0 oy
1,884 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya kızlar 32 haftalık gebeyim gorumcemin kayinbabasi 3 aydır ölmüş eşim de herkese demiş gorumcemin kayinbabasinin ismini koyacak diye ben koymak istemiyorum ama ki zaten o isimden ailede de var geçen eşimle bu yüzden kavga ettim görümcem diyor isim için mi kavga ediyorsunuz kadın alınıyor ya bı isim için insan alınır mı benim çocuğum ya eşim benim görüşümü almadan öyle bişey söylemiş olabilir ben bu ismi koymak istemiyorum bu ismi koymasam beni kötü bilecekler bu kadar da olmaz ama eşim diyor ben bu ismi ölsen de koyacam koymayacaksan git annende doğur ya banane ya banane rezalet ya zaten gebelikten psikilojimi bozmuslar bari isim icin üstüme gelip saçma sapan olaylar alinmalar yapmasınlar bana bıktım yeter 

61 Cevaplar

0 oy
(3,895 puan) tarafından
Ikinci cocuga da gorumcenin kaynanasinin ismini koyar artık..
tarafından
Ben de bunu demeye çalışıyorum anlayan yok eşim herkese bu ismi koyacam demiş ismi koymasak benle düşman olacaklar
(3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bi isim icin dusman olmak da ne bilim..
Bırak milleti takma dusman olacaklarsa olsunlar sonucta senin onlarla bi akrabalığın yok.
-Reklam-
0 oy
tarafından
sende kendi kayinpederinin ismini koy elalemin kayinpederinden banane deyip kayinbabayi arkana aldinmi kimse laf edemez, yasiyorsa tabi.. ama dedigi de agir ailenin yanina git tipis tipis gelecek nslsaa
tarafından
Bende dedim ki ben onun ismini koyacagima kayinbabamin ismini koyarım daha iyi diyor hayır ben o ismi koyacam babasından daha değerli istediği isim demekki
tarafından
gereksiz bir inat yapmis kime ispat etmeye calisiyorsa kendini anlamadim .
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Büyük büyük konuşması kolay. Sende git kız ananın evinde doğur çocuğu adını da istediğin gibi koy sonra o sala.k kocan köpe.k olsun kapında. Gel diye yalvarsın. Ver mi öyle bir dünya ya görümdenim kayınbabası ne demek ve bu sebepten sana kapı gösteriyorsa sende git görsün anasınınkini
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Okurken sinirlendim.. Yok devenin bale pabucu ne alaka ya ***** mi nedir
0 oy
(133 puan) tarafından
Saçmalıktan başk bişey degil 
0 oy
(119,287 puan) tarafından
hiyara bak yaa gorumcenin kayinbabasi kim laaa yuuhh bacim seni koca fittirmis isim ne kiz
tarafından
Haydar
(119,287 puan) tarafından
uuuuuwww
0 oy
(859 puan) tarafından
Acaba daha ne saçmalıklar duycaz bu eşlerden merakla bekliyorum. 
0 oy
(351 puan) tarafından
Niye aglıyosun cnm ya degermi ***** bi adam için annenin evine git ya p senın de cocugun oda gitdin anasıyla yasasın beyın yoksunu adam en cok annenin hakkıdır isim ya sen tasıyosum sen cekiyosun onlar sahıp lenıyo en sinir oldugum sey aglayarak deger verme kalk annenin yanına git ya 
0 oy
(619 puan) tarafından
Canım biz görücü usulü evlendik aracımiz bizim uzak akrabamiz onlarında komşusu neyse kadin yazik kanser tedavisi görüyordu. O esnada kadının kızı hamile onun kızı oldu. Ve baska isim koydular annesinin adını degil. Esim ben onu cok severdim rahmetli oldu onun adını koyalım dedi. Kaynanamda ahiretligim der herkesin icinde kızımız olacak onun adını koyalim dedi. Bende dedim ki kendi öz kızı koymamış bana mi düşer birak ya allah aşkına dedim. Bu arada kadının 5 kız torunu var

