0 oy
153 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hattım Vodafone sanki internet çok hızlı bitiyor gibi video falan çok izlemem bı buraya giriyorum ama 10 GB internet yetmiyor çark çeviriyorum bı hevesle neymiş sürprizmis onu veriyor nerde kullanayim ben onu internet hiç vermiyor düzenli yükleme yapıyorum yinede son hafta çarkı ceviremiyorum neymiş 28 günde bir yükleme yapmak lazımmış Mış mış ay valla hattımı değiştirecem ama eşimin üstüne olunca değiştirmiyor sinir oluyorum ya paketleri çok pahalı üstelik

4 Cevaplar

0 oy
(8,081 puan) tarafından
Banada sürekli internet veriyor bende ona sinir oluyorum keşke indirim falan verse 
tarafından
Kız bana yolla interneti haha
-Reklam-
0 oy
(13,945 puan) tarafından
Ayni sıkıntılardan dolayi bende nefret ediyorum. Birde sorun olunca müsteri temsilcisine baglanmak nerdeyse imkansiz. 
tarafından
Ay evet ya bitane kadın koyuyolar sinir oluyorum
0 oy
(866 puan) tarafından
Aynen bende o durmdayim bide benm evde duzgun tlfn çekmiyordu bundan 2 ay önceye kadar ona rağmen hemen bitiyo. Tlfn cekmiyo diye müşteri hizmetlerini arıyorum bölgede sorun var diyo ama tamir etmiyo bide o kadar fatura ödüyorum kullanamadığım internete . Bu ay son şükür türk telekoma geçiyorum 
tarafından
Bende geçmek istiyorum ya
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Sanki beni anlattın bende sevmiyorum degistirecem ama bizim burdada en iyi vodafone çekiyo 
tarafından
Off valla çok sinir bozucu

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 420 göst.
17 Mart 2021 Diğer kategorisinde Erceyl (379 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 351 göst.
16 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 338 göst.
1 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Balbazar (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 677 göst.
29 Haziran 2022 Aile kategorisinde _erkenci_kus (473 puan) tarafından soruldu

381,848 soru

11,431,878 cevap

34,995 kullanıcı

...