0 oy
300 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar eşimle tasiyiciydik Ankara'ya yönlendirdiler gidemedik karnımdan sıvı alicaktilar aldırmadım bazı sebeplerden detaylı ultrasyon yaptırdım bebeğimin böbreklerinde genişleme göründü ve bebeğim iri bir bebek hamileliğimde çok acı çekiyorum mahfoldum 34 haftalikim suan şuana kadar doğru düzgün bebeğimin hareketlerini hissedememisim çok korkuyorum ya taşıyıcı olup bebeği sağlam doğan varmi neden bebeğim hareket etmiyor şuan baya ağrılarım da var halsizlik karın ağrısı rahim kalça bacak ağrıları herşey psikoljim de bozuk depresyondayım hic iyi değilim lütfen bilenler cevap verebilir mi ne yesem tuvalete gidiyorum hem büyük küçük farketmez

5 Cevaplar

0 oy
(3,452 puan) tarafından
Taşıyıcı derken ne taşıyıcısı hangi hastalık ?
tarafından
Hepatit b galiba eşim kağıtları kaybetti bulamadık
-Reklam-
0 oy
(916 puan) tarafından
Taşıyıcı demişsiniz ama hastalığı dememissiniz
tarafından
Hastalığı bende tam bilmiyorum ya kaynanamgilde göstermiştir kağıtlari sonra kağıtlar kayboldu  anemi veya hepatit
(916 puan) tarafından
İki hastalık da önemli hastalık ama ne olduğunu iyi öğrenin . Doğumdan sonra test yapsınlar hastalık var mı yok mu baksınlar ona göre tedavi uygulasinlar
0 oy
tarafından
Taşıyıcı değildim ama benimde bebeğimin sağ böbreği sol böbreğinden milim farkla büyüyordu her gitmemizde . Doktorum erkek bebeklerin yüzde 90 inda rastlanılan bir durum olduğunu doğunca nefes aldığında idrarini yaptığında düzelebileceğini, düzelmezse hemen müdahale edebileceklerini söylediler . Fakat 7 aylık erken doğum sebebiyle cigerleri gelismediginden cigerleri iki kez kanama yaptı cigerleri ondan 6 gün yaşayıp vefat etti . İnsallah sağ Salim kucağına alırsın canım 
tarafından
Ayy çok üzüldüm çok ben şuan 34 haftalık gebeyim bakalım neler olucak ahh
tarafından
Başınız sağolsun çok üzüldüm
tarafından
İnsallah biseycik olmaz canım tıp bayaa ilerledi . Artık anne karnındaki bebeğe de müdahale ediyorlar kalbini ferah tut annesi stres yapma bebisin hisseder  üzülme bak burda bebeğim uyumuyor oyunlar oynuyor yoruluyo ama yinede iki saat uyuyo gece uyanigiz diye post accan ❣️
tarafından
Sağol canım Allah razı olsun
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Annem taşıyıcı kardeşim de taşıyıcı çok şükür hiçbir sıkıntı yaşamadı onla alakası olmayabilir bence yine de doktora gidin. Bir de büyüyor hareket yeri azalıyor ondan daha az kıpraşır
tarafından
Büyümeden de hareketlerini doğru düzgün hissedemiyordum
(13,202 puan) tarafından
İlkse normaldir.
tarafından
İlk evet
0 oy
tarafından
Hebatit b sarlik demek bn de gecirdim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 106 göst.