0 oy
565 göst.
Aile kategorisinde (208 puan) tarafından
Hiç hayalimdeki gibi istediğim gibi bi evlilik olmadı 2 yıl olacak evleneli ama ben şimdiden çöktüm.. 

Şiddet aldatma vs yok çok şükür bu günüme ama mutlu da değilim kızlar eşim çok sinirli en ufak şeyde sinirlenip parlar..

Dün katmer istedi bende hamur işi pek beceremem. 

Yine beğenmedi yok kalın olmuş yok şu yok bu hep hevesimi kırıyor.  Un alacam yarın bir çuval dedi lafını bitirmeden al ananaı getir yapsın dolaptan istedikçe al ye dedim bende. Sen öğren ben hep anamı nerde bulayım diyor bu seferde hem gönlümü kırıyor.. 

Akşam iftarda musakka yapmıştım 2 kişiyiz diye küçük borcamda yaptım ona bile karışıyor bizimkiler tepside yapıyor bunu e  napiyim ben borcamda yapıyorum sinirimden ağladım sofrada sahurda bişey de yemedim gönlümü alana kadar da barışmiycam 

10 Cevaplar

+2 oy
(302 puan) tarafından
Her evlilikte olur böyle şeyler. Benim kocamda böyle her yemegi beğenmez seve seve yaparsın burnundan getirir. Sıcak koysan sıcak soğuk koysan soğuk der. İstedigini yaparsın afiyetle yer sonrada çok yağ koymussun mideme dokundu der. Bizimde 2 bitecek 3 e giricez temmuzda. Hep annesini överde bana sorarsan annesi yemek yapmayi bilmiyor çamur gibi yemek yapıyor. Ama bu adamlar anne elinde büyüdükleri için annelerine toz kondurmuyorlar. Temizlikten anlamaz çok güzel temizlik yapıyorum der annesi. Bende kötü bişey söyledimi çok güzel olmuş sen yemek yemeyi bilmiyorsun falan derim ilk zamanlar bende senin gibi ağlardım herşeye. Şimdi takmıyorum aman banane, hiç gönlünü almasinida bekleme yarın başka bir yemeğe yine başka birşey söyler. Annesinide ortaya karıştırma annen yapsin deme. O zaman seni ne güne aldık sen ne işe yariyorsun gibi kırıcı konuşur. Kötü bişey söylediğinde bir dahakine daha güzelini yaparım aşkım de geç. Bir dahakine daha ince katmer yaparım de geç. Biz iki kişiyiz tepsideki yemek çöpe mi gitsin az kişi olduğumuz için borcamda yaptım de geç. Canını sıkmaya değmez. 
tarafından
Canim  yorumun da annelik iç güdüsü var etkilendim
tarafından
Ya gerçekten ilk defa böyle bir dogru yönlendirici bir yoruma denk geldim valla helal olsun kız sana çok olgun birisin belli
(302 puan) tarafından
Teşekkür ederim Hediyecim. Henüz anne değilim ama anne adayıyım :)
(302 puan) tarafından
Sanada teşekkür ederim yorumun için Merve Elifcim. Yaşım 32, hayat şartları beni olgunlaştırmış olabilir :)
tarafından
Allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım iyi geceler
-Reklam-
+1 oy
(6,409 puan) tarafından
Böyle adamlar ömür törpüsü cidden sana tavsiyem buna çocuk falan yapma yarın bir gün ayrılmak istersin çocuklar elimi kolumu bağlıyor diye post açarsın sonra.
tarafından
Biraz keskin Bi yorum Olmamış mı erkeklerin geneli böyle
(6,409 puan) tarafından
Evet net tavrım budur. Geçimsiz huysuz memnuniyetsiz erkekleri "geneli böyle" diyip kabul etmemek lazım. Geçinmeye gönlü olmayana eli verip kolumu kaptıramam.
(436 puan) tarafından
Bende bu yorumu yapacaktım boşanmak için illaki aldatma şiddetmi olması lazım mutsuz olmak yeterli bi sebep . Erkeklerin geneli böyle deyip normalleştirmekte olmamış kaderine boyun eğ diyorsunuz yani çok kibar naif vicdanlı erkeklerde çok var
0 oy
(4,067 puan) tarafından

Benm eşimde bazn aynısını yapıyo ben beğenmedim olmamış yemicm gbi laflar söylüyor valla çk bliyosan Bi gnde sen yapta beraber yiyelim diyorum Bi gnden Bi gne erkn kalktığında kahvltı ble hazrlamıyosun çayını ble dolduryrm neyi beğnmiyosn sen dyorm susyo snra :)

