0 oy
769 göst.
Diğer kategorisinde (105 puan) tarafından
Ben sebepsiz yere ağlamıştım Bi defa gözlerimden yaş boşsliyordu resmen... Bi defa da araba çizildi diye.. Önceden umrumda bile olmadı 

39 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yemek yemedi eşim ekmek arası yedi diye ağladım <3:D ne saçma bu hamilelik hormonları cidden çok kötü yahu 

-Reklam-
0 oy
tarafından
Canim simit çekmişti eşime dedim o da normal susamlı almış adam ank simidi demiş Allahim nasıl ağlıyorum 5 yıllık kadınım sen nasıl bilmezsinde seni bosayacam görürsün şu bu sonradan açtım baktım ki istediğim simitçi meğerse:D
0 oy
tarafından
Sürekli çikolata yiyorum ve her yeyisimde ağlarım eşim sürekli alır bu sevgilim döneminden beri böyle ben agladigim için almamış bende beni sevmiyorsun diye ağlamıştım :D 
0 oy
(194 puan) tarafından

Saçma deilde abartı deilim:)Ben kış vakti dışarda kuşlar usuyo diye ağlamıştım.O ara çok kar yağıyordu kuşların bı evin çatısına yuva gibi bişey yaptığını gördüm aşırı ağladım.Zaten çok duygusalim hamilelikte çıtayı artirmistim resmen:D

0 oy
tarafından
Doktor muayenesine gitmem gerekiyordu doktor yoktu bebeğimin ilk defa kalbini dinleyecektim ama doktor yoktu neyse sabah 6 buçukta kalktım hastaneye gittim sıra almak için sırf erken kalktım doktor yok diye eşime kızdım ağladım üstelik esim askerdeydi senin yüzünden sen burda olsaydın böyle olmaz di niye gittin askere beni sevmediğin için gittin diye ağlamıştım 
0 oy
(210 puan) tarafından
Pepeyi izleyip ağladım 
0 oy
(615 puan) tarafından
Çok tuvalete gidiyorum diye ağlamıştım :) 
0 oy
tarafından

Keşke ağlamak için saçma sebeplerim olsaydı ne çok isterdm

Ama hep ağrıdan ağladım günlerce aylarca yatalak oldum diye ağladığımi hiç unutamıyorum
0 oy
(12,854 puan) tarafından

Yemek yerken hem de doymuyorum diye ağlardım yedikçe acıkır yedikçe ağlardım :D

0 oy
(14,079 puan) tarafından

Herseye ağlardım valla :D

0 oy
(1,550 puan) tarafından
Kedi yavrusu :) annesi nerededir ya kaybolmuşsa ya annesine bişey olmuşsa diye ağlamıştım :) normalde pek duygusal değilimdir 
0 oy
(10,330 puan) tarafından
Aşkım benim yanağımda kış çıkmış, balım saçmalama orada kıl yok, yalan mı söylüyorum sana çıkmış işte, valla yok balım, çok çirkin oldum ben böyle nasıl devam edicem yaşamaya, lahavle hayatım çok güzelsin saçmalama,.... Böhüğğğğğğğ :) kıl mıl da harbiden yokmuş :) 
0 oy
(42 puan) tarafından
Bende açım diye aglamistim o da kalkip tost yapmıştı sonrrasinda
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Sabah 5 yaş oğlum bizimle aynı yatakta yatıyor odasına yatağına alışmıyor diye ağlıyordum. Akşam odasında uyumaya karar verdi bu kez bensiz uyuyor diye ağlıyorum şuan 
0 oy
tarafından
Çizgi film de ki heide ve arkadaşı kavga etmişti..ona.aglamistim..oglum izlerken 
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Mutfakta masanın altını silerken eşimin gelip belin açıldı ört hayatım  demesi üzerine başladım ağlamaya yeter bıktım senden herşeyime karışıyorsun dedim.  Ki eşimde gayette sakince demişti.  Ağlayınca şaşırdı bir süre yüzüme bakti sessizce odaya gitti. 
0 oy
tarafından
Ortada birsey yok duygusallık esim aha agliyo dedigi gibi hazirda bekliyo sanki hungur hungur aglardim esimin o lafına:))
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Bir tek bende hiç birşey değişmedi galiba aynı duyguyla doğuma gittim 
0 oy
(748 puan) tarafından
Cesme bozulmustu agladim 

İlgili sorular

0 oy
37 cevap 558 göst.
11 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Damlaakts (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 1,054 göst.