0 oy
991 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kızlar eşim iş dolayîsı ile amerikaya gitme ihtimali var 2 yıl boyunca 6 ayda bir gelecek giderse ve ben istemiyorum 2 yıl boyunca iki cocukla ne yapcam 2 yılda 250 300 bin tl para kazanacak bana diyor ikinci evimizi alırız kira geliri senin olur araba aliriz şöyle böyle diyor beni ikna etmeye calisiyor ama amerikaya gitme zorunluluğu yok isterse gidecek iş yeri öyle diyor siz olsanız ne yapardınız bu konu hakkında hep tartışıyoruz bana akıl verin :(

44 Cevaplar

0 oy
tarafından
 göndermem net.
tarafından
Haklisin canm
-Reklam-
0 oy
tarafından
2 çocuğum var onlarla ilgilenerek öyle zaman geciyor ki o yüzden 2 yıl dişimi sıkar gönderirdim bugün kendim için yapacağım her yatırım yarın çocuklarımın olacak o yüzden git derdim 
tarafından
Canım orası öylede zaten pandemi var disari cikamiyoruz evde sıkılıyoruz  büyük kızım ana okuluna baslayacak kim ilgilenecek bunun hastaliğı gazası belası var her sey para degilki
tarafından
Para değil önemli olan onlara gelecek sağlayabilmek bu da maalesef maddiyata dayanıyor. Ben gönderirdim ailemin yakınında yaşardım bir süre
0 oy
(859 puan) tarafından
Senide götürsün 
tarafından
Aynn canm konusurum bnde şart koycam gideceksen bizide götür yada gidemessin diye
0 oy
(468 puan) tarafından
Canim benim bir arkadssin eşi gitti Hollanda dan gitti nereye gitti hatırlamıyorum dolandırdılar o gitti korona çıktı adam gelemedi karısı burda 8 aydır perişan di borcla harcla geciniyordu hep daha yeni geldi iş buldu burda yine çalışıyor hiç yoktan bir 30 40 bini gitti arabasından da oldu adamcağiz
tarafından
Aaa yazık ya . Evet canm böyle şeylerde olabilir yani
0 oy
tarafından
Senide goturecekse kabul et
tarafından
Aynn canm
0 oy
tarafından
gidecekse senle gidecek canim yok oyle esi birak kendin calismaya git 2 yil oldu
tarafından
Aynn canm bnde ondan istemiyorum
tarafından
ee sende git ne guzel oralari gormus olursun valla bnm esim dese yarin giderim
tarafından
Esime derim gideceksen bizide gòtür yoksa gidemessin diye :)
tarafından
aynn oyle canim
0 oy
(58 puan) tarafından
Valla benim bi tandigim bu sekilde cocuklu ayri kalma zorunda kaldilar avrupa icin para birikimj ev alimi icin suan ayrilar bosandi sayilirlar yani Adam zaten 2 senedr bir geliyor oda 15 gunluk orda bsylerinu dyydy kadin tani ayrilar suan 3 cocuklari var malesef sizin esinizr guveniniz tamsa sorun etmeyin ama ben coo tanik oldum boyle olaylata Rabbim uzak tutsun yuvanzdan tabi kendin icinden ne geliyorsa o sekilde konus esnle ama ben olsam istemez izin vermezdim..
tarafından
Aynn canm istemiyorum
0 oy
(9,971 puan) tarafından
Benimki gemici gemide calisiyor 4 5 6 ay burda 4 5 6 ay yok. 11 yıldır bu isi yapiyor
tarafından
Allah yardim etsin canm
0 oy
(12,264 puan) tarafından
İşin vermem o adam gittimi daha gelmez gelir ama Kafa baya bozulur ben oyoe düşünüyorum
tarafından
Haklısin
0 oy
(316 puan) tarafından
benım suan ne ewım war ne arabam rabbım ıstıyen herkeze wersın ama suan cok esıme boyle bısey deseler ben gınede gitmesini ıstemem ya 2 saat gec kalsa gozum yollarda kalıo bnm 3 aydr ceza ewınde oldum oldum dirildim o bnm yanımda olsun da cok fazlada gozum yok huzur yeter 
tarafından
Doğru diyosun canm
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Azıcık asim ağrısız başım ne eksiginde ne fazlasında gözümüz yok karniniz doyuyorsa başınızı sokacak bir eviniz varsa hiç gerek yok 
tarafından
Aynn gerek yok
0 oy
tarafından
2 yil cabuk gecer gondrrirdim canm cocuklarima daha iyi hayat sunabilmek icin.tabi esine guveniyirsan
tarafından
Güveniyorum ama yinede kötü seyler düşünmüyor degilim
0 oy
tarafından
Aynısı geçen eşim benimle konuştu 

İş gereği almanya ya gidecekti iş yerinden 4 kişi tabi eşim de içlerndeydi 

Ben izin vermedim eşim de beni ve her iki çocuğu bırakıp gitmek istemedi

Hem kiradayz zar zor geçiniyorz 1450 de kira ona rağmen gitmedi

Bi kuru ekmek olsn kocam baş ucumda olsn gölgesi bile yeter 
tarafından
Aynn canm
0 oy
tarafından
Asla izin vermzdim. 2 sene ne demek çocuklar babayı unutacak. Değil 300 1 milyon getirse yinede kabul etmem 
tarafından
Dogru diyosun
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Benim esim surekli yurt disinda calisiyo arada izine gelir gider ama bizim evimiz yok iki kucuk çocuğumuz var burda çalışma imkanı cok kısıtlı ve birşeyleri yoluna koymak için mecburuz ama evimizi yapınca daha gitmeyecek madem eviniz var işi de var gerek yok bence fazlası zarar azı karar 
tarafından
Aynn canm
0 oy
tarafından
İstemezdim cnm azıcık aşım kaygısız başım gurbet çok zor
tarafından
Haklisin canm
0 oy
tarafından
Yok bacım az olsun ama kocam yanımda olsun göndermem 
tarafından
Bende öyle düßünüyorum bacım
0 oy
(171 puan) tarafından
Ben de giderdim:)) 
tarafından
Gitme şansımız yok galiba canm
0 oy
(341 puan) tarafından
Eviniz varmış nasılsa ben olsam izin vermem çocuklardan ayrı olsunn istemem
tarafından
Bende öyle düßünüyorum canm
0 oy
tarafından
Bn olsam istemezdim tabıkı orda bırını bulmayacsgı ne malum.. 
tarafından
Haklisin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 213 göst.
16 Mart 2022 Aile kategorisinde Tuba Y (746 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 214 göst.
13 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Ruyaaaa (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 480 göst.
22 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu