0 oy
1,537 göst.
Aile kategorisinde (878 puan) tarafından

image

bugun böyle msj attım dünden beri ne yazıyor ne arıyor içime attım bugün babasıdır hakkıdır diye yazdım haberi olsun diye oda böyle yazmış babasına dedim aramış kızmış oğluna ama ben kendi anlasın hatasını istiyordum çok zoruma gidiyor artık 39+5 haftalığım dayancak halim kalmadi

35 Cevaplar

0 oy
(1,659 puan) tarafından
Simdi dunku postunu da okudim canm bnce sen dogumdan sonra ailenin yanina git kafani dinle lohusalikta boyle seyleri takmaman lazim sutunu etkiler bebegin icin git bnce
(878 puan) tarafından
Gidicem zaten en doğru olanı o gibi
-Reklam-
0 oy
(748 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim benim 
(878 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(874 puan) tarafından
Aboooo ne dilekçesi verecek bosanmA dilekçesi ise versin arkana bakmadan kosa koşa uzaklas gözün aydın yavrun da sende bu pislikten uzak durun gerçekten değmez insan müsveddesi 
(878 puan) tarafından
Askeri personel babalık izni için dilekçe verecekti
0 oy
tarafından
Gerizekalı demek geldi içimden 

Sen zorlami çıkarcan dogmyan çocuğu
(878 puan) tarafından
Demekki onu bekliyor
0 oy
(14,079 puan) tarafından
ALLAH yardımcın olsun kuzum sağlıkla kucağına al inşaallah eşin baya baya merhametsiz biri
(878 puan) tarafından
İnşallah tek istediğim evladını sağ Salim kucağıma almak
0 oy
tarafından
Yok yokk anladım artık siz kendinize ezdirmeye bayılıyorsnz başka açıklaması yok önceki postlarini okudum da gerçekten sen ne diye bu adamı çekiyorsun yada anasının babasının evinde bekliyorsun böyle yapiyorlarsa daha cokkk kocan sal.ak saçma konuşur

Benim kocam 4 senedir doğuda gurbetten ailelere gelince gider 2 gün kalır annemin evine giderdim taş çatlasın 1 hafta anca kalmışimdir kocama çok dediler gelmiyor kalmıyor diye ben naptm biliyormusn.

Kimsenin lafıyla gelip bana akıl verme beni zorlama ben senin için bu kadar sıkıntı stres çekiyorsam karnımda çocuk elimde bavul oradan oraya gidiyorsam hepsine sevdiğimden katlanıyorum eğer bana böyle yapacaksan sen yoluna ben yoluma seviyorum diye kendimi heba edemem dedim 4 sene oldu bana bir kez git kal demedi orda isim varsa gider 2 gün kalır gelirim beni çağırırlar eşim hanımla konuşun ben bilmem der
0 oy
(75 puan) tarafından
Gerçekten şu yazıdan anladığım tek şey 

Herşeyden önce İNSANLIK şart Baba olmak bir yana koca olmak bir yana gurbet bir yana hasret bir yana ev içi yaşamak bir yana 9 aydır karnında Verdigin emek bir yana.... 
(878 puan) tarafından
Aynen öyle böyle olunca her şey boşa gidiyor
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Kendi evini yok mu annen ile kendi evinde kalsan
(878 puan) tarafından
Askeri personel dış karakol da olunca yanına alamadı beni
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Allah onun kalbine merhamet versin. Pis adam bu halde üzüyor seni. Düşünme kuzum kendine bebeğine odaklan Allah yardımcın olsun. Hayırlı sağlıklı doğumun olsun insallah
(878 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim Allah razı olsun senden
0 oy
tarafından
Sen nerdesin babanlarda mi anlamadim eski postuna da baktım birak sen günü tarihi haber ver sadece gel mel deme tarigi at dogum tarihi de gec
(878 puan) tarafından
Gelsin gelmesin umrumda değil artık ben üzerime duseni yapıp söyledim gerisi ona kalmis
0 oy
(920 puan) tarafından
Allah'ım ya sinirim bozuldu bu nasıl adam ya doğumuna günler kalmış çok iyi destek oluyo helal  ona

Sen boswr canm onu bebegini düşün takma kafana
(878 puan) tarafından
Takmamaya çalışıyorum ama ihtiyacım varken ona böyle olmak üzüyor evladına bile merhamet göstermiyor
0 oy
tarafından
Allah hidayet versin bacım diyecek bir şey yok ben olayım hiç  haber bile etmezdim 
(878 puan) tarafından
İnsanlık ettim etmez olaydım napayım
0 oy
(2,748 puan) tarafından
Ya bu kadar öküz adamları çok mu arayıp buluyorsunuz merak ediyorum 
(878 puan) tarafından
Başta melek sonra kelek misali kavun değil ki koklayalım oldu artık
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Neden hiç aşkım canım hitap şeklin yok birbirinizden soğumuşsunuz
0 oy
(814 puan) tarafından
Ayrımısınız cnm anlamadım bu nasil cvp 

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 693 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 292 göst.
9 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 198 göst.
21 Haziran 2021 Aile kategorisinde JMiracim huzurum (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 481 göst.
4 Nisan 2022 Aile kategorisinde Es ma (9 puan) tarafından soruldu

380,177 soru

11,381,230 cevap

34,874 kullanıcı

...