0 oy
1,338 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından
1 buçuk yılı geçiyo evleneli evlenmeden önce çalışıyodum evlendikten sonra işsizlik maaşı aldım çok rahattım onun da sonu geldi malasef :) Hiç  istemedim sağolsun hesabıma atiyo arada öyle eve de bırakmaya başladı kargo falan diye ben geçen pazara çıkarken atm ye gitmem diye aldım sonra çektim koymayı unuttum tekrar koyunca dedim var bende böyle böyle geri koycam koyma diye olsun lazım olur dedi şimdi de pazara çıkacam utaniyom almaya hesabımdaki parada azaldı ne yapsam :)

57 Cevaplar

0 oy
(11,505 puan) tarafından

Kendimde çalışıyorum o yüzden hiç gerek kalmadı

(726 puan) tarafından
Çalışınca öyle tabi de izin vermedi bana
-Reklam-
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bana hiç vermiyo cnm arada 5-10 lira istiyorum onu bile napacaksın diye soruyor :)) cimrilikten değil karı koca çok tutumluyuz bnde de o tutumluluk var çıkıp bi şey almam zaten hep o alır sağolsun.
(726 puan) tarafından
Ben alıyorum genelde pazar eksiğini falan
(3,895 puan) tarafından
Hımm alışveriş o yapar pazara gider hergün abur cubur alır bu yüzden bana para vermez. :)
0 oy
tarafından

Evlendiğim ilk gün akşamııı:D

(726 puan) tarafından
Töbe yüz görümlüğü gibi mi :D
0 oy
tarafından
Canım eşin ne için çalışıyor senin için ihtiyaçlar için kendi için çocuğu için oyuzden tabiki  para lazım olunca isteyeceksin neye nekadar harcaniyo bileceksin yani belirli bir maaşa bagliysan eğer bunlar geçinmek için şart zaten ben lazım oldukça isterim ama bizim gelirimiz esnaf olduğu için eşim sabit değil bilmiyorum da oyuzden cekinmem mecbur alacak 
(726 puan) tarafından
Tabi mecbur bakmakla ama ne biliyim çalışıyodum kendi parama alışınca babamdan bile isteyemezdim
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Param bitti sevgilim ver dıom :) 
(726 puan) tarafından
Nettt :)
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Para bende bizde öle olmadı  ne bilim hep evde durur  lazımsa alır eşim üstüne
(726 puan) tarafından
Korkmuyomusunuz kız hesapta genelde eşim nakit bulundurmaz pek yanında
(6,919 puan) tarafından
Yo özel saklarım ben banka k k artı kullanmayiz biz
(726 puan) tarafından
Bu devirde maşAllah
0 oy
(406 puan) tarafından
Harclik istemem ne istersem  alir hastaneye falan giderken verir. Bana para veripde hesab sordurmam o harcasin ben hesap sorayim ne yaptin fişini getir diye 
(726 puan) tarafından
Alış veriş de bende pek beceremiyo eşim :) seninki de farklı bi taktik
(406 puan) tarafından
Aynn tatlim ay basinda nereye nevermis hesabjni vercek atm para cekme fisine kadar maas fisine kadar
(726 puan) tarafından
Alkışlıyorum seni :)
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Ay benmki pinti ya zorla alıyorum resmenn evi var 5 bin maas 3 binde babası alır bana iki üç ayda bi 50 tl verir oda geri alır bekarken maaşım vard şimdi onun eline kaldım
(726 puan) tarafından
Anamm varlık için de yokluk gibi seninki :) Allah yardımcın olsun
0 oy
(306 puan) tarafından
Evlendigimin ertesi gun benim bankaya yatdi butun paralar o gundur bu gundur bende ben degil eşim benden haşlik istiyo :)))
(726 puan) tarafından
Nasıl oldu kız sen mi istedin o mu attı :)
0 oy
tarafından

Ne harçlığı ya :D maaşı elime sayar bir ihtiyacı olursa onun. Ben hallederim hepsini.

(726 puan) tarafından
Patroniçe :)
0 oy
(48,501 puan) tarafından
isi birakinca ☺️ düzenli verir bazen derim bitti diye isteyemem derdim de sorun olmuyo şükür
(726 puan) tarafından
Bende olacak da bakalım yakındır bebiş yolda çünkü :)
0 oy
(66 puan) tarafından
Kart bende harçlık istemiyoruö bende ama eşiniz sonuçta aynı evi paylaşıyosunuz senin benim mi var mecbur alıcaksnz
(726 puan) tarafından
Yok tabi ama utanıyorum istemeye
0 oy
(615 puan) tarafından
Hiç istemedim ama ihtiyacım olsa rahatça isterim. Biz bi aileyiz sonuçta. Utanacak bir şey yok ki. Hatta şuan onun maaşıyla evi geçindiriyoruz. Benim maaşımdan da araba kredisini ödüyoruz. Ben ödeme gününü hiç bilmiyorum. Benden her ay kredi için hesabıma para gönderir misin der. Bi erkek olarak onun da çekindiğini hiç sanmıyorum. 
(726 puan) tarafından
Ikiniz çalışıyosunuz diye belkide rahatlığınız yada bende biraz fazla çekingenlik bu konuda
(615 puan) tarafından
Öyle düşünme. O para karşılığı dışarıda çalışıyor. Sende bi karşılık almadan evde çalışıyorsun. O ikiniz için para kazanıyor sende ikiniz için evi çekip çeviriyorsun.
(726 puan) tarafından
Çok haklısın
0 oy
(942 puan) tarafından
Benim Kredi kartm var ay sonu öder arada nakit verir  :)
(726 puan) tarafından
Kredi kartına da ben sıcak bakmıyorum:)
0 oy
tarafından
Tüm para bende ben ona harçlık veriyom :)))
(726 puan) tarafından
Patroniçe :)
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Ben istemiyorum:D

(726 puan) tarafından
Sebep çalışıyo musun:)
(3,107 puan) tarafından
Hayır çalışmıyorum aylığı ben çekiyorum eve koyuyorum ihtiyacım olunca ordan alıyorum :D
(726 puan) tarafından
Kart sende desene :)
(3,107 puan) tarafından
Aynen :D

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 1,071 göst.
24 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Hacer ahmet (1,451 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 334 göst.
+1 oy
71 cevap 1,345 göst.