0 oy
921 göst.
Aile kategorisinde (133 puan) tarafından
Ben onu çok seviyordum onun için her şeyi yapıyordum Onun için Başka şehirden başka şehire bile gittim ailemi hiçe sayıp Ve sonunda oldu evlendim çocuğum oldu daha ne ister ki insan değil mi Ama işte ailesi bana kötü davranınca ve onun da onlara karşılık vermeyince Yani beni yalnız bırakınca ondan soğudum Keşke onun la evlenmeseydim bir şey olmuyorsa zorlamayın gerçekten Hayır yok da olmuyor yani öyle Eğer beni ailesine Koru saydı Belki şimdi onlar bana kötü davranmayacak lardı

14 Cevaplar

+4 oy
(359 puan) tarafından
Birşey farkettim görücü usulu evlenenler gerçekten daha mutlu kim varsa çevremde severek evlenen hep sıkıntılı. Sevdiğimizden gözümüz kör oluyor sanırım görmek istemiyoruz sevgiliyken bazı şeyleri evlendikten sonra sorunlar çıkıyor ortaya Allah sabır versin bacım
(359 puan) tarafından
MerveMiray Katılıyorum canım :)
(1,862 puan) tarafından
Bir şarki var ya Şimdi bana kaybolan yıllarım verseler ... diye :)O bize gelsin
(359 puan) tarafından
Gelsin kuzum bir de benim çok sevdiğim bir şarkı daha var :) GENÇLİĞİMİ GERİ VERSELER BU KEZ EN ÇOK KENDİMİ SEVERİM :)
(1,862 puan) tarafından
Aynen öyle olurdu:)
(799 puan) tarafından
Görücü usulü çok daha iyi
İki farklı insanlar iyi ya uyan aile kişiler siz anlaşırsınız tanışın dıyorlar hakikaten anlaşıyor lar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizde deli gibi severek evlendik nolduu aldatti brni 9 aylik kizimla anneme tasindim :(((
(2,252 puan) tarafından
Allahin belasi pislik... ya inan bazen ben de oyle bir neden ariyorum mutsuz olup ayrilamamak da kötü
tarafından
Ah be bacimm mutsuzluta ayrilma sebebi
(133 puan) tarafından
Aynen mmm
0 oy
(221 puan) tarafından
Korumadimi çok zor cnm benimkide öyle ama bn soumadim eşimden gıcık oluom o ayrı tabi v eş korumadi için ailesi da çok üstüne geliyor malesef
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Bende öyleyim canım 4ünde 1 yıl olacak evleneli senin gibi bende pişmanım ailesine karşı savunmadı oraya gittiğimizde günlerce kalmak istiyo sürekli ailesi 1 tane de oğlum oldu 
(2,252 puan) tarafından
Aile sözü dinleseydik daha mutlu olurduk belki benim ailem hic istemdi.. keske onlari dinleseydim
(133 puan) tarafından
Nedenide şöyle onlara daha değer veiryolar
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Sen ben misin yoksa... gel sarılalım 
(133 puan) tarafından
Aynen hahaha
0 oy
(2,136 puan) tarafından
Onun korumasına fırsat verme kendi kendini koru.
(133 puan) tarafından
Tabiki kendimi koruyorum ama işte onlardan çıkan söz kendi ailesinin benim canım yaniyo ağlıyorum sevdiğim demiyo onlara niye aglattiniz böyle askmi olur
(2,136 puan) tarafından
Boşver canım sen kendi lafını sok kimse içinde ağlama.
0 oy
tarafından
Üniversite tanıştık 4 yıl deli gibi severek evlendik şu an 1 haftalık oğlum var ve ben ne aklı başında lohusalık yaşadım ne hamilelik, postlardan bilirsiniz doğumda bile tek başımaydım şimdide gececi annesi gilde yatıyor ben evde tekim üstelik oğlum 2 gün yoğun bakımda yattı sarılıktan bugün çıktı bizi eve bıraktı 1 gibi o saatten belli de ortalıkta yok 
(133 puan) tarafından
Tek başına hastanedemi durdun
tarafından
Ben eşimle sorun yaşamıştım annem gilde kalıyordum kontrol için gittim ve o gün acil doğum yaptım annem ve babam eve eşyalarımızı almaya gittiği için ameliyata tek girdim kendisi saatler sonra geldi hastaneye
(133 puan) tarafından
Ama ne güzel annen var benim oda yok
tarafından
Rabbim yardımcınız olsun inşallah
0 oy
(60 puan) tarafından
Öncelikle hakkında hayırlısı olsun yazdığın herşeye katılıyorum olmuyorsa olmuyordur karşındaki insan düzelsin diye çabalıyorsun ama tam tersi herşey dahada kötüye gidebiliyor sevgiden önce eşler arasında saygı olsa zaten bu sorunlar yaşanmaz ama genede 1 evlâdın var son bir kez konuş bu şekilde devam edersen saygı sevgimiz biter bu evlilik yürümez de sonradan sana demesin ki sen çabalamadın 
(133 puan) tarafından
Sevgim var ama ben hiç mutlu değilim hemde hic
(60 puan) tarafından
Ne hissediyorsun?
(133 puan) tarafından
Hüzün kırgınlık nefret güzel biseyler yapınca keyif alamama resimlerimizi cikarttim ellerimle hepsini yirttim
(60 puan) tarafından
Evlilik terapistine gidip destek alsan
(133 puan) tarafından
Söyledim hem benim param yok hemde o asla gelmez
0 oy
tarafından
Bende sewerek ewlendim ama eşim hep beni savundu ailesine karşı hiç ezmedi
(133 puan) tarafından
Keşke oda öyle olsaydi
tarafından
Keşke canm çoğu nankör oluyo
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Aynı durumdayız 
0 oy
(1,635 puan) tarafından
6 yıl sevgililiğimiz 4 buçuk yıllıkta evliliğimiz var. Çok şükür hiç üzmedi beni. Başlarda ailesine bişey demiyodu ama banada bişey demiyodu. Ne diyeyim aşkım anne baba sonuçta üzmek istemiyorum diyodu. Bende sinir olup sürekli ailen onu yaptı bunu dedi deyip dururdum.

