0 oy
2,666 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden kategorilendirildi
Aldatıldım  söyleyeceklerim bu kadar ve bunu kendi gözümle gördüm 

45 Cevaplar

0 oy
(2,011 puan) tarafından
rabbim sabır versin nasıl gördün ne gördün ah ve guzelm
tarafından
Anlatılacak türden değil
(2,011 puan) tarafından
cok ta guzelsin be bacim
-Reklam-
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Aminnnnnnn inşallah aminnnnn canım benim iyi misin şuan hamile misin 
tarafından
30 haftalık
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Eminmisin canım çok zor ni durum anlatmak istersen dinlerim özelde de yazabilirsin bu erkekleri doyurmak çok zor
tarafından
Ölsem dahi hafızalardan silinmeyecek birşey
(10,411 puan) tarafından
Nasıl yani öyle ayan beyan gördün
tarafından
Onun gibi evet
(10,411 puan) tarafından
Sen çok güzel bi kadınsın hiç üzülmeye değmez bebeğini düşün Allah eşine akıl versin kö.pek gibi pişman olsun inşaallah
(13,202 puan) tarafından
Ya kocasını yatakta biriyle gördü ya uygunsuz video gördü kendimde eksik aradım demiş hormanlar yerle bir bence bu kadar üzüntüsüne değecek birşey çıkmayacak altından. Yine de sabır versin rabbim
0 oy
tarafından
Off allah sabır versin canim ya çok zor bi durum gerçekten evindeki eşleri dururken me diye başka kadınlara giderler 
0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım çok zor Bi durum 
0 oy
(299 puan) tarafından
resmini bakıyorum güzelim kadınsın bu erkekler iflah olmaz bacım
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bi kadınla mı gördün kuzum

Sakın kendini suçlama kendimi eksik hissediyorum demişsin SAKIN eksik olan sen değilsin sen fazla gelmişsin kendi dengini aramış sakın haa kendinde hata arama sakın
tarafından
Çok yorgunum tam uyuyacaktım bugün öyle mutluydum ki ben onu köpek gibi severken
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Nasil ya ciddi misin ? inşallah iftiradır 
tarafından
Benim için dönüşü yok
(4,661 puan) tarafından
Aslında senin için var eşin olacak mahlukatin yok hayatını ziyan etmeden dönüşün olcak insallah duam senle beraber bebegin için kalk sirkelen seni yaradan Allah bunun hesabını sormayacak mı sadece kendini Allah'a teslim ol güçlü ol olur mu unutma biz kadınız güçlüyüz kimseye de muhtaç degiliz.
tarafından
Asla muhtaç değilim ben öyle güçlüyüm ki karnımdaki bebeğimi hissetdikçe daha da güçlü oluyorum şunu dilerdim görmüş olduklarımın bir rüya olmasını veya o anı unutmayı o an nutkum tutuldu çok çaresiz kaldim
(4,661 puan) tarafından
Eminim senin için zor bir andır en güvendiğin hayatını teslim ettiğin insandan bunları yaşaman çok zordur ama bu günler geçtiğinde ve arkana dönüp baktığında ben nelere göğüs gerdim deyip gülümseyeceksin imtihanın böyleymiş kardeşim öfkelenip isyan etme Allah'ın vardır bir bildiği sadece biraz sakince düşün ve ne yapmak istediğini düşün kimsenin seni yönlendirmesine izin verme unutma sen artık sadece kendin için değil bebegin içind e varsın Allah yar ve yardımcın olsun güzel kardeşim
tarafından
Âmin âmin başına gelmeyen bilemezmiş ya ben gelince anladım onlarca kadını düşmanın dahi olsa bu duyguyu tatmasın.
0 oy
tarafından
Bı yerleri kopsun inşallah su mübarek gün hayasizzz Rabbim yardım etsin bacım sana güçlü ol hep...
0 oy
tarafından
Aldatilmak cok zor hele hamilelikte Allah korusun.. lakin sakin kendini sorgulayim deme.. Ahlaki olmayan biri icin canini yakma.
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Hamilesin inşallah bu kadar üzüntünün altından uygunsuz video çıkmaz ya da çıkar. 
tarafından
Bunu ayırt edebiliyorum çok şükür
0 oy
tarafından
Ne denir ki sakın kendini suçlama sen değerli bir insansın. Degersiz olan alçak olan sana bunu yaşatan kişi. Aldatmanın haklı bahanesi olamaz kim yapıyorsa alcagin tekidir. Onurlu şerefli insan bunu yapmaz efendi gibi yolunu ayırır. Ondan sonrasına zaten kimse karışmaz. Değmeyecek insan için üzülme sakin. Her zamankinden daha dik ve güçlü ol inş Rabbım yar ve yardımcınız olsun ne diyelim ki öyle kötü günlere kaldık ki kimseye güven yok 
0 oy
(8,589 puan) tarafından
Rabbm yardımcın olsun kuzum. 
0 oy
(1,446 puan) tarafından

:'( ahh canım  rabbim hakkını bırakmasınn:(

0 oy
tarafından
Nasıl gördün. Hamileymişsin birde aman stres yapmamaya çalış. Anne karınında stres yasayan bebeklerde sinir ruh gelişimi kötü etkileniyor. Sinir krizi geçirenler oluyor .bir süre eşinden ayrı kal kafanı topla bence cnm. Allah yardımcın olsun 
0 oy
(126 puan) tarafından
Söyleyecek o kadar şey var ama inan boğazım düğümlendi kendi yaşadıklarım geldi gözümün önüne Rabbim sabır versin güç versin inşallah
tarafından
Aminnnn inşallah
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Demekki onun da erkekliği bu kadarmış.. 
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Ah kuzum ah beguzelim kendinde eksik arama doyumsuz olan o ******** nasıl gördün ki
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Güzel çirkin bakımsız bakımlı zayıf şişko kadın fark etmiyor kadın ne olursa olsun aldatıyor önemli olan karşındaki insanın şerefi ve karakteri oda malesef ne ameliyat ile ne ilaç ile ne makyaj ile düzeltilmiyor. Rabb'im ıslah etsin inşallah 
0 oy
tarafından
Bu demek oluyorki bir kez daha anladığım cirkin insanlar aldatıldığını ne kadar güzel ve bakımlı olsanda çukuruna dusjun olan serefsizzzz kendini tutamıyor Allah sabir versin
tarafından
Önmli olan hep daha iyisi nefsine yenik düşen için hiçbir önemi yoktur güzelliğin

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 679 göst.
0 oy
3 cevap 312 göst.
25 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
26 Aralık 2022 Aile kategorisinde Melekyuzlu44 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 528 göst.
20 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu