0 oy
2,665 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden kategorilendirildi
Aldatıldım  söyleyeceklerim bu kadar ve bunu kendi gözümle gördüm 

45 Cevaplar

0 oy
tarafından

Hosgeldin aramıza sayısını bilmiyorum kac kez gördüğümün sirf ailem başımızı öne eğme gittin kefenle gelirsin dedi diye kipirdayamiorum eşimi tanıdığında daha 15 yaşındaydım 21 yasindayim simdi aldatilma kelimesi o kadar normal gelio ki alıştım artık çünki aklımı yitireli piskolojikmen biteli cok oldu ben eski ben değilim üzülme yavruna yazik degmez kimse icin onun icin yasa tutun hayata benim evladım yok onun umuduyla hala yasiorum :'(

Hani bizi kötü bilirler ya neymis kadınmışız erkekler adam olmayı brakali cok oldu varsın biz kadın olalim Allah ıslah etsin onları 

tarafından
Âmin âmin inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,272 puan) tarafından

Ne desem bilemedim :( Allah yardımcın olsun. 

0 oy
(48,833 puan) tarafından
bilmece gibi konusuyosun telefonda ne gördün 
tarafından
Uygunsuz fotoğraflar gördüm görmeye dahi dayanamayacağın şekilde bir bayan olarak iğrendim sadece gördüklerimi unutmayı diledim o en çaresiz anda ne biliyor musun kendini sorgulama benim ne eksiğim var ki,ben hamileyim ama herkesin imrenerek baktığı çok güzel ne çok kilo ne de kendini saldın dediler ama inan dünden sonra artık herşeyin geçici olduğunu anladım ne kadar da olsa o gözler hep dışarıdaymış kımseye söylemedim utandım söyleyemedim ben bir bayan olarak ilk defa bu kadar iğrençlik gördüm günümüzde mahremini alalade evli bekar demeyip sergileyen bayanlardan ben utanıyorum
tarafından
Neden yazmadığımın cevabı da o an sadece gördüklerimi hatırlamak istemedim çünkü hatırladıkç yüreğim parçalınıyor rabbim kimseye yaşatmasın  hele de en sevdiğinden asla ve asla beklemezdim çünkü benim eşim namaz kılan bir insan beni sarsan şey ondan darbe almak oldu hazmedemedim
(48,833 puan) tarafından
namazla kendine bakmakla alakasi yok bu işlerin nefsi demekki zayifmis peki hesap sordun mu
tarafından
Sordum ağzını açıp tek kelime birşey demedi birde giderim ederim dediğimde bana duygu sömürüsü yapma dedi hem suçlu hem bir o kadar da neyse kötü konuşmak istemiyorum
0 oy
tarafından
Malesef ki cok büyük  bi yara birakicak sende Allah sabır versin dikkat et kendine ve bebeğine 
0 oy
tarafından
Cok zor bir durum canim allah yardımcın olsun

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 679 göst.
0 oy
3 cevap 312 göst.
25 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
26 Aralık 2022 Aile kategorisinde Melekyuzlu44 (60 puan) tarafından soruldu