0 oy
348 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (564 puan) tarafından
Yıkamadan erik yedim 5-6 tane sonradan aklıma geldi. 18 haftalık hamileyim birşey olur mu ki ya korkuyom 

16 Cevaplar

+3 oy
(15,997 puan) tarafından

Yok bişey olmaz bağışıklık kazanmis olursun birazcık :D

-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben pazarda falan aldigim meyvelerden tirtikliyodum benimkide kiziyodu bende icerde temizlenir bisi olmaz diyodum :)
(44,840 puan) tarafından
Seni çok merak ediyom sjsjsjssjjsjs
tarafından
Geldi benim tatli belam :)
tarafından
Yuh bide 5 gun oneki cevabima yazmis yaa :)
(44,840 puan) tarafından
Hı hııı:D
+1 oy
(8,160 puan) tarafından
Ay bizim.bi tanıdık abla var 37 yaşında 7 aylık.hamile bende hamileyim bu arada neyse canı erik çekti erik aldı senin gibi 6 7 eriği yıkamadan yedi bana da verdi elime öyle güzel yiyoduki canım çekti 1 tane yedim eve geldim pişman oldum yıkamadan neden yedim  die.korona var bide 1 tane bile yesem vicdan azabı çektim ama bisey olmaz inşallah yinede 
+1 oy
(3,466 puan) tarafından
Yolda yürürken daha fazla mikrop giriyodur ağzından burnundan bişey olmaz
+1 oy
(3,055 puan) tarafından
Hamileyken okul çıkışı 1 kilo çilek alıp yarısını eve gelene kadar bitirirdim sukur bir şey olmadı.
+1 oy
tarafından
Koydeydik eşim herşeyi yıkamadan yiyordu zorla banada yediriyordu kurt olursa vs derken eşimin dedesi dedki bişey olmaz vitamin alın kızım ye gitsin sonra ağacı yedim birinin destek vermesini bekliyormuşum bende :D
0 oy
tarafından

:woot:                          

0 oy
(120,691 puan) tarafından
annem bana su ic midende yikansin derdi ☺ bisi olmaz kiz
(564 puan) tarafından
İçtim canım benimde aklıma geldi üzerine su içeyim bari dedim :)
0 oy
(2,458 puan) tarafından
Valla kızıma hamileyken marketten eve gelene kadar çilek yemiştim bişey olmadı. Tabi o zaman korona yoktu. Geçen de eşim üzüm almış yıkamadan yedim bende sonra eşim dedi yıkasana diye. Ama yine bişey olmadı çok şükür :)
0 oy
tarafından

Onu bizlerde yapıyoruz cnm rabbimin izniyle inşallah birşey olmaz.  Pazardan filan alınca araba eve gidene kadar poşetten tırtıklı yorum 

0 oy
tarafından
Birşey olmaz ne olacak
0 oy
(44,840 puan) tarafından
Yok kız nolcakk 
0 oy
tarafından
Kız korkma nolcak daldan koparıp da yiyoruz sonuçta
0 oy
tarafından
Hepatit A yıkanmayan sebze meyvelerden bulaşabiliyor. Aman dikkat edin 
0 oy
(635 puan) tarafından
Valla yıkamadan yemeyi geçtim elma, armut, şeftali gibi meyvelerin kabuklarını senelerdir soyuyorum artık. Zira dışlarına parlak olsunlar diye mum yakıyorlar. Bir tırtıksız bıçakla dışını dikey soyar gibi yap o zaman beyaz beyaz kalıntılar kirler geliyor o kadar gıcır gıcır yıkamama rağmen. Ama 5-6 tane erikten birşey olmaz canım çok değil sonuçta.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 114 göst.
16 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Linkin (17,332 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 372 göst.
23 Temmuz 2022 Aile kategorisinde mr (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 117 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde emyy (5,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 329 göst.