+1 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde (723 puan) tarafından
Ölçtüm biçtim tarttım bu saatten sonra merhamet etmeyeceğim kimseye Çünkü Merhamet ettikçe iyi niyetimi suistimal edildi kaynanam lar kayınbabam sürekli ince ince laf sokuyor lar evlerine gidiyoruz gitmeyince gelmediler diye trip atıyorlar gidiyoruz iki sohbet bile Edi vermiyorlar Yüzümüze bile bakıp konuşmuyorlar kararından dönmek istemiyorum ne elime katacağım bu saatten sonra ne evlerine gideceğim Uzun bir süre böyle yapacağım Eşim gitmek isterse gitsin ona Tabii ki karışmam bugün biraz grip olmuşum kaynanamla konuşmuştuk inanmadı bile bana Ben böyle insanlarla uğraşmak istemiyorum artık kayın babam desen evlerine gittiğimizde yüzü hiç gülüyor �şine gelirse bizde sohbet ediyor İşine gelmezse somurtuk oturup duruyor siz olsanız ne yapardınız artık ben komple irtibatı kesmeyi düşünüyorum eşimin ailesidir dedim eşimin hatırına gittim şimdiye kadar evlerine Ama artık merhametli iyi olan ben olmak istemiyorum Nasılsa Beni sevmiyorlar hep yaptıklarımı yanlış anlıyorlar artık ben nasılsa kötüyüm kötü biri olayım böyle düşünüyorum artık

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bir söz var ölseler üstlerine basarda geçerim diye aslında öyle olmak var

(723 puan) tarafından
Aynen öyle al benden de o kadar. Beni  zorla öyle yapmaya çalışıyolar .iyilikten anlamadı bunlar
-Reklam-
0 oy
tarafından

Cocugunuz var mi canim?

tarafından
Cocugunuz yoksa eger bu dedigini yapman kolay ama cocuk varsa cok zor olur cunku cocuk oldugunda illa ki gorusulmek gerekiyor ama su durumda istersen tabi ki bunu gerceklestire bilirsin.
(723 puan) tarafından
Torunlarini gormek istiyolar o yüzden zor oluyo dimi. Ilerde oldugunda da konuşmak zorunda kalırım galiba dimi çünkü eşim çok büyütmeyo yakmiyo benim bu dedigim sorunları o huyları öle artık diyip kabulleniyo
tarafından
aynen oyle canim aslinda onlar da hakli bi noktada biz kendi annemize de ne kadar söz gecirebiliyorz ki hoş kiz anneleri daha ilimli oluyor erkek anneleri daha gururlu oluyor ataerkil zihniyetten dolayi maalesef ama yine de bazi konularda bisey dese kendi annemizi de susturamıyoruz en guzeli he de geç :)
(723 puan) tarafından
Yok kuzum ya ugrasamicam artık ben bunlarla. Insanlık yapiyom evlerine gidesim geliyo gidiyom oturup oturup geliyom konuşup sohbet bile etmiyolar.bende işime geldiğim gibi olcam işime gelirse gitcem gelmesse gitmicem ama uzun bi süre ne arıcam ne evlerine gitcem.
tarafından
Valla canim seni insan yerine koymayip gormezden geliyorlarsa ne isin var tabi ki de hiç takma boşver uzak dur
0 oy
tarafından
Senin yaptığını yaparım kendim uzak dururum eşim ailesi sonuçta gitsin gelsin ama bnmle işleri olmasın doğru karar+
(723 puan) tarafından
Kuzum çok görmezden geldim.ben size saygımdan evinize gelmişim yüzüme bile bakımıyolar bu ne gorgusuzluk saygısı,liktir bana öle yapana bende öle yaparım bu saatten sonra
0 oy
tarafından
Aferim yakında göz bebeği olursun gönül görmeyince özler mis değere binermis hakkınızda hayırlı si olsun inşallah
(723 puan) tarafından
Hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım. Sanmiyom göz bebeği olacağımı bunlar hep böyle çünkü ama bakalım artik
tarafından
Nasip kuzum nasip
0 oy
tarafından
Bence kim olursa olsun sana nasıl davranıyorlar sende öyle davranmalisin bende şuanda konuşmuyorum kaynanangilde eşim bir keresinde bana sen kötüsün dedi neden ne kötülüğümü görmüşler dedim. İyi olduğun için kötüsün onlara demişti. Bazı insanlara iyi olmak yaramıyor
(723 puan) tarafından
Al benden de o kadar karşılarından bi kelime kötü laf demedim kötü oldum.
tarafından
Ben en son yaktım gemileri ne varsa içimde söyledim rahatladım şimdi ne kendi konuşuyor ne ben diğerlerinden çekiniyor onlar ** gibi çarliyor bende sustukça saygımdan ezmeye çalışıyorlar dedim madem öyle adamına göre muamele bu saatten sonra
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Bu zamana kadar hep onlar ne yaptiysa sustum eşimin Hatri var dedim ama kaynanam sürekli eşime beni şikayet ederdi aramızda sürekli kavga olurdu buna rağmen evime geldiklerinde 3 çeşit yemekle ağırlar kahvesine kadar önlerine koyardım ama ne oldu ben kotu oldum kaynanam yüzünden kaç defa ayrılık aşamasından döndük ama artık yeter benimde canıma tak etti herşeyi yaparlar biz bir şey yapmadık ki demedik ki derler insani bide suçlu çıkarırlar bende uzak duruyorum artık 
(723 puan) tarafından
Zaten öyle insanlar hep üste çıkarlar. Bizim şükür öyle bisi yapmadılar hani inşallahta yapmazlar. Ben bu bizim yanımızda olmayislarindan galrsizliklerinden biktim artık o yüzden
(3,739 puan) tarafından
Uzak durmak en iyisi vesselam
0 oy
tarafından
Vallah canım kendince sebeplerin var haklısın herkese hakettiği kadar değer vermek en doğrusu çünkü insanlara haddinden fazla değer verdikçe kendilerini üstün görüyorlar birşey sanıyorlar kimseyi fazla yüceltmemek lazım sana yararı olmayan insanlara zaten yer verme eşin gitsin gelsin tabiki ailesi sen sevmek zorunda değilsin saygıyı kaybetmeyin yeterli zaten eşler arasında da iki eşte birbirini zorlamamalı gidip gelmelere kimse için değil kendin için iyi ol 
(723 puan) tarafından
Aynen öyle kuzum.onlar açık açık kizim şu huyuna dikkat etsem dese hatamı bilirim mesela ama kalkıp bisi de demiyolar igneleyici konuşp duruyolar el yüz vermiyolar.boyle insanin evine neden gideyim mi öle işte kuzum ya amaaan
tarafından
Takma canım şu hayatta takılacak o kadar şey var ki
0 oy
(503 puan) tarafından
çocuğun yoksa da bu sorunlar çözülene kadar asla yapma derim ben canım. önce bu sorunları halledin. eşinle konuş ciddi ciddi.ya tamamen tavır alın, ya da arayı düzeltin. şimdi istediğin gibi hareket edebilirsin, ama çocuk olunca ne eşine karşı ne de onlara karşı istediğin gibi davranabilirsin. mesela şimdi sen bişeye kızınca eşinin içinde seni kaybetme korkusu varsa çocuk olunca o korku kalmayacak.
0 oy
tarafından
Birlik yasamasam bnd o dedini çoktan yapcamda yok bizde hirgur de olsa iki gün sonra aynisin birlik yaşadın için madem evin ayrı nasıl rahatsan öle yap
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Cok guzel bi karar vermissin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 171 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 184 göst.
0 oy
22 cevap 617 göst.
11 Mart 2022 Aile kategorisinde Nalannyy (1 puan) tarafından soruldu