(208 puan) tarafından
Ben konuşamıyorum hemen ağlıyorum ama dedim hep yaptıklarıma bi bahane buluyorsun dedim bide haklı gibi o da trip atıyor
(4,067 puan) tarafından
2 çocukla bu kdar oluyor diyorum hemn çocklrı bahane ediyosn dyo al 1 saat bak madem bnde dinleniym diyorm yok hastayım yk yorgnm yok işe gtcem dyo ben 24 saat çalşyorm senn gbi laf yapamıyrm dedm sen hiç hsta olmuyn mu dyo benm hsta olmya ble vaktim yok düşn işte dedm erkk milleti bencil
(208 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(323 puan) tarafından
Beğenmediysen bi günde sen yap ben yiyim de. O size sinirlenince sizde sesinizi çıkartın biraz bu erkeklere üstünüzde bu kadar baskı kurmasına izin vermeyin. Siz bir iki tepki gösterin zamanla azalır yani umarım.
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Benim eşimde katmer gözleme çok sever bende ilk başlar beceremezdim ama şimdi ustası oldum su böreği yufka çörek açma falan yapa yapa alışırsın merak etme ha eşim beni kırmazdı bir dakine daha iyi yaparsın derdi kaynanam da öyle kalp kırmakla olmazki yapacağın zaman kaynananı da çağır yakınmı uzakmı bilmiyorum ama biraz sabır belki değişir değişmezsede sonu senin bileceğin birşey
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Yaaaa kıyamam sana ben ❤️
(7,121 puan) tarafından
Koltuğa tırmanmaniuor çıkamayınca bağırıyor . Parmaklar rolaplara sıkışıyor:)
(119,441 puan) tarafından
sac bas yoldular dun suan kuzeyin 1 tutam saci eksik simosun yuz goz tirnak izi koltuga cikiyo ordan cama sonra yere ziplamaya calisirken kafayi sehpaya carpip anıracak derecede agliyo
(7,121 puan) tarafından
Aynı manzara yeminle :):) özellikle azranin elinde sevdiği oyuncak varsa yerde yuvarlaniyorlar alana kadar ısırık saç çekme oğlum kazaniyor
(119,441 puan) tarafından
valla bizde kazanan yok esitler ☺️☺️ kuzey saldiriyo sonra şimoş saldiriyo en son benn saldircam ☺️ yazgelsende turkiyeye gitsem sabrediyom
(7,121 puan) tarafından
Et et sabret
0 oy
(146 puan) tarafından
Ay bebeğim çok biliyorsa kendi yapsın benim eşimde bu böyle mi yapılıyordu dedi yaptığım yemeğe bende biliyorsan kendin yap ye dedim ertesi gün yemek hicbirsey yapmadım geldi özür diledi beraber yaptık aç kalınca anlar da iş işten geçmiş olur erkeklerin kadınları bu denli kırmasına tahammülüm yok şahsen emek vererek hazırlıyoruz onun bile içine ediyorlar 
0 oy
(334 puan) tarafından
canım bende bikere makarna yapmıştım beyefendi yemedi sevmiyormuş (babaannesinin makarnası yiyor) bekliyorki baska bişey yapayım gonlunu alayım baska yemek yok dedim aç yattı ne oldu  yaptığım bütün yemekleri yiyor şuan sende ilk defa yaptıysan bidahikene guzel yaparım de biz zaten iki kişiyiz borcam bize yeter de triple bu işi çözemezsin zaten sinirliymis o senin huyuna  gitmez
0 oy
tarafından
Alınmakta haklısın ama o sinirlenince sen biraz eğlenceye vur konuşmalarını olsun bı dahaki ne belki ananinki gibi olur bı gün bekle dersin annen yaparken bakayım bı gün de geç ben mesela sevdiği şeyleri arar sorarım nasıl oluyor bu yada eşime derim gel göster bakalım istedin gibi olsun derim yemeği daha çok kendim eleştiririm ona fırsat kalmaz hiç 
0 oy
(2,503 puan) tarafından
Ay ne agliyosun cok biliyosan sen yap ben ogreniyim, bilmiyosan da konusma de cik isin icinden. Benim esimde kaynana gibi her boka karisirdi hala bile arada karisir. 6 sene bitti, tinlamiyorum valla begenmiyosa yemesin cokta tin :D

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 923 göst.
1 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Semrauytery (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 225 göst.
0 oy
11 cevap 326 göst.
20 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,732 puan) tarafından soruldu