0 oy
1,882 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya kızlar 32 haftalık gebeyim gorumcemin kayinbabasi 3 aydır ölmüş eşim de herkese demiş gorumcemin kayinbabasinin ismini koyacak diye ben koymak istemiyorum ama ki zaten o isimden ailede de var geçen eşimle bu yüzden kavga ettim görümcem diyor isim için mi kavga ediyorsunuz kadın alınıyor ya bı isim için insan alınır mı benim çocuğum ya eşim benim görüşümü almadan öyle bişey söylemiş olabilir ben bu ismi koymak istemiyorum bu ismi koymasam beni kötü bilecekler bu kadar da olmaz ama eşim diyor ben bu ismi ölsen de koyacam koymayacaksan git annende doğur ya banane ya banane rezalet ya zaten gebelikten psikilojimi bozmuslar bari isim icin üstüme gelip saçma sapan olaylar alinmalar yapmasınlar bana bıktım yeter 

61 Cevaplar

0 oy
(10,342 puan) tarafından
Sana bir şey diyeyim mi bir cinnet her şeyi halleder. Ben bu isim olayında anne ve babanın ortak fikri dışında bir şeyi kabul edemem. Eşin de senin de ortak fikrin olacak. Bi de o ne be dıdının dıdısı ölen insanın ismini koyma hevesi ne ya
tarafından
İlk ismi ben koyuyum diyor diğer isimleri sen
(10,342 puan) tarafından
Öyle şey mi olur kız çocuk oyuncağı mı bu hadi başka çocuğun olmadı ömür boyu aklında kalır insanın.
-Reklam-
0 oy
(826 puan) tarafından
Küfür edecemde orucum yaaa.  Bu isim konuları çok can sıkıcı bi durum keşke  doğarken isimleryle doğsalar herkes çenesini kapasa
0 oy
tarafından
Valla bacım kusura bakma ilk dalga geçiyorsun sandım. Yani daha ne saçmalıklar duyacam bilemiyorum hergun daha fazlasını okuyorum burda. Eşinin ailesi hele de kocan oruç falan tutmasın bence onlara farz olmaz daha akıl balig olmamislar anlaşılan 
0 oy
(47 puan) tarafından
Kötü yönlendirmek gibi olmasın ama annene git orada doğur koymayacaksan demiş. Ben olsam giderdim ömür boyu pişmanlığı yaşayacaksınız sen ve oğlun..eşin bile olsa bu şekilde konuşamaz ve kafasına göre hareket edemez.
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Didisinin didisi saçma gikir
0 oy
(136 puan) tarafından
naptın dogurdu mu isim ne koyuldu:)) 
(12,856 puan) tarafından
Bende merak ettim :)
(2,678 puan) tarafından
Bak Postudu hortlattı :)) o değil de bnde merak ettim bK şimdi
0 oy
(7,768 puan) tarafından
O isim uğruna git diyor ve sen hala duruyor musun
0 oy
(68 puan) tarafından
görümce kayınpederi için rest çeken adama seninde rest çekmen lazım damarına basmadan yoksa aşırı saçma bu kendi kayınpedeinin ismini koy deseniz ne başkasının derdine düştün
0 oy
(3,887 puan) tarafından
Çok istiyorsa görümcen doğursun koysun alınıyor bide tövbe yarabbim, Allah kocana akıl fikir sana da sabır versin. 
(12,856 puan) tarafından
Görümcesi koymuş zaten :) bidaha koymak istiyorlar :)
(3,887 puan) tarafından
Soruyu soran misafir olup gitmiş bile eski postmus valla
0 oy
tarafından
Git annenin evine doğur kimliğini çıkar .bir isim diye gelip almiyosa zaten bırak gitsin ..anası babasidami bisiy demiyo oğlum ne alaka diye .babanın ismi dururken diye..
0 oy
tarafından
Bizde kaynanamin babasinin ismini koyduk esim dedesini cok sevdigi icin ama annesi deseydi asla koymazdim esimde sende istersen koyalim dedi bende kabul ettim sordugu icin gidip ailesine dedemin adini koyacam deseydi bana sormadan asla koydurmazdim
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Kaynana kayınpeder görümce bitti görümcenin kayınpederimiydi? Bi o eksikti. Bu gözler bunuda mı okuyacaktı yahu :) banane görümcemin kayınpederinden. Böyle saçma şeymi olur. Yattığı yerde adamın kemiklerinide sızlatıyorlar. Kocan görümcenin kayınpederini bu kadar önemsiyorsa adına hayır yapsın dua toplasın çocuğa ismini vermek nedir 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Aman Yarabbi. Bu insanlara ne oluyor böyle. Allah ım akıl sır erdiremiyorum. Ulan haydar ne lan... Haydar diye isim mi var. Hadi onu geç görümcenin babasının isminden sananeymiş. Onaneymiş. Tövbe..

Kimseye kolay kolay gigit babanın evine demem ama Allah askına cıkar kavgayı sç agızlarına dök herşeyi kır sonra salına salına git baban evine. Bu ne da. Bu kadar da olmaz ki. Gelin diye gavur değiliz ya. Kıçımzıı yırta yırta biz doğuruyor uz onları.. 9 ay biz tasıyoruz. Acıma valla acınacak hale düşersin. Bas git. Döner gelirse senindir dönmezse yolu acık olsun. O adamla bir ömür sürülmex yahu 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Siz ne koyarsanız koyun kimliğe be yazdirsaniz yazdirin ven istediğim ismi söylerim çocukta öyle alışır de. Yada yazdirsinlar ikinci bi ismi daha olsun
0 oy
(66 puan) tarafından
Gorumce ismi bile midemi bulandırıyor 

Bide onun kayinvabasinin adını ne koyacam mikroplar kocanda az değil sinirden patladım 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Olayi  saçmalığıni bir yana bırakıyorum. Isim yüzünden git ananın evinde doğur diyen adamı kapımda havlatirim ben şahsen. Densiz k.opek
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Git annende dogur. Grizekali adam 'ya. Insallah gonlunce our canim
0 oy
tarafından
Valla çüş diyorm artk baskada bsiey demiyorm ne alaka yaa görümcenin babasindan eşine ne ya bide bunun icin seninlemi kavga ediyor.bu ne geri kafaliliktir ya . O cocugun annesi sensin sen ne istiyosan onu koy canm
0 oy
(205 puan) tarafından

İsmi koymazsan git annenin evinde doğurmu? 

Senin kocanın aklında bir sorun var belli görümcenin kayınpederinin ismini koymak ne demek bu nasıl bir mantık 
0 oy
tarafından

Oha yani diyorum ve susuyorum :D kzın olursa da benim adımı koy kız bu kadar saçmalık olmaz yani 

tarafından
Ahaha kim hortlattı ulennn :)
(579 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️valla bilmiyom
(579 puan) tarafından
sarammmm diye biri hortlatmis ☺️☺️☺️
tarafından
Evet gördüm :)) meraklı Melahat
(579 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 435 göst.
23 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 495 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,289 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 259 göst.
28 Şubat 2022 Aile kategorisinde sevgil (852 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,146 göst.
29 Ekim 2019 Aile kategorisinde The New ♚ ツ (2,102 puan) tarafından soruldu

379,535 soru

11,361,820 cevap

34,839 kullanıcı

...