0 oy
1,446 göst.
Diğer kategorisinde (51 puan) tarafından
Evini temiz tut temiz olsun senin evin biri falan gelir görür falan filan habire evini temiz tut evini temiz tut evin temiz olsun

73 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayatta söylemez. Gelince de ev dağınıksa kalkar yardm eder
-Reklam-
0 oy
(333 puan) tarafından
kötü niyetle söylemiyordur yada senin pasaklı olduğunu söylemek içinde söylemiyordur. sadece evin temiz olmazsa o an bir tanıdık gelir görür bunu kayınvalidene söyler çevresindeki insanlara söyler diye kayınvaliden bundan dolayı sana öyle diyordur. çünkü benim annemde gelinine öyle söyler ve bahsettiğim sıkıntıyı biz çok yaşadık herkes konuşuyordu ve hoş bir durum değil doğrusu
0 oy
(2,226 puan) tarafından
demez 

dese de kötü niyetle demez 

sürekli temizlik yaptığımı bilir oraya çıkma düşersin sen yapma eşin gelince yapsın 

ağır kaldırma falan der 

annem der ama evin hep toplu düzenli olsun diye 
0 oy
tarafından

Ne var evin de bokk mu var ha bire süpürüyon siliyon kim sıçtııı evine deyip kızıyor :D

(74 puan) tarafından
Hahaha değişik kızıyormuş sizinki iyi güldüm.
0 oy
(248 puan) tarafından
Valla geçen evime geldi habersiz savaş alanı gibiydi op hayırdır bu ne hal  taşınıyor musunuz diye espri bile yaptı eşim yeni uyandık dedi yani sonuçta hep tetikte olacak değilsin ev bazen düzenli olur bazen dağınık misafir gelecekse de bi zahmet haber verip gelsin yani 
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Benimde soyluyor hatta akil fikir veriyor burani boyle temizle  oyle yika felan diğe kotu niyetle soylemiyor ama isder isdemez bende sinir oluyorm  sanki cocukmusum gibi  yada temizlikden anlamiyomuşum gibi davranmasj
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Tamam kötü niyetle söylemiyor olabilir ama senin evinde onu ilgilendirmez 
0 oy
tarafından
Benim ki de boşver kalsın sonra yaparsın otur diyor bize gelince sürekli kalkınca peşimden geliyor kalsın bir şey yok ki diyor
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kotu niyetle soylemiyor emin ol benim annem soyler :D Ev temiz olsa bile der bunu 
0 oy
(155 puan) tarafından

Yok demiyor ama bence kötü niyetle söylemiyordur emin ol :) 

0 oy
tarafından

Demez bnm evim Onunkşnden temiz çünkü:D

0 oy
(1,750 puan) tarafından
Benimki hep başkaları neder diye yaşıyo aman o öyle olmasın o neder bu neder 
0 oy
tarafından
Söylemez kaynanam geldiğinde iş varsa yapar genelde annem der acil birşey olur dolabın düzenli olsun dağınık bırakma evini işte tezgahta bir bardak dahi kalmadın vs. Vs. Kaynanam kendi der işin olursa çağır ben gelirim falan diye bu arada annem uzak yoksa o da aynı leyi yapardı bu konuda şanslıyım :)
0 oy
tarafından
Sanirim evinizi dağınık görüyor o sebeplede biri gelir derler toplu dursun diye uyariyor
0 oy
(1,924 puan) tarafından
Evlendigimizden beri sadece bi kere evime geldi 1 ay kaldı ondada hiç karışmadı bana hatta temizlik yapinca gel otur günah sana falan derdi. Namazını kılar oturur bişeyime karismaz sağolsun :)
0 oy
tarafından
Temiz biriyim zaten bana derse öyle bişey bende ben yeterince temizlik yapıyorum istersen birazda senin evimi temizliyeyim derim oda Anlar.... 
0 oy
(74 puan) tarafından
Hiç öyle birşey demez yüzüme tertemiz evin var der ama kaldığı zamanlar bana birşey demeden kendi temizler yemekleri de yapar. Hiç müdahale etmiyorum bende rahat olsun diye.

Sizinki de kötü niyetle diyeceğini tahmin etmiyorum büyük olarak tavsiye veriyor gibi daha çok. 
0 oy
tarafından
Benim kaynana da yeter temizlk yapma der çok yoruluyorsun der
0 oy
(10,497 puan) tarafından
Söyler asla da yanlış anlama sonra lafı bana gelir ona değil bu yüzden yanlış anlamıyorum hatta iyiki söylüyor 
0 oy
tarafından
Annen söylemiyorsa kusuru orda ara bırakın şu kaynanalari

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 159 göst.
0 oy
2 cevap 352 göst.
0 oy
20 cevap 756 göst.
7 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu
0 oy