0 oy
1,444 göst.
Diğer kategorisinde (51 puan) tarafından
Evini temiz tut temiz olsun senin evin biri falan gelir görür falan filan habire evini temiz tut evini temiz tut evin temiz olsun

73 Cevaplar

0 oy
(265 puan) tarafından

Benim kayınvalide masumlar apartmanındaki safiye gibi, hasta. Ben de titizimdir de bebekten dolayı bazen yapamıyorum. Bana böyle laf edemez de etse de hadi ucundan tut da yapalım o zaman derim :D

-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hayır söylemiyor. Amaan kaynananmı karışacak laf edicek sanki yat boşver sonra yaparsın diyo :D 
0 oy
tarafından
 hic soylemedi  Ne kadar duzenli titiz oldumu bilir hatta cok temizlik yapiyom diye kizar bana ne var senin evinde diye 
0 oy
(964 puan) tarafından
Benim kaynanam evimehic karismazdi biside demezdi
0 oy
(5,220 puan) tarafından
bana dedi düşük tehlikem varken doktor tam yatış vermişken bu perdeyi yıkadın mı diye biri gelir görür dedim ben yemek harici kalkmıyorum benim evimin boku beni ilgilendirir öyle diycek olan gelmesin dedim zaten kimseyide almam bu hastalık zamanı ohh
0 oy
(1,897 puan) tarafından
Öyle derse 

Bende 

Gel yap gel yap gel beraber yapak gelsende yapsak yapaydik da iydi....
0 oy
(636 puan) tarafından
Benimkde söyler. Köyde oturuyoz. Buranın insanı çok titiz. Eve geldiler mi tavanın köşelerine bakarlar. Yere otururlar bazen koltuğun altına doğru bakarlar. Özellikle tuvalete giderler. İlk geldipimde bana da söyledi. Evini temiz tut diye. Bende sinir olmuştum da gün geçtikçe hak verdim. İnsanlar çok detaycı. 
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Benimki niye bu kadar çok temizlik yapıyorsun gerek yok der 
0 oy
(5,461 puan) tarafından
Evet sürekli söyler ölüm var kalım var kan ayaklıyız her an herşey olabilir der eğer ben yapmazsan 72 73 yaşında kalkar kendisi yapar 
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Annem de der kaynanamda. Bunda art niyet aramam canım
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Evim ayrı ayda bir gelir gider bişey demez evim çünkü onun evinden temiz gayet iyi bilir kendiside
0 oy
(42 puan) tarafından
Öncelikle canım şöyle söyleyeyim sana iyiliğini düşünüyor yani bu kötülüğün düşündüğünden dolayı söylediniz zannetmiyorum Belki sana sürekli bu kelimeleri kullanması canını sıkabilir takma kafana
0 oy
(12,991 puan) tarafından
Bana da der çok temizlik yapıyorsun cocullu ev dağınık olabilir olsun birsey olmaz diue :)
0 oy
tarafından
Hayir söylemiyor . Hatta bugun dediki çalışkan kaynanan gelipte temizleyemiyor sana evini kızım ( baska sehirde) bende anne ne temizligi gel sen ben sana yaptirmam dedim. Oyle bi karailikli ilgi alaka sevgi muhabbet maşaallah
0 oy
(859 puan) tarafından
Kendi evini *** götürüyo bana bişey diyemez zaten temizim 
0 oy
(196 puan) tarafından
Evini temiz tut gelen olur,kendini temiz tut ölüm olur.
0 oy
(323 puan) tarafından

Ay yok benim pasaklı olduğumu bilir öyle sık sık cam silme perde yıkama huyum da yok bakar beyenmedi mi kendisi siler ya da bana beraber silelim yorulma der bu konularda iyidir hakkını yiyemem ama yeri gelince de lafını sokar :D

0 oy
tarafından
Valla benimki yorma kendini boşver kim görecek yap diye başına vuranmi var diyo hem biraz temizlik hastasıyım şimdi de hamile olduğum için üstüme dusuyo Allah razı olsun
0 oy
(2,067 puan) tarafından
valla ara ara söyler amaa bende socnuta cocuk  değilim  birde kayinpder öldükten sonra bizle  yasiyor amaa bazen çok karışıyor sinirim bozuyor benim  ilk başları eşimle  aramaya acmaya basladi  yaa bemim.evim soncuta ister misafir kabul ederim ister etmem.beni sikayet  etmis  sanki kendi evide  sınır oldum  bananne soncuta onun akrabalarından  gelemsini istemiom  amaa aramıza bozmaya başlamıştı 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bu söylem kötü niyetli değil ki 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 159 göst.
0 oy
2 cevap 351 göst.
0 oy
20 cevap 756 göst.
7 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Serpil Kubis (274 puan) tarafından soruldu
0 oy