0 oy
904 göst.
Diğer kategorisinde (450 puan) tarafından
İstanbul da kiradayiz esim inşaat isi yapıyor boya badana tadilat vs ama artık gecinemiyoruz yurt dışına gitse bir yılda evde alırız arabada tanıdıklarımız var az önce konuştuk falan da nasıl yapicaz durabilicekmisin bir yıl bizi görmeden falan Türkiye de imkansız bir yılda ev araba almak sonunda feraha kavuşmak varsa giderim dedi bir yil dediğin de hemen geçiyor dedi çok kararsızım gitme desem gitmez.. Ama artık bıktım kıt kanaat gecinmekten kira köşelerinde sürünmekten aylik 1.300 tl kira veriyoruz ya

53 Cevaplar

0 oy
(207 puan) tarafından
Yarına çıkacağımız belli değil zor geçinelim ama yanımızda olsun bebegimin basında olsun. Senin de gitme imkânın varsa git. Bide insanoğlu çiğ süt emmiş aynı bu şekil gidip 4 5 ay sonra boşanma davası acab eşler var. İkisi ni de göz önünde.bulundur. Ben büyük konuşmayim ama yanımda.olsun gitmesin derdim
-Reklam-
0 oy
(2,479 puan) tarafından
O gitmez bende istemem araya soğukluk girer mutlaka başka kadına gider sadece kendi eşim için değil bence bütün erkekler gider bana göre akıl işi değil 
0 oy
(337 puan) tarafından
Şirket gonderiyosa izinde yapar canım bence benim eşimde inşaatci asıl bi yolunu bulsa gider direkt orda biraz zorlanır ama 1sene zaten askerlik nolcak
0 oy
(1,791 puan) tarafından
Ekmek nerden geleceği belli değil canım eğer öyle bir imkanı varsa gönderirim sonra rahatıma bakarım 
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Gönderirim vallah
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Sende kendimi gördüm bacim benim esimde insaat demir ustası. Daha once 4 ay arabistanda çalıştı. Suan 35 haftalik hamileyim 20. Haftalarimda sirbistana gtti ama cok zorlandim ağla zirla 15 gun icinde getirdim geri. Simdi doguma az kaldi dogum olur olmaz azerbaycana gidicek 1 seneligine bilmiyorum artik napacaz ama yapacak bisey yok ev kira araba vs hic biseyimiz yok borc cok mecburen gondercem hayat sartlari cok zorlasti hic biseye elini suremiyorsun bide cocuk olacak. Inan cogu seyini annem aldi besik bebek arabasi vs daha bir suru sey yoksa ben alamazdim kış gunu çalışamadı ki hic eger ihtiyacin varsa gonder bacim kimseye boyun bükme düşenin dostu  olmuyor.  Herkes seviniyor aksine. Ama yarin bir gun ev araba alsan herkes sana dost olur. Insanlar böyle bence gonder derim en azindan 1 yil sonra evin olur araban olur rahat edersin
0 oy
tarafından
Gonderirdim ben cunku artik herkes zor geciniyor
0 oy
(568 puan) tarafından
Keşke bizimki 10 senelik gitse kız daha ne :)
0 oy
tarafından
Özlersin kız kocanı                     
0 oy
(245 puan) tarafından
Aaa benimki de bu hafta böyle teklif aldı reddetti yurt dışı roman yaydı sanırım:) acaba aynı şirket mı birde romanya olmayabilirde unuttum ismini 
0 oy
tarafından
Ben olsam gonderirdm canm ya bir yıl zorlgnu çekerdim ama ondan sonrası ferah a kavuşacak çekmeye razı olrdm
0 oy
(253 puan) tarafından
Canim senin çoçuğun var ve ailende cok yakindaymiş ben olsam gönderirim cocugunla vakit gecirirsin günler cabuk geciyor zaten ve kendi evinde kalcaksan hic sknti olmaz ben yeni evliydim esimi 1 ay gördüm asker oldugu icin sonra afrine gitti 1 yil ayri kaldik gecti gitti şükür zorluk olmadan malesef rahatlikta olmuyor 
0 oy
(1,432 puan) tarafından
İzin vermem kesinlikle çocuğu biraz büyütürüm sonra bende çalışırım ama olmaz tek başıma kafayı yerim elin memleketinde bizi de götürürse olur ama
(450 puan) tarafından
Ya benim ailem Karşı binamda oturuyo yanliz değilim herkesin hayatı farklı tabi sende haklısın
(1,432 puan) tarafından
Ha o zaman olur tabiki
0 oy
(30 puan) tarafından
Benim eşim 1 ay oldu gideli yurdişina vallahi hiçte sikinti yaomadilar gidişine psr testi yapilinca hiç sikinti kalmiyor valahi bende eşimle ayni durumdan yana ayriyiz ev almak istiyoruz sıkıldım kıt yaşamaktan 
(450 puan) tarafından
Allah herseyin hayırlısını versim çocuk var mı canim
(30 puan) tarafından
Evet bir kizim var 12 aylik
0 oy
(17,501 puan) tarafından
Gönderirim ben senın durumunda olsaydım cnm 
0 oy
(32 puan) tarafından

Seve seve.......

0 oy
(1,939 puan) tarafından
Valla esim sizi yanimda getiririm siz madam ni anlami yok dedi turkiyede ki evime de kira veriyoruz yurtdisina geldik bburda da aynı şekilde biz de ev almayindusunuyiruz 
0 oy
tarafından
Benim eşimde İnşaatcı şuan ırakta 3 4ay gelmeyecek mecbur çalışak ev yaptık borç var 
0 oy
(772 puan) tarafından
Çocuklar olup beni engelleyene kadar eşimin bensiz markete bile gitmesini istemezdim kıskançlıktan değil ama çok sewmekten sanki bişi olcak bi daha göremicem korkusundan bişi olcaksada onun yanında olsun fln gibisinden sanırım kaybetme korkusundan annemi kaybettikten sonra böyle oldum sanırım ewlenmeden önce her sabah kalkar babamı yolladıktan sonra camdan peşine bakardım köşeyi dönüp gözden kaybolana kadar 
0 oy
(11,584 puan) tarafından
Benim eşim calisiyor canim yurtdisinda ve 1 yilda degil surekli yapiyor bu isi. Bi gitmesi 6 7 ayi buluyor bazen
(450 puan) tarafından
Hayat şartları işte ne iş yapıyor esin
(11,584 puan) tarafından
Canim 10 yildir yapiyor 2 yillik evliyiz. Gemi makinalari muhendisi benimki. Gemide uzun yola gidiyor yurtdisina.

İlgili sorular

+1 oy
42 cevap 562 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Geberik gelin (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 452 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 362 göst.
10 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Selin1903 (644 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 117 göst.