0 oy
436 göst.
Aile kategorisinde tarafından

İçime şeytan girmiş sanki.  Gece çok kötü rüya gördüm.  Oğlum vefat etmiş. Kızımın mezarının yanına koyuyorduk geçe bağırarak uyandım. Biliyorum bilinç altı oyunu. Kafaya takdım diye. 

Eşimi kırdım evi topluyordum. Eşimden birşeyler rica ettim yaparmisin diye rica ettiğim şey de Yağmur başladı. Ayakkabıları yıkadım kuruttum. Balkondalar tekrar ıslanmasinlar diye onları ayakkabilıga indirmesini söyledim oda yapmam demedi yorgunum bırazdan yaparım dedi bende aynı annen gibisin dedim nasıl yani dedi.  Annende senin gibi işine gelince dünyayı Gezer ama işine gelmesin virüs var dizlerim ağıriyor diye ağlar dedim sesini çıkarmadı.  Kaynanama bu sabah kızmıştım.  Ordan aklıma takıldı sanırsam. Sabahın 6 sında arıyor bana ekmek getirin diye fırınla arasında 1 bina var ve biz farklı ilçelerdeyiz.  Eşim tek gidemez.  Benide yanında almak zorunda çünkü. Çevirmeye takılınca. Beni diyor hastaneye gidoyoruz diye o yüzden kızdım.  

BEN EŞİMİN GÖNLÜNÜ NASIL ALICAM.  ŞEKERİ ELİNDEN ALINMIŞ BEBE GİBİ SURAT 10 KARIŞ OTURUYOR. :'(. KIYAMIYORUM ONA BEN 

11 Cevaplar

+1 oy
(402 puan) tarafından
Bu kadar narin alıştırmayın ya bişey dememişsiniz ki ne var bunda aklısınız yani annesinin huyu öyleyse az bile demişsiniz
tarafından
Biz birbirimize. Hiç ters çıkamayız cnm ilkkez yaptım. Böyle bir şey
-Reklam-
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım konuş anlat derdini anlar illaki seni sıkıntıya sokma kendini bu kadar bende sabah alarm çalıyordu eşim ise gitcekti rüya goruyordum tam biriyle kavga ediyordum o hisimla alarmı duyunca esime vurdum oda ona bozuk günaydın bile yazmamış hergun yazardı 
tarafından
Birazdan bı kahve yapar konuşurum cnm. Teşekkür ederim
(3,099 puan) tarafından
Yap şöyle köpüklü bir Türk kahvesi gel len buraya de asfsggs:D ben hep öyle barisiyorum:D
tarafından
Güzel taktik ☺️☺️
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Hahahaha abartma canım yüz verme fazla 
tarafından
O benim herşeyim kız
0 oy
(13,869 puan) tarafından
Aslinda pekde üzülecegi bişey söylememişsin. O senin üzulmemen icin uğrassın boşver sen hamilesin. 
tarafından
Elinden gelenin fazlasını yapıyor cnm ters tepkide verebilirdi ama sustu
0 oy
tarafından
Ay bunda ne var ya sabah 6 da seni kaldırdığı için o senin gönlünü alsın
tarafından
O kaldırmadı. Telefonun sesine kalktım.  Gitmedi ekmek için ama kızdım.
tarafından
Kızgınlığa devam o zaman canım
0 oy
tarafından
Saçmalama ya haklı sebepten yapmışsın alıp koymak çok mu zor geri vites yok dewamke büş :D 
tarafından
Ama garibim yapmiycam demediki. Kız bırazdan yaparım dedi.
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Özür dile bence durduk yere adamın annesine laf etmişsin :) aynı şeyi o yapsa senin ne kadar zoruna giderse onun de gitmiştir ama yinede ses etmemiş bak ekmek alma konusuna gelince valla haklısın one öyle gitsin alsın alamıyorsa da 20 tane alsınlar yanında hiç mi komşu yok komşu çocuğuna versin parayı alsınlar ordan oraya ekmek için gidilir mi bikerede 20 tane alsın buzluğa koysun çıkarıp ısıtınca yeni almış gibi taze oluyor çoğu zamns bende öyle yapıyorum zırt birt fırına gidemem 
tarafından
Özür dilemiycem ama gönlünü alıcam cnm.  Annesi bunu sürekli yapıyor cebinden 10 lira çıkmasin diye
0 oy
tarafından

Hamilelik hormonları canım olurr arada böyle şeylerr :) git öp eşiniii hemen yüzü güler :)

tarafından
Kahve yapıp alıcam gönlünü cnm
tarafından
Tamam canim :)
0 oy
(119,338 puan) tarafından
git sevdigi tatlilari yemekleri yap ☺
0 oy
(339 puan) tarafından
Kız boşver yüz verme gelip o barış sin alıştırma  :)))))

İlgili sorular

0 oy
56 cevap 1,943 göst.
26 Şubat 2024 Aile kategorisinde Pakize333 (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 174 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Busra y (938 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 641 göst.
13 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aa (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 896 göst.