0 oy
294 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (514 puan) tarafından

Kararsız kaldim etrafımdakiler ahşap tercih etme diyorlar sizce hangisi daha kullanisli

image

image

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bnmki Ahsap iki yıldır kullanıyorum memnunum diğeri çok küçük yada park beşik alabilirsin onlar çok kullanışlı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu çekmeceleri zor kullanirsin yere egilip kaalkmak zor olur bence ahşap sallanir besik al normal cekmecesiz
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bnmki ahşap 3 yıldır kullanıyorum ikinci olacak inşallah ona da kullanacağız.
0 oy
tarafından
Alttaki ahşabın aynısını aldım o kadar iğrenç malı var ki sunta zaten altta sünger konan yer hep çöktü kızım daha 6 aylık sen düşün buna para verme ben memnun kalmadım üstteki daha mantıklı park beşikte yenidoğan bebek için çok kaba duruyor 
0 oy
(48,695 puan) tarafından
usttekinden vardi cok rahat ettim 8.5 ay kullandik.duser diye park yataga gectik ahsabi bilmiyorum
0 oy
tarafından
Canım ikiside kullanışlı değil uzun süreli kullanamazsın park beşik tavsiye ederim 
0 oy
tarafından
Bence ahşap daha kullanışlı 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Park beşik tercih et 
0 oy
(27,352 puan) tarafından

1. 6 aya kadar kullanılır ayağı kalkmayı öğrenince tehlikeli ikinci hakkında bilgim yok

0 oy
(6,203 puan) tarafından
Park besik alin kesinlikle
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Ikinci kesinlikle ilki kullanissiz 

0 oy
tarafından
Usttekini kullananlar var benim yalın moda memnunlar ama kaç aya kadar kullanılıyor bilmiyorum
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Eğer ahşap alacaksan çekmeceli alma bence. Kademeli al ki daha fazla aşağıya inebilsin. 
0 oy
(780 puan) tarafından
Canım etraf ne demiş benim için önemli deil ben neyi beğenirsem o önemli o yüzden ben ahşap beşik alaçam onlar daha güzel duruyor etraf derde der boş versene sen beğendiğini al 
0 oy
(678 puan) tarafından
Ben yoyko marka park yatak aldım hem ilk zamanlarda anne yani oluyor hem park yatak 3 yasa kadar yatıyor hepsiburadadan  aldım şuan indirimde bence bak çok kullanışlı 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Ahsap bnce canim 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Gıcırtı duymak istemiyorsan mobilya beşik al :) hem kullanışlı yıllsrca kullanırsın sonradan baza oluyor büyüyen beşik alırsan 
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Beyaz mobilya besik aldım ben ilk kızımda aynen bu şekilde 3.bebeğime kullanıcam smdi ben memnunum son zamanlar sallama aparatı kendi kendine çıkıyordu ona da gözüm buldum aparat aldım çıktığında kendim değiştirdim

Park beşikte köy için almıştım bin pişman oldum kriz geçirdim resmen nefret ediyorum park beşikten :D

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 243 göst.
18 Haziran 2021 Aile kategorisinde Esra98eyup (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 293 göst.
16 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ayse02 (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 255 göst.
0 oy
26 cevap 369 göst.
4 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Pinarozturk (28 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...