0 oy
739 göst.
Diğer kategorisinde (1,699 puan) tarafından
Kızlar esim ailesine hic duskun değil ben zorla goturuyorum onu 1 saatlik mesafede oturuyorlar bayramdan bayrama gider pek kalmaz hemen doner eve bence bu iyi bisey degil sonucta bence oglumun boyle olmasini istemem ama huyu boyle degismiyor malesef esim icin ben ve oglum daha agir basiyoruz ..... keşke esit tutsa her iki tarafida 

Esi benim esim gibi olan varmi

27 Cevaplar

0 oy
(689 puan) tarafından
Var canim benim esim hic istemez gitmeyi ama ailesi icin degil hic sevmez bit yere gitmeyi gelmeyi ailesinide aman aman sevmez bagli degildir ama kaynanama sorsan cok sever bilmiyorim ya ben esimi tanimiyorum ya o oglunu ben zorla gotururum
(1,699 puan) tarafından
Aynen cnm bence sevmediklerinden degil huylari boyle
-Reklam-
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Aynı benımkı
(1,699 puan) tarafından
Huyu boyle demi yoksa ailesini sevmediğinden  degil
(2,009 puan) tarafından
Esıme yaptıklarından diyelim
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım cok yoğun çalışıyor ama fırsat bulduğunda gideriz öyle zorla goturulme yok
(1,699 puan) tarafından
Hmm anladim cnm yami giderde sık sık gitmez bazende gidek derim sen git der
(5,721 puan) tarafından
Benim eşim güvenlik olarak çalıştığı için kuzum vardiyeli çalışıyordu o yüzden gecesi gündüzü belli değil izin gününde de evde olmak istiyor kendisi
0 oy
tarafından
Ne aşırı ne az ama ben aratiyorum söylemesem aramaz  kayinvalidemde der senin arattigini biliyorum bekarken hiç aramazdi diye 
(1,699 puan) tarafından
Aynen cnm biri aradimi telefonu bana verir oda
0 oy
tarafından

Benim eşim soğuktur ama seninki kadar değil abartmış snnki

(1,699 puan) tarafından
Aslinda esim icine cok kapanik
tarafından
Bnimki de oyleydi ben aciyom onu :))
(1,699 puan) tarafından
Ahahah bitek evde aciliyor benimki:)
0 oy
tarafından
Bizde daha agır basıyoruz lakin ailesinden de olmaz, oyle kocalar var ki anne baba sözünden çıkmıyor şükredelim bence 
(1,699 puan) tarafından
Haklisin cnm esim icine kapanik sadece evde normal
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Kız daha ne istiyorsun bizimki anacı anası öl dese ölür anasıyla bizim aramızda kalsın direk anasını seçer
(1,699 puan) tarafından
Cnm bende öyle olsun demedim ama arasalar. Bile twlwfonu bazen bana verir sen ac diye esim icine kapanik
(2,321 puan) tarafından
Benimki öyle olsa başımda taşındım valla
0 oy
(2,852 puan) tarafından
Çok şanslısın.. benim eşim ailesinden iki saat uzaklıkta sürekli gidelim istiyor.. onlar gelinle beraber oturuyor gidince ben rahat edemiyorum.. ortası olması lazım sürekli görüşmek de iyi değil
(1,699 puan) tarafından
Haklisin ortasi yokmus demek:)
0 oy
(56 puan) tarafından
Benimkide çok bağlı değil 2.3 ayda falan anca gideriz belki daha fazlada oluyor
(1,699 puan) tarafından
Aynen esim ne bilyim oyle ailesiyle hasir nesir degil kucuklukten beri boyleymis
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Benimkisi ortası işine gelirse düşkün gelmezse değil bazı aileler var işi düşünce arayip sorar yoksa asla oralı bile olmazlar bizimkiside onlara göre davranıyor 
(1,699 puan) tarafından
Hmmm en iyisini yapıor
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Ben de istemem öylesini. Hem kendi ailesine düşkündür hem de benim aileme. Bı babam pek alışamadı hala geri kalan herkesle güzel anlaşıyorlar çok şükür:)
(1,699 puan) tarafından
Yani ben ve oglum ve kendi ailesi arasinda diyorum  cnm... benim ailem değil
(1,885 puan) tarafından
Anladm canm benim.esim aileci. Ama anne baba ayrı büyümüş biraz onun da etkisi var çok önemli aile konusu. Ama yapı meselesi bu biraz abim de soğuk yapılıdır sürekli ben ararm takılırım annemi ara bak iddiaya girdik sen bugün arıcak misn diye. Kardeşim de tam tersi her gün arar. Yapısı eşinin öyle demek ki
0 oy
tarafından