Kaynanam baya surat sallamıştı ama yapacak bisey yok

Bu erkekler baska bi kafa da yaşıyor gerçekten anlamak cok zor
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Ee yuh kayinbaba kaynana bitti gorumcenin kayinbabasi mi kaldi cok istiyorsa gorumcen dogursun bitane koysun adini gorumcenin kayinbabasindan sana ne ya ay valla ben sinir oldum burda
0 oy
tarafından
Senin kocanın kafası yerinde mii. ?? Şaka gibi ya dahaa neler görümcen çok istiyorsa doğursun kayınbabasının ismini koysun. Git annene aklı başına gelsin hicde üzülmee strese girme. Hastaneyede söyle doğum raporunu sen al git nufusa istedigini koy kalsınlar mal gibi
tarafından
Görümcem zaten oğlunun ismini haydar koymuş bana da koydurtmak istiyorlar soyad farklı ya cildiircam
tarafından
Çıldırmaa canım koyma valla birak onlar cildirsin sert dilee uyar
0 oy
(670 puan) tarafından
Daha neler duycaz acaba ya onun oglumuymus 
0 oy
tarafından
Ay okurken bile sinirlendim kocana ne oluyorda hiçbir şeyiniz olmayan birinin ismini koymaya çalışıyor. Hadi anne baba ismi olsa onada karşıyım ama babası derim hiç değilse.
tarafından
Babası gibi severmiş onu
0 oy
(169 puan) tarafından
Ciddiyim git annende dogur bu ne ya. Sanane görümcemin kayın babasından. 9 ay sen tasıyorsun
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Yok artık şaşkınım ya gerçekten ***** mı senin kocan bacım? Görümcen kendisi koysun 
tarafından
Görümcem koymuş banada koydurtacaklar işte sacmalik soyadlar farklı olurmuş diyoelar
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Ben olsam giderim ey Allahım olmaz sana da tavsiyem paşa paşa ayağına gelirler
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Mal kocan  seni  zatenn  gözden  çıkarmış  daha  ne duruyorsun  orda  ısim  için  sana  git  demiş  birde  akraba olmayan biri  için  seni  ve bebegini  düşünseydi  boş  boş  konuşmazdı  kime  yaranmaya çalışıyor  acaba  k.b ama  senin  kocan  tam  bir  mallll 
tarafından
Baya mal hemde az önce de gelmiş özür diliyor benden
0 oy
tarafından
:Dd Kocan ağır mal kusura bakmada ben eşimin annesinin adına yok dedim sen bilirsin aşkım dedi tuhaf insanlar var 
0 oy
tarafından
Canım afedersin ama şuan salaklık sende. Senin kocan sana madem öyle git ananda doğur diyorsa böyle gitmeyeceğini, be kadar kavga edersen et yine onun dediğine geleceğini bildiği için öyle konuşuyor. Sen basıp gideceksin, gerekirse gerçekten annende doğum yapacaksın, hastaneye onları aldırmayacaksın doğum kağıdını da baban annen abin ablan kim varsa o alacak gidip o başvuruda bulunacak sonra kendisi ne yaparsa yapsın. Beni kovduktan sonra ne işim var dersin gerekirse seni kötü bilsinler boşversene. Ne diye ağlayıp kendini üzüyorsun. Bana öyle bir cümle kurdu ben boşanma raddesine geldim hamileydim beklemiyordu benden öyle birşey ben hep huzurum kaçmasın diye susmuştum, o an o zaman anangilde kal oraya git tarzı birşey demişti, bende çekip gittim, Trabzona yerleşecektik eşek gibi işi gücü bırakıp yalvardı bana erteledi işlerini beklenmedik birşey yapacaksın, döver mi seni dövsün, hamile halinle birde dayak yersen git darp raporu al yatsın mapusta gerizekalı. Ben bu olaylara normalde yazmam çünkü biz ne dersek diyelim hep kendi bildiğini yapar insanlar sevmiyorum o yüzden ama aşırı gerizekalı birşey istiyor senden ve bu sebep yüzünden resmen seni kovuyor ya
tarafından
Evet ya öyle malesef herkes beni dislayacak ama sonra bı isim yüzünden benle düşman olacaklar moralim baya bozuk ya az önce de geldi benden özür diledi kocam
tarafından
Ya bırak olsunlar. Koydular mı senin geri karşı çıkma hakkın var yasal olarak
0 oy
tarafından
Kız bırak Anne git  g.öt gibi kalsın ortada ***** an bu erkekler dıdımın dısınında sizene 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 435 göst.
23 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 495 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,290 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 259 göst.
28 Şubat 2022 Aile kategorisinde sevgil (852 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,146 göst.
29 Ekim 2019 Aile kategorisinde The New ♚ ツ (2,102 puan) tarafından soruldu

379,597 soru

11,363,448 cevap

34,840 kullanıcı

...