0 oy
599 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
6 aylık hamileyim biraz iş yapsam uykum geliyor yoruluyorum yemek bile zor yapıyorum siz nasıl iş yapıyorsunuz?

35 Cevaplar

0 oy
(1,908 puan) tarafından
Yapmiyorum valla:)))
(3,895 puan) tarafından
Ohh iyi güzel :))
-Reklam-
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Çocuğu başkasına bırakmaktan başka çare yok bugün postaladim temizlik yapıyorum yoksa ev gocuyordu ev pis olursa bu sefer enfeksiyon hastalıkları çıkar mecbur yapacağız 
(3,895 puan) tarafından
Bırakacak kimse yok kv şehir dışında.. . anne baba uzakta
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Hamileyken is yapmadım valla ahahha kocam süpürüyodu..bide bi temizlik yapan abla geliyodu oh mis:)
(3,895 puan) tarafından
Ohh ballısın.
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Sağolsun kocam yardım eder o süpürür ben silerim o toz alır ben bulaşığı makinaya dizerim :) 
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Yapmıyorum :) canım kocam sağolsunnn
0 oy
(1,084 puan) tarafından
Doğuma 2 hafta kaldı hala dip köşe temizliyorum valla. Sadece 1 kaç kez kız kardeşim yardıma geldi arada bir eşim süpürge tutar o kadar herşeyi ben yapıyorum ama son zamanlarda çok yoruluyorum artık 
0 oy
tarafından
Eşim bey sağolsun hep yardımcı oldu ama çözüm hiç kirletme mekte devamlı temiz tutuyordum
0 oy
(338 puan) tarafından
Düşük rüskim vardı 29 haftamda mutfağının raflarını indirdim evimi temizledim çok şükür bir sıkıntı olmadı 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bebeğim 9 aylık süründüğü için hergun evi mutlaka süpürüyorum çünkü heryer hemen tozlaniyo bide farketmeden yerde bise olursa görmezsem alıp yemesin diye hergun süpürüyorum bende 11 haftalık hamileyim henüz karnım büyümedi ama çok aşırı uyku problemim var hep uyuyasim geliyo oğlumda da böyle olmustum ilk 4 5 ay uyumaktan kendimi alamiyodum  son aylarda da günde 2 saat uyusam dinç uyaniyodum baya dengesizdim  şuanda da ben ufak bise yapsam yorulmuş gibi oluyorum  uykum geliyo  bende rahat  yapamıyorum sürekli Metehan peşimde nereye gitsem geliyo süpürgeyi açıyorum üstüne tırmanıp duruyo üstünde oturuyo makine nereye giderse oda onla beraber geliyo☺️☺️ 
0 oy
(916 puan) tarafından
Allah güç veriyor valla 37 haftalığım bir saat önce yeni temizlik yaptım dip köşe olmasa da yapiyorum yani .
0 oy
(758 puan) tarafından
Gel dertleşelim bacım ☺️ 

Kızım 14 aylık karnımdaki bebe ise 31 haftadan gidiyo az bi iş yapsam her yerim ayrı ağrıyor 
(349 puan) tarafından
Sende bndensin :) 18 aylık oğlum 6 yaşında diğeri birde eşim hergun ev supur sil topla pazar market herşey bana bakıyor kızları anneme yolladım 30 hafta olduk vala gücüm yetmiyor artık ama tek bı yardım eden kimsem yok
0 oy
(233 puan) tarafından
Ilk 3 ay baygındim ama sonra geçti hep yapmak istiyorum bende şaşırıyorum kendime :D
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Supuruyorum 

Siliyorum 

Tuvaletleri her gün yıkıyorum banyo dahil 

Yemek yapıyorum üç öğün yemek yemem lazım birde 

Akşama ayaklarım balon gibi oluyor sonra yatıyorum 

Tekim kimse yok eşim çalışıyor mecbur yapıyorum 
0 oy
tarafından

Çocuğum yok ama hameleyim. Eşya koliliyorum. Ve o arada yemeklerinize yaptım. 

0 oy
(65 puan) tarafından
Eşimle beraber yapıyoruz cnm
0 oy
(868 puan) tarafından
Vlla bn doğum günü artı aldım son gün heryeri dip köşe temizledim koltuk altı mutfak dolapları balkon lar komple tabi eşimden bi güzel azar yemiştim niye kaldirdin koltukları faln diye mis gibi doguma gittm:)))
0 oy
(514 puan) tarafından
Valla ben 24.haftadayım bugün dip köşe temizlik yaptım koltuk falan kaldırdım belim çok kötü ağrıyor yatıyorum kalkamıyorum kaynanayla birligiz bide gündüz kaynanamdsyim gece kendimde mecbur gündüz gidip temizliyorum evimi burayı da kendi evimi de of
(3,895 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun cnm :(( bnde 22yim valla boşverdim yine yorgunluk çöktü.
(514 puan) tarafından
Amin sağol canım seninde yardımcin olsun dikkat et
0 oy
(11,505 puan) tarafından

25 haftamdayım daha zorlanmadım şükür bu ilk bebek ama zaten ilk baştan beri uykum falan gelmiyor pek de yorulmuyorum değişik bir şey 

0 oy
(119,126 puan) tarafından
30 haftalikken insaat temizligi bile yapmis kadinim beenn ☺️
(3,895 puan) tarafından
Ooo :)
0 oy
(615 puan) tarafından
Biz haftasonları eşimle birlikte yapıyoruz. En baştan beri hep birlikte yapıyorduk zaten ama hamile kalınca daha yorucu ve uzun sürecek işleri o aldı üzerimden.

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,149 göst.
0 oy
32 cevap 874 göst.
27 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 659 göst.

378,253 soru

11,321,394 cevap

34,765 kullanıcı

...