0 oy
541 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından

25 hafta lık hamıleyım ve kaynanm bır sey gosterdıgımde ne gerek var bosuna onlars harcama yapma ama alındıktan sonrada sankı p yapmıs almıs gıbı konusur aldık ıste yaptık herseyın der 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından

Aman bosver cnm ne derse desin he de gec kendinide uzme onuda onlar bisey görmemişler zamaninda istiyorlarki bizde onlar gibi olalim 

(20 puan) tarafından
Ole ıstıyor herlde ıkı tane zıbın al diyor ya hem bırsey almıyorsun hemde aldıklarıma kararın hevesimi kıryr
-Reklam-
0 oy
(17 puan) tarafından

Oğlum için herşeyi A dan Z ye kendi anam yaptı ama teeee uzaklardan diyor ki kaynanam ne gerek var.. SANANE... 

(20 puan) tarafından
Demekki hep sı aynıı
(17 puan) tarafından
Aynı aynı hepsi beter.. Ah bu kulaklar neler duydu bu gözler neler gördü yüreğimi yardılar sabır ediyorum.
0 oy
(141 puan) tarafından

Kolayı var, aldıklarını göstermemek:) 

(20 puan) tarafından
Bundan sonra ole yapıcam ınsan yerıme koyunda solemcm
(141 puan) tarafından
Ben bu tarz şeylerde genelde ketumumdur. Ne almışsam ne yapmışsam anlatmam pek. Gerek duymuyorum çünkü. Zaten çocuğuma giydirirken görecekler. :)Sen de öyle yap canım
(20 puan) tarafından
Aslında kaynanamla aram hıc yoktur nebılım bnde solemıcem ne gerek var
0 oy
(8 puan) tarafından

Ayni dertten muzadaripiz bebege bisey almaya kalkiyodum alma alma diyodu kardesi yeni dogum yapti yani 1 sene oldu yeni dedigime bakma onunda kizi var onun eskilerini getiririz diyo ilk cocugum tabiki alicam besik aldik indirimden bebek arabasi falan bize nasil kizdi sonrada gittifi yerde iste biz yardim ediyoruzda biz aliyoruzda napaljm evlat falan diyomus 

(8 puan) tarafından
Aynen bu bebek bohçası ne ya kaynanamda deyip duruyo
(20 puan) tarafından
Eskilerin sacma sapan ıs le rı
(8 puan) tarafından
Herseyin en iyisini onlar biliyo ya
tarafından
Elə bil bütün qaynanalar aynı  Bir-birinin ağzına tüpürmüşlər ki,gəlinləri çürütməliyik. Bizimki də aynı tip. Offff
(8 puan) tarafından
Hayır onlarda zamaninda gelin oldular ne bu kadar skntı çektiriyolar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 353 göst.
16 Haziran 2023 Aile kategorisinde Belinay esila (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 563 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde 2323 (2,136 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 218 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sevii (45 puan) tarafından soruldu