0 oy
206 göst.
Aile kategorisinde (285 puan) tarafından
Kızlar ben Ankara'dan Kırıkkale'ye gelin geldim pandemide aileme gidemedim 1 yıl oldu gitmeyeli onları görmeyeli 7 ay olmuş havalar soğuk orda birayla 3 derece oynuyor arası ve her gittiğimizde oğlum hasta oluyor ısınsın öyle gidiyim doğuma yakın diyordum ama oğlum 1 aydan az kaldı ameliyat olacak sonra benim doğum geliyor kurban bayramı geliyor yani gidemem hamileliğimde zor geçiyor evimizde orda gecekondu işi bitmiyecek çok kararsızım kalıp kalmamakta gitmezsen bidaha gidemem gitsem anlattığım gibi napacam bilmiyorum bana bı akıl verin ya :(

7 Cevaplar

+1 oy
(485 puan) tarafından
Hamil halinle bide çocuğun hasta olursa o seni yorcak yinede sen bilirsin 
(285 puan) tarafından
Bende onun için endişeliyim orası köy yeri çocuğu çarpıyor her gittiğimde hasta oluyor gitmesem 1 yıldır gitmedim doğumdan sonrada gidemem napacam bilmiyorum kaf çok karisti
-Reklam-
0 oy
(458 puan) tarafından
Ailen gelemez mi seni görmek için 
(285 puan) tarafından
Arabaları yok canım durumları yok gelmeye babannemle babam var zaten başka kimse yok babannem yaşlı babamda öyle gelemezler kışın gelip kalıyorlar bende işte Kasım'da geldiler yasaklardan gidemedik gelemedik getiremedimde
0 oy
(38 puan) tarafından
Gidin ailenizi görün moral bulun dogum oncesi giderken vocugunuza kalin kıyafetler götürün calpol falan götürün hasta olacak gibi olursa hemen icirin
(285 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun canım
0 oy
(1,691 puan) tarafından
ankara dun falan asiri sicakti ama bugun yagmur var zerin canim haftaya havalar isinir bence gelsen sıkınti olmaz gibi cunku sicak oluncada baya sicak oluyor bura
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Nerde iyiden orda dur kendini yorma sıkma boşuna ztn doğum olunca gelir onlarda
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Valla ben olsam bunca şey içinde gitmezdim kendi işime bakardım 
0 oy
tarafından
Git bence canım gör aileni sonra hiç gidemezsin kalın hiydirirsin çocuğunu bişey olma zallahın izniyle bende Ankaradayım havaya göre giydiriyorum kızımı 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 184 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Linkin (15,227 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 240 göst.
+1 oy
7 cevap 243 göst.
14 Nisan 2021 Aile kategorisinde Kimbilirdi ki (449 puan) tarafından soruldu

380,138 soru

11,379,869 cevap

34,869 kullanıcı