+1 oy
924 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından

Kızlar merhaba 24 haftalık bebegimi kaybettim 2 hafta olacak pazar günü. Suni sancı ile dogum yaptım hastaneden çıktım ve kayınvalidemlere geldim iki gün kaldım kadın sırf beni ele güne karşı gelinede bakmadı demesinler diye agla sızlaya buraya getirti. Öncesinde hep laf sokuyordu sezeryan olursan şu kadar yatacaksın normal dogum üç yatacaksın eşim bakıcı ayarlayacaktı ve evimde kalıcaktım buna rağmen karışıyordu neyse geldim buraya hiç yatmadım. Bu arada eltim var birlikte oturuyorlar iki kızı var küçük kızı daha 4 aylık sanki buraya çocuk bakmaya gelimişim gibi sürekli ona baktım ve o çocugu kucagıma aldıgım da daha çok canım yandı çünkü benimde bir kızım olacaktı :( yatmışım dinlenmişim hiç umrumda degil ama acımı bile yaşayamadım sonra eşime gidelim evimize lütfen dedim o da farkındaydı çünkü durumun tamam sabah gidelim dedi ve evime geçtim 20 gün hastanede yattım ev berbat bir halde eve geçincede temizlik falan öyle dinlenme yok evde iki gün kaldım şimdi yine geldik kafayı yiyecem dogumu yaptım ama tansiyon düşmüyo başım çatlicak gibi sinirlerim alt üst oldu ne kafamı dinleye bildim nede acımı yaşayabiliyorum şimdi başımdaki agrı hiç kesmiyo daha bide laf sokuyorlar noluyomuş bu başıma  ne süzülüyon falan artık dayanamaz oldum ne zaman patlarım bilmiyorum bagırıp çagırıp herşeyi kırıp dökesim var böyle hıçkıra hıçkıra aglamak istiyorum vucudum kaskatı herşeyden herkesden nefret etmeye başladım bugün sözde bayramdı diger eltilerim kendi aleminde çocuklarını süsleyip püsleyip bayramlaşmaya getirmişler ya o kadar çok canım yanıyorki kimse acına bile saygı duymuyor daha o kadar çok şey varki yazamıyorum ne yazacagımıda bilmiyorum eşim şimdi kuzenleri erkek kardeşleri falan yaylaya çıktılar ben burda kalıp kafa yiyorum umurunda bile degil deliricem valla ya:(:(

21 Cevaplar

+1 oy
(610 puan) tarafından
Rabb'im sabır versin inşallah her iki konuda da :/
-Reklam-
+1 oy
(1,776 puan) tarafından
İnsanın kendi anası babası gibi olmazlar canım. Herkes unutur ne yaşadığını sen bilirsin. Allah yardımcın olsun tez zamanda sıkıntılarını gidersin inşallah
+1 oy
(108 puan) tarafından
Rabbim sabır versin canım ama inan bağırıp çağırıp kırıp dökmek daha iyi ayıp ya git evine sen ya lafını şöyle git 
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allahım sabır versin kardesim 

