0 oy
375 göst.
Diğer kategorisinde (138 puan) tarafından
Arkadaşlar ben dün  epilasyon gitmiştim 40 m cıktı dün devam ettim eşime bebeği bırakmıştım saat 2 de çıktım uzun sürdü 4 te döndüm yolda eşime yazdım ksuura bakma canım çok geç kaldım bidaha kine bebegu annene bırakırım  giderim dedim oda gider annende kalırsın gece sabah alırım sende işini halletmiş olursun dedi . Neyse buna bisey demedim ama Ondan önceki  gün 3 gün üst üste gut annende 1 hafta kal dedi . Sebep yani.  Önceden istemeyen adam annemi neden böle dedi benhayir bebeğim 1 aylık biryere çıkarmak istemiyorum dedim neden a....q dedi Bana neden dedi gel sıktır olup  gidicem dedi. Ebe gittim kavga başladı bugünde seninle yaşamak istemiyorum. *** siskosu dedi yeni dogum yapmışım azıcık göbeğim kalmış.  Neden hayatında biri mi var dedim neden eskortlardan  bahsediosn  netten mast yaoan kadınları izliosn  bakma başkasının namusuna bakarlar senin namusuna dedim . Sinirlendim  artık.  Vurdu bana . Şimdide kavgalayız surat  beş karış.  Napcam bilmiyorum 

15 Cevaplar

+2 oy
(183 puan) tarafından
Tek sözüm evden gönderme çabasında sa aldatıyor dur.....
-Reklam-
+1 oy
(124 puan) tarafından
Ahh yavrum. Rabbim sabır versin sana. Bırak suratı zbeş karış asık olsun. Sen suclu değilsin senin bişey yapmana gerek yok. Ben evimden Bi yere ayrılmıyorum gitmek istiyorsan sen git de. Dik dur güçlü ol canım olmadı anneni cagır sende kalsın. O nasıl tavır uaa eger yanlıs bişey yapiyorsa da Allah ıslah etsin onu yaaa ne diyim. Zamanı gelecek o kiloları vereceksin. Onun için değil bunu kendin için yap dikkat et kendine bakımlı olmaya çalış 
0 oy
(48,652 puan) tarafından
Allah islah etsin esini
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Saygı yoksa  evlilik evlilikten çıkar.

0 oy
(17,721 puan) tarafından
Evlilik biter 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
RABBİM yardim etsin saygı olmayan yerde sevgide olmaz. Bu evlilikte geçerli bir kural değil her yerde aynı saygısızlık her şeyi bitirir.
0 oy
tarafından
Bi koca eşini neden zorla gönderirki yapamadığı işleri rahatlıkla yapmak için bilemiyorum artık inşallah öyle bişy yoktur sende gitme bi yere 
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Radyasyondan dolayi lazer pek tavsiye edilmiyor bide organların yerine gelmedi bence çok erken davranmışın vücudun biraz toparlansaydi 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Saygı yoksa sevgi de olmaz.. onda bişey kalmamış yazıklar olsun.. Allah ıslah etsin o adami
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Şer.fsize bak sen eve karı mı atçan da beni gönderion o. Çocugu diyemedin mi
0 oy
(376 puan) tarafından
Dengesiz herif git anana canım napiyosa yapsın niyeti açık belli kurban olsun sana ne demek siskosun can getirdim dünyaya herşey öyle mukemmel olamaz
0 oy
(138 puan) tarafından
Bunun hesabını odetcem  dedi sana bakma başkasının  namusuna bakarlar senin namusuna bakiolarda  zaten dedim diye  tutamadım kendimi ilk defa patladım.  
(376 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun
0 oy
(782 puan) tarafından
Allah sabir versin canim daha lohusasin erkeklerde fazla sabir da ypk sen gec kalinca bebek zorluk cikardiysa oster istemez kafasinda kurmustur..birde zaten o dönemlerde erkekler de   öyle hepsi ama sana fazla yüklenmiş bir anlık öfkeyle canim bence lazeri ertele , birde bana da esim sinirlendiginde ailene birakim vs der bende ona senin isteklerine gore hareket etmedim bu zamana kadar bu saatten sonrada etmem hee canin mi sıkkın git annenin evine burasi benim evim derim yani kim kimi kovuyor daha ölmedim ben..bide senin esin öfkelenip yukseldiginde sende denilmeyecek söz demissin ondan farkin kalmamis her zaman bir kisi alttan aliyor her zaman alma tabi ama kendinede vurdurtma..annem hep der akıllı insan kendine vurdurtmaz o kadar dogruki evlenince daha idrak oluyor insan
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Allah evine huzur versin canim 
(138 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(747 puan) tarafından
Saygı yoksa hiçbirşey yoktur.Çünkü saygı herşeydir.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 325 göst.
0 oy
13 cevap 358 göst.
17 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,202 göst.
+14 oy
21 cevap 296 göst.
10 Kasım 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,289 puan) tarafından soruldu

379,430 soru

11,357,670 cevap

34,835 kullanıcı

...