0 oy
567 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim çok sıgara içer günde 2paketi geçer ve salonda içiyor hani balkona çıkayim yada sigara içerken camı açayim diyen düşüncesi yoktur. Ve benim sorum artık sigara kokusu dumani eve sinmiş durumda bu sadece salonum için geçerli birtek orda içiyor saatlerce havalandiririm oda kokusu koydum ama fayda etmiyor. Ne yapabilirim başka. 

30 Cevaplar

0 oy
(1,327 puan) tarafından
Ayni şekılde dayımın oğlu vardi bilgisayar başında iki paket rahat içerdi askere gitti yengem odayı boyattı odada ne varsa hepsını yıkadi iki senede ancak gitti kokusu abartmıyorum tam 2 sene eşimde bende içeriz ama asla evde değil balkonda gelen misafirimizde balkonda içer 
-Reklam-
0 oy
tarafından
badanaa yaptır veya duavarları sildir, koltuklar silinsin halılar perdeler yıkansın anca öyle evden çıkar. eşin çok içiyormuş çünkü eve sinmiş tir artık. ve bunları yaptıktan sonra içmemeli koku falan kalmaz. bi şekilde ikna et
0 oy
(237 puan) tarafından
Eşim içmez ben içerim ama mutfakta ve aspiratörün dibinde içerim hiç o kadar kokmaz hatta koku kalmaz eşim şikayetlenmez yani oda dikkat etsin azcık canım 1  gün tamamen acık kalırsa ve bu süre içinde  eşyalarını siler yıkarsan anca gider koku
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Bn içiyordum hamileyim tiksinip bıraktım ama içerde evin içinde oturduğun uyuduğun yerde içmeye karşıyım eşimde tam bunu yapıyor hadi biz içiyoruz zaten kendimize zarar veriyoruz da çocuğa niye vereyim pasif içici oluyor yapma diyorum bişey olmaz diyo özellikle çocuk uykuda başının ucunda oturup içiyor bi sinir oluyorum ki anlatamam o koku ne yapsanda bitmez ne temizliği ne havalandırması cnm 
0 oy
(122 puan) tarafından
Benımkı de mutfakta içiyor ama bana kokusu her yerden geliyor. Önceden ben de kullanmıştım bıraktım şimdi cok rahatsız oluyorum. Ama havalandırmaktan baska caresi yok bence, kimisi mum falan yakıyor dene istersen.. 
0 oy
tarafından
Benim esim birini gorunce eslik etmek icin icer icse tiksiniyorum icmiyo hele babasi abisi annesi aman felaket evleri duman benim babamla abim içiyor onlarla vedalaşıp öperken bile nefesini tutuyorum Allahbyardimcin olsun
0 oy
tarafından
Benim eşim içiyor ama hep mutfakta içiyor o da salonda içse günlerce geçmez ama mutfakta içtiği için nedense koku sinmiyor en iyisi eşin de mutfakta içsin Çünkü mutfakta nedense geçiyor 
0 oy
tarafından
Allaha sukur esimde babamda asla icerde icmezler  onun icin bilmiyom
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Aferin ona bı çocuğun ciğerleri o şekilde zarar görmüştü ne düşüncesiz ya
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Benim eşim hep balkono çıkar ara sıra mutfakta kimse yoksa içer camı açıp öyle içeri yanımıza gelir benim alerjim var zaten gözlerim kızarıyor ve dumanından nefes alamıyorum o yüzden eşim oturduğumuz salonda ve diğer odalarda içmez bebeğinizin de alerjisi var yüzü kızarıyor çok temkinli davranır o yüzden gerçi evlendigimizden beri sadece evde salonda bir kere içildi o da kaynimla eltim gelmişti birde eşimin arkadaşı okey oynuyorlar diye ilk defa izin verdim ertesi gün perdeler makinaya attım :)

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 648 göst.
15 Şubat 2022 Aile kategorisinde Melike52 (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 384 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Nur.06 (557 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 788 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Cnsuuu (323 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 577 göst.
22 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ozgee-- (328 puan) tarafından soruldu

380,492 soru

11,392,297 cevap

34,901 kullanıcı

...