0 oy
376 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar koydeym kaynvaldemn yannda burda çöpler hep ulu orta yerde hadi bebek bezi neyse ama ped de öyle poşete sarip atyorm kedi kopek parcalio bahçede o yüzden sobaya at dedi eşim ve kayvaldem yani yakmaktan bisi olmaz demi aklıma takldi sormak istedim 

10 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Canım yanlış yonlerdirmek istemem ama yakıldığını hic duymadim. Şahsen kendim bebeğimin bezlerini asla kendi çer çöpümüz ile atmam biraz onun çöpü dolduktan sonra 2 3 poşet yapar öyle atarım.

Kendi özel kullandığım pedimi de önce afedersin tuvalet kağıdına bir kaç kat sarıp daha sonra gazete ile sarar öyle atarım kedi köpek her yerde eşiyor çöpleri ama yinede sen yinede doğrusunu bilirsin 

tarafından
Bende hiç duymadım canım ama bahcde ki çöpe atyom hayvanlar cikariyo zaten sokak copude kaynnmn evnn dibinde nereye atsam karsma cikio bebegin bezlerinde felan kaynvaldem hep sobaya attryo
tarafından
Canım hadi senin ki neyse ama bebek bezinin o şekilde yakılması bana pek doğru gelmedi içime sinmedi yani. Dedim ya yanlış bir yönlendirme yapmak istemem
tarafından
Bana ikiside dogru gelmiyo valla bnde bldgmden degl ama içim rahat etmio
-Reklam-
+1 oy
(14,079 puan) tarafından
Sobada eve koku yapar ya dışarda ateş yak içine at
tarafından
Valla oğlumun bezini kaynananam hep sobaya attryo:/ koku olmuoki ama  yaklmasi bana dogri gelmio
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kiz cop konteynirlari falan yok mu sobada yakmak yerine posete toplayip disarda yakabikirsiniz evde kokar 
tarafından
Kokmuo poşete de nasil brktryim kaybabamdan ceknrm banyoda poseti bırakamam sarip sarmayalayp dışardaki cope atyorum bı bkyoz sabah köpekler parçalams çok rezil oluyorum bu konuda burda her buraya gelmemde adetime denk gelio bazen bebek beznn arasna koyyorum atyorum aman ne pis bişi ya
0 oy
tarafından
Sobayi doldurur anca baska bisey olmaz 
tarafından
Valla attryosa onda kaynanam düşünsün bn yaklmasi taraftarı deglm acikcasi
tarafından
Pedleri ben hep sobada yapardim sobamiz varken annemden oyle gordum ama biz hic bez atmadik
tarafından
Ben ikisinde yakldgni bilmiodm canim
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Koku yapar evet ama başka çaren kalmıyor galiba

0 oy
(413 puan) tarafından
Benm kayınvalidem de köyde bende Oraya gittiğimde pedimi dışarı soba koymuşlar onun içine iyice sarıp atıyorum oğlumun bezlerinşde aynı şekilde dolardaki sobada yakıyor aksine çöp konteynrna atılınca kedi köpek dağitiyor çöpü bence bişey olmaz canım 
0 oy
(2,202 puan) tarafından
Bebek bezini bilmiyprum ama arkadasimin kuzeni hafız imkaniniz varsa pedlerinizi tirnaklarinizi saclarinizi yakın yakmak en dogrusu demisti 
tarafından
Sagol canım bende öğrenmiş oldum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Konteyner yok mu 
tarafından
Oda evin önünde onuda hayvanlar desio attgmz her çöp disari cikio yind
0 oy
tarafından
Koydeyken bende bebek bezlerini biriktiriyorum peşlerinde içlerine atıyorum evime gelirken en yakın çöp kutusuna atıyorum en iyisini yapmissin
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Ben olunca bebeğimin kirli bezlerine sarıp öyle atiyorum

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 150 göst.
29 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 428 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde hayal14 (2,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 213 göst.
1 Mart 2022 Diğer kategorisinde clk38 (1,371 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 915 göst.
30 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ❤ Ecem Lina'm❤ (3,542 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı