0 oy
472 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (703 puan) tarafından

Kizlar dun civilde indirim var diye gittik bez islak mendil sampuan biberon birde dandik bir kapı süsü aldik 200 lira tuttu ordan ciktik doğumum yakin eve gelen giden cok olur diye bakliyat kahvaltilik aldik 350 lira tuttu birde bimden aldik vay arkadas hayat ne pahali .allah herkesin parasinin bereketini versin 

12 Cevaplar

+1 oy
(758 puan) tarafından

Aminn canimm aminn

-Reklam-
+1 oy
(1,379 puan) tarafından

Malesef öyle birde bu şehirden şehire ve semtten  semte. Değişiyor benim oturduğum semtte pazar alışverişini ben 200 tl yapiom haftalik kayinvalidem de mesela 125 tl falan yapiom çok değişiyor hersey 

(703 puan) tarafından
Haklisin canim ben izmirde oturuyorum semtinden semtine fark var. Ama bim kurumsal heryerde ayni  hersey ates pahasi olan kocalarmiza oluyor  paranin bi degeri yok :(
(1,379 puan) tarafından
Sen mavisehirden uzak dur madem bacim izmirde çok severim izmirmi çok şanslı siniz
+1 oy
(851 puan) tarafından

aynen oyle cnm ben bile bir markete girsem 600 liradan aşağı çıkamıyorum 2 çocuk var 4 kişiyiz ama yinede çok masraf oluyo allah herkese yardim etsin bu zamanda geçinmek zor gerrcekten

(703 puan) tarafından
Amin canim 2 kisi cakismadiktan sonra zor. Allah herkesin yardımcısı olsun
+1 oy
(493 puan) tarafından

Adana fakir memleketi derdik vallahi burasi da aldi basini gitti hersey ates pahasi olmus RABBİM yardimcimiz olsun tabi gene baska sehirlere gore daha uygun ALLAH istanbulda yasayanlarin daha fazla yardimcisi olsun inanki burda en kral daireler tabi semte gore degisiyor mesela yuregirde yillik 7.000 8.000  liraya dogal gazli 0 evde oturursun bir ara istanbula tatile gelelim dedik 1 ayligina ev baktik 1+1 evler en asagi 1.500 basliyor oda aylik şok oldum resmen ben burda 70 lirayla pazarimi dolu dolu yapiyorum istanbul cok farkli vallahi ALLAH yardimcimiz olsun hele istanbuldakilerin :/

(164 puan) tarafından
Aynen valla bi çıkıyoruz kahvaltılık almak için oda indirimleri takip ettiğim ve a101 bim den aldığımız hLde çok tutuyor herşeyi de almıyoruz birkaç bişey alıyoruz Ama yinede toplayınca çok gidiyor :(
0 oy
tarafından
3 cocuk okuyor, gecen sene faturalar haricinde 4 bin tl yetiyordu, simdi 6, bine cikti bu rakam. Allah herkesin yardimcisi olsun. Asgari ucret ile çalışsanlar napsin :(
(703 puan) tarafından
Oyle canim  allah asgari ucretle calisanlara sabir versin.hayat keske herkese esit olsa ama malesef:(
0 oy
(817 puan) tarafından

Pahalı maalesef ve eve geliyorsun üç beş bişey bunlara mı para verdim diyorsun.

0 oy
(5,938 puan) tarafından

Dun kasaptan 2 parca birsey aldik 105 tl tuttu aynı senin düşündüğün gibi düşündüm 1 kg peynir 20 yufka aldim buzluga atarim borel yapıp dedim 50 tl de oyle gitti  nohut fasulye mercimek cay kahve seker zeytinyağ un bir kac parca daha başka seyler aldik 3 cesitte meyve 320 tl oype odedik 500 e yakin para gitti ki haftasonu eksikler gene cikacak 250 de oyle gider hayat pahali cok pahali 

0 oy
(330 puan) tarafından

Öyle valla her şey ateş pahası geçim çok zor çok

0 oy
(4,666 puan) tarafından

Hersey cok pahali canim. Bi markete gidiyosun 500-600  lira veriyosun daha bunun meyvesi faln. Allah herkese yardim etsin

0 oy
(1,887 puan) tarafından

Aynen ya indirim var dedlr hiçte öyle değil aldıklrmız okadr da çok değil 700 lra ödedik 3 5 parça bişeye 

0 oy
(218 puan) tarafından

Amin cnm bugün eşim alışveriş yaptı abur cubur kekti çerezdi falan içinde 50 tl tutan temizlik Kahvaltılık falan vardı hadi 60 oldun 150 tl bıraktı bide a101 de yarında süt yoğurt mama bezdi derken okadar dah bırakır 1000 tl sadece alışverişe gidiyor ayda kuru kumanya temizlik ürünleri pazardı kasapti şimdiki zaman çok pahallı gerçekten askari ücrete zam geliyor ama boşa yani okadarda çıkıyor kira faturalar kömür odun mama bez saymıyorum bide tüp var tabi bi evin geçimi 3000 tl ancak yetiyor 

0 oy
(195 puan) tarafından
Hayat her anlamda zor ve gittikçe zorlaşıyor bi yaş daha büyüdüm ben eskiden herşey daha güzeldi .bebek bereketiyle gelir diyorlar bakalım bizde durumlar aynı

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 409 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 920 göst.
19 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 124 göst.
8 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Annelerrr (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 286 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,326 puan) tarafından soruldu

378,250 soru

11,321,261 cevap

34,765 kullanıcı

...