Mekânı cennet olsun  yawrunun
0 oy
tarafından
Canım kendi annenler çok mu uzakta veya gitsen nasıl olur yazık günah değil mi senin canına en azından git evine ayaklarını uzat yat bende bebek kaybettim ama senin acın daha büyük basın sağ olsun inşallah Rabbim hayırlısıyla yeniden nasip eder 
(18 puan) tarafından
Annem yok onuda kaybettim iki yıl önce :(
tarafından
Oyy canım basın sağ olsun Rabbim sabir versin her yönden sana inşallah bu günler hep geçer ama güçlü ol kendini üzme eminim Rabbim senin için güzel bir kader yazmıştır dua et bol bol
0 oy
(850 puan) tarafından
E bu resmen işkence, çıkıp gidin kendi evinize herkese ders olsun. Eşiniz de nasıl insanmış sizi o halde bırakmış. Yardım isteyeceğiniz biri ypk mu en azından kendi evinizde olun. 
(18 puan) tarafından
Var ablam var o bakıcaktı kadın susmadı ya eşim annesinin yaptıgı herşeyin farkında ama hiç bişey diyemezler ya çok degişik bir kadın anlatamıyorum iki yüzlü derler ya tamda o cinsten :(
0 oy
(91 puan) tarafından
Allah sabır versin senin adına cok üzüldüm başın sağolsun kötü bi durum yaşamışsın üstüne bide kayınvalidenle eltinle aynı ortamda olmakda psikolojini baya etkiler ne diycemi inanki bilemedim 
(18 puan) tarafından
Amin canım sadece sabır istiyorum Rabbimden
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Rabbim. Sabır versin :( 
0 oy
tarafından
Çok acı... meleğin seni cennetinde karşılayacak insallah annesi. Çok zor insanlar var bu hayatta imtihan gibiler. Ne yazacagimida bilemedim. Ama evine gecsen tek kalsan daha mi kotu olursun bilmiyorum. Bu durum da sinirsel olarak yipranman cok normal. Psikolojik destek alabilirsin rabbim sabir versin. En hayirli zamanda en guzel sekilde bir evladinda olsun insallah 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Allah sabırlar versin kardeşim :(
(18 puan) tarafından
Sagol canım bende sadece sabır diliyorum :(
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Allah sabır versin kuzum öncelikle o evde ebbekk vrsa seni o eve goturmemeliydi uzulceni bile bile götürmüş seni kayananin da Allah bildi gibi yapsın yok niye üzülüyorsun demek ne ya Allah ondan bir evladını alsinbakalim gülebilecek vicdansız allahım yardımcın olsun bacım 
0 oy
tarafından
Herkes el anlamaz da eşin senin rahatsız olduğunu göre göre nasıl bırakıp gitti acıysa onunda acısı en çok sen rahatsızsn ve lohusasn bu kadar rahatlık olmaz
(18 puan) tarafından
Zaten herkesi Bi kenara bıraktım onun böyle yapmasına dayanamıyorum ben ölümden döndüm 15 yogun bakımda yattım şimdi başım ağrıyor diyorum ya ondan rahatsız oluyor Bi yerim agrıyor demicekmişim çok canım yanıyor insan böyle günlerde belli olur ya çok üzüldü çok kötü oldu hastanede benle birlikte göz yaşı döktü hep ama şimdi ne çabuk dindi bunun acısı anlamıyorum
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Allah sabır versin bacım bil ki evladın orada seni cennete almadan girmeyecek o bir melekti ve görevi senin cennetini saglamaktı. Haklısın insan acısını yasamak istiyor
(18 puan) tarafından
İnşallah canım bu dünya o kadar boş ki..
0 oy
(327 puan) tarafından
Baskasinin acisi ele kolay gelir ...
0 oy
tarafından
İnsanlar çok acımasız ve düşüncesiz çok üzüldüm senin adına başın sağ olsun Allah sabır versin 
0 oy
(48,733 puan) tarafından
basinsagolsun canim Allah sabir versin..keske gitmeseydin 
0 oy
(119,463 puan) tarafından
allah sana sabir versin
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Basın sagolsun  canım  çok  çok üzüldüm 
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Ah sanır versin cnm zor durum inşallah üstesinden zorda olsa geleceksin pdikolejini bozma Allah büyük rabbim sana hayırlısı ile evlat nasip etsin
0 oy
(351 puan) tarafından
Kendini bırak ve agla hıckıra hıckıra eger içini bosaltıp rahatlamassan o tas hep yuk olıcak sana cok kotu evlat kaybetmek ama cennrtte bekliyor annesi o seni allahım sabrınj bol versin cnm benım

İlgili sorular

+1 oy
47 cevap 832 göst.
15 Şubat 2022 Aile kategorisinde Defneee.. (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 666 göst.
29 Aralık 2021 Aile kategorisinde Bbg (1,737 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 755 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Kenanveannesi (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 748 göst.