Ama sonra baktım mutsuz oluyoruz ben ailesi hakkında hiç bişey dememeye başladım ve eşim ben bişey demedikçe ailesine karşı hep beni savunmaya başladı. Sürekli ailesini kötülersen ters tepip ailesine düşkünleşiyo bu erkek milleti ne yazık ki ☺️
0 oy
tarafından
Aslnda aileler birşey için hayır diyorsa orda gördükleri hissettikleri birşeyler oluyo illaki ama insan yaşayacağı kaderin çnüne geçemiyo Rabbim ferahlık versin inşallah
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Biz kadınlar öyle güçlüyüz ki birilerinin korumasına ihtiyacımız yok. Benim eşim ailesiyle benim aramdaki konulara karışmaz. Ben saygımı bozmadan cevabımı veririm. Öyle büyük sorunlar olmadı ama yeri geldi ailesine sert çıkışlarım da oldu. Hiç birinde eşim gelip de aileme niye böyle dedin demez. Haklıysan konuş susma der hep. Eğer eşin ailesine laf söylediğinde sana kızmıyorsa sende kendini savun cevabını ver. İlla saygısızlık yapman gerekmiyor. Üslubunu bozmadan konuş gerekirse tepkili ol. Eşinden bekleme sen bişeyler yap. İnan bana hayat o zaman daha kolay. 
(133 puan) tarafından
Amcası bırak bebeği de karinida gel yanımıza dedi annesi bana çirkin burda güzell kızlar var dedi pislik muamelesi gordum bunlar yeterince çok ağır şeyler ama o hiç beni savunmadi ne diyosun ya bu çocuk picmi de bırakıp geleyim diye bilirdi dimi ama o hala o adama amca o kadına anne diyo
(3,046 puan) tarafından
Eşin sesini çıkarmamakla hata ediyor evet ama sende sana böyle davranmalarına müsade etme canım. Madem o ağzını açıp bişey demiyor sende ezdirme kendini. Sen ailesinin söylediklerinden çok eşinin susmasına kırılmışsın anlıyorum. Ama boşanmak gibi bir düşüncen yoksa sessiz kalma. Bak 2 yıllık evliyim büyük bir sorun yaşamamamıza rağmen kayınbabam gelin çok iyi çok hoş ama kızdırmamak lazım der.  Beni ezme yada laf söyleme fırsatını hiç vermedim. Vermeyeceğimi çok iyi öğrettim onlara. Ama inan bana o fırsatı verseydim belki kötü söz söylemezlerdi ama kesin ezerlerdi. Aileme göndermezlerdi gittiğim geldiğim yere karışırlardı. Bunu anladığımda keskin çizgilerimi gösterdim.
0 oy
(256 puan) tarafından
 Severek evlenenler esin ailesinin gozunde kendi zorla gelmis oluyor. O yuzden boyle degersiz goruyorlat canim. Esimin ailesi istemeye geldiğinden cok rahat davrandilar babam vermedi beni hemen kac Ay sonra olur dedi iyi oldu. O zaman gozum kor kızmıştım ama iyiki diyorum simdi. 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 565 göst.
15 Nisan 2023 Aile kategorisinde Eliffff05 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 331 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 1,156 göst.
27 Kasım 2018 Diğer kategorisinde Ecrin Çırpanlı (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 418 göst.