0 oy
602 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
6 aylık hamileyim biraz iş yapsam uykum geliyor yoruluyorum yemek bile zor yapıyorum siz nasıl iş yapıyorsunuz?

35 Cevaplar

0 oy
(1,475 puan) tarafından
Gayet kolay iş yaptım 2 tane çocuk 3'ü hamileydim 7 aylıkta doğum ettim her gün de Ev toparlıyorum bir gün bir oda bir gün bir oda temizliyordum yemekte yapıyordum yani çeşit çeşit yemek yapıyordum hamileyken 7/24 mutfaktayım daha doğrusu
-Reklam-
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Yoğun tempoda çalıştığım için ev işi hiç yormuyor. Hem hareket iyidir hamilelikte, çalıştığım için anca her cuma dip köşe temizlerim
0 oy
tarafından
37 haftaligim temizligimi de yemegimi de yapiyorum mecbur tabi insan zorlaniyo ama yardim edeni olmayinca bi sekilde yapiyo
0 oy
(747 puan) tarafından

Haftada bir yapıyorum valla:Dİçim içimi yiyo dik bucak giriyim hergün istiyorum ama yok bacım olmuyor.Kocamda yapma diyor hani evde ne var ki diyor canıma minnet:D

0 oy
tarafından
Yapıyordum zamanında doğum yaptığım güne kadar yemek ev işi sürekli yaptım bazen dinlenerek yapıyordum 
0 oy
(347 puan) tarafından
6 aylik fabrikaad çalışan bi akrabam ve kız  doguma kadar  calscakmis
0 oy
(689 puan) tarafından
8 aylikken cam kapi duvar bayram temizligibi bir basima yaptim kayinvalidemle yakin otiruyoruz annem baska memlekette ondan yardim istemekte istemedim tek basima yaptim 

Gunluk isimide yaptim misafirimde hic eksik olmazdi anasoz bacisiz bir basina olunca herseyi yapiyorsun 
0 oy
(439 puan) tarafından
Dinlene dinlene yemeklerine her aksam yarinin yemegini yapiyorum yemek yapma saatinde uyuyorum akıllıca 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Esime yaptiriyorum valla bir gun evi supureyim dedim kanamm oldu dusuk riskim basladi hastanede yattim
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Valla mecbur yapıyoruz canım yaoicak kimse yok bide seninki daha küçük benim suan 34 haftada iki büklüm yürüyorum egilince dogrulamiyorum  ama yavaş yavaş yapiyorum işte  ne yapabildiysem artik
(3,895 puan) tarafından
Cevabınız için teşekkür ederim.Bunu yazali neredeyse 1 yıl olmuş şimdi çocuğum büyüdü. :)
(3,599 puan) tarafından
Oy MaşaAllah ne güzel farketmemisim eski post olduğunu kizlarida heycana getirmişim☺️☺️
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Ben hamisken çok iş yapardım yaa çok gezerdim :)) koca yoktu başımda yemek derdim yoktu kendime ufak tefek hazırlar yerdim
0 oy
(4,969 puan) tarafından
Ah ah bn 8 aya kdr calstm ramazanda koştur koştur eve gelip yemek yaptım ....
0 oy
tarafından
Ben yapmıyordum silme süpürme işi esimdeydi. Yemeğide bazen yapıyordum bazende pratik şeyler yiyorduk. Hazır mantı, makarna vs. 
tarafından
Eski post
tarafından
Kız ne bilim herkes yeni yorum yapmış
0 oy
tarafından
Kıza hamileyken kolum kalkmazdı oğlana hamileydim 1 dk durmazdım gezerdim halı yıkardımmm ooooo doğurdum şimdi yapamam :) 
0 oy
(277 puan) tarafından
3 tane doğurdum 3 ndede son güneme kadar yaptım.hele 3ncü hamileliğimde köyde oturduğum ıçin ekmek yoğurup ateşte pisiriyordum. son ayimda kaç leğen pişirip dolaba attım doğumdan sonra 2 aya kadar ekmek derdim olmadı.

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,155 göst.
0 oy
32 cevap 876 göst.
27 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 662 göst.

379,840 soru

11,370,320 cevap

34,853 kullanıcı

...