Şöyle. Eşim annesini sever sayar. Ama beni ezdirmez. Onun aziyla bana birşey demez dedirtmez mümkün olduğunca aralarına karışmam. Buda bni rahatsız etmiyor pek.  

(1,699 puan) tarafından
Cok iyi bu iste
0 oy
(1,034 puan) tarafından
Malesef cnm benim eşim de aynı senin gbi aramaz gitmes ben ara diye yalvar yakar arar giden diye bile ben derim öyle gideriz. Yapacak birşey yok sürekli uyardığım halde böyle kaynanam a da dedim ben uzaklaştırıyorum sanmasınlar diye. O da öyle yapısı var faln dedi. 
(1,699 puan) tarafından
Aynen vallla biliyorlar zaten huyunu
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bizde ailesine duskun olmayan evine de duskun olmaz derler  tabi dogrulugu tartisilir kiminin ailesi cok cektirdigi icin en onemlisi esi oluyo misal vs vs fazlasi da azi da kotu bnce duskunlugun 

Benim esimde bende hep gideriz geliriz yani firsat buldukca zaten en fazla ayda bir gitme şansımız olur olursa
(1,699 puan) tarafından
Esim evine cok duskun bir arkadasi bile yok vari yogu biziz kim demis o lafi
(7,791 puan) tarafından
Bilmiyom ki kiz ana kuzusu es istemem diyen oldu mu bunu derler hep her yerden duyuyom :D bi yonden dogru iste ailesi esini kendilerineen sogutmus bence belki de o yuzden oyledir siz oglunuza iyi olursaniz o oyle olmaz inşallah
İste Allah hayirli evlat ve hayırlı gelin damat versin ne guzel goturuyomussun sen
0 oy
tarafından
Haha benim eşim asksine aile bağlarını sever hem benim aileme hemde kendi ailesine aksine bende sevmem sürekli kalabalık olmayı çünkü birntek ben oturmuyorm gecenin sonunda oturduğum yerde uyuyorum
0 oy
(4,678 puan) tarafından
Benimde eşim öyle ama zaten aile içi yaşıyoruz 
0 oy
(184 puan) tarafından
Bende zorla eve getiriyorum ;))) eşimi yoksa hiç çıkmıyor ailesinden
0 oy
tarafından
 Benim de deyil :)
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Senin dert olarak gördüğünü millet aramakla bulamıyor tatlım daha ne istyosun ki:D

(1,699 puan) tarafından
Cnm benimde evladim var empati kuruyorum ben evladom boyle olsun istemem
0 oy
(2,529 puan) tarafından
herkes bizi onemsesin der sende tam tersisin ilginç valla
(1,699 puan) tarafından
Kusura bakmada ben ikimizi esit tutsun dedim benimde evladim var hangi anne ister cpcugunun böyle olmasini
(2,529 puan) tarafından
ışte şaşırdığım o kendi oğlun olmasa umursamazdin bile :)
(1,699 puan) tarafından
Nasil umursamiyim ya nereden  biliyorsun sadece empati kurdum
(2,529 puan) tarafından
:)))))))))))))))

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 297 göst.
5 Haziran 2022 Aile kategorisinde Zehrabnm (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.
18 Aralık 2023 Aile kategorisinde Ebrualya3003 (76 puan) tarafından soruldu
0 oy