
(268 puan) tarafından
Boşver cnm mümkünse üzmeyin birbirinizi kırmayın.5 ay oldu hergün tartışıyoruz mesajda senin yüzünden oldu böyle oldu.çocuğu ilk başlarda görmek istemedi hiç 1 buçuk yaşında birde şuan istiyor görmeyi ama ver götüreyim kaç saat sonra getireyim inada ben izin vermiyorum
(1,424 puan) tarafından
Bencede izin verme başlarda bir baba olarak girmemiş ihtiyaçlarını karşılamamış şimdi tam sevmelik kıpır kıpır zamanında mi istiyor. Valla üzmemek de elde değil canım oluyor yanlışları maalesef :(
(268 puan) tarafından
Aynen cnm haklısın Rabbim bu durumda olanların yardımcısı olsun inşallah
0 oy
tarafından
Bende 21 de evlendim şuan 26 yım ve ikinay oldu babamlardayim.iki çocukla .. ben  elimden gelen herşeyi yaptım kuzum.yeterince alttannaldim.yeterince sevdim.ywterince katkandim  bana olan bakışlarında binlere bile bu adamam bana aşık diyemem çünkü öyle biseyiningormedim kadınlar anlar ya keşke anlamasam seven insan iki ay çocuklarını sesini duymak ister arar ama o adam.ne aradı ne sordu bende dava açacaktm.babam.izin vermedi 
(268 puan) tarafından
Öyle zor ve çok kötü gectiki her gün ağlamakla hala aynı cnm.evet bir insan çocuğunu özlemez mi  o kadar ayrı nasıl kalır lar aklım almıyor tek bende var zannediyordum meğer sendede varmış vicdansiz adam çok varmış meger
tarafından
Çok zor ..ama sen ağlama güçlü durmaya calis ayakta durmaya calis agkayacagin zaman kendi kendine sen guclusun aglamayacaksin de ...
Ben evladima bı gün ayrı kalamam onlar nasıl.sesininduyamdan yüzünü görmeden ayrı kalabiliyorlar anlamıyorum Allah içlerinden vicdani merhameti söküp almış . Kalpleri kararmış bunların Allah'tan korkmuyorlar ...rabbim hiç bir kadını benim.senin durumuna düşürmesin çok zor ...
(268 puan) tarafından
Allah razı olsun amin cnm amin çok zor öyle valla vicdansız insanla çocuğun olması çok zor kimseye vermesin rabbim
tarafından
Çocuk olmasa çok kolay boşanır da işte çocuk olunca kolum kanadın baglaniyor
(268 puan) tarafından
Öyle valla cnm benimde allah insanı iyi insanlarla karşılaştırsın
0 oy
(1,666 puan) tarafından
Eski postlarini da okudum canim adam 5 aydir yok cocugunu da hic sormamis ve arkandan birsuru iftira atmis bir de eski sevgilisini unutamadi demissin senin yasadiklarin da kolay degil kendine yuklenme bence senin buyuk bir hatan yok anladigim kadariyla ama cok seviyorsun belli insallah senin icin herseyin en guzeli ve hayirlisi olur cnim 
(268 puan) tarafından
Evet cnm aynen okuduğun gibi.büyük hatam yok ufak tefek şeyler onlarıda anladım ama dediğin gibi adamda adım yoksa yapacak birşey yok çok TSK ederim amin inşallah allah razı olsun cnm benim
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun eski postuna baktım da eşin bitirmiş kafasında sen kendini suçlama hayırlısı böyleymiş
(268 puan) tarafından
Evet haklısın öyle tsk ederim

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 822 göst.
29 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
8 cevap 337 göst.
15 Ocak 2022 Aile kategorisinde glshyknc (850 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 330 göst.
22 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu