0 oy
395 göst.
Aile kategorisinde (119 puan) tarafından
Kızlar sizinde kayincalideniz çok aşırı karışımı yada gerçekten bu denli bıkan benmiyimim ya daha 3 senelik evliyim bir oğlum var doğum günü yapıcaz arayıp arayıp onu öylemi yapıcaksın bunu böyle mi yapıcaksın niye öyle niye böyle sürekli bişeyleri anlatmaktan kafam kalmıyor bisey düşünemiyorum artik sürekli bisey hesabı veriyor gibi hissediyorum kendimi hic akli basında bi insan değil hep benim dedigimi yapsın benim istedigimi giysin modunda aldığımız nefeside ona sorucam artik gerçekten bıktırdı benim hicmi aklım fikrim yok düşünemiyomuyum ben niye bu denli dusuncesizler ya kaç seneden sonra yakamdan düşer bi huzur verir bize acaba ben bisey istiyorum oğlum hakkında onu eşime anlatıyorum bu farklısı olucak diye tutturuyor ve eşimi onun icin dolduruyor sürekli biraz ters cevap verdiğim zamanda hemen ağlıyor bide lafinida hic esirgemz sürekli güzel giyinmiyosun yapamıyosun der bi yere gideriz bi çocuğa bakar annesi nasil biliyor giydirmeye der bide beni görseniz evime oğluma nasil özencliyim oğluma bile alırım giydirdiğim sürekli tertemiz gezdirim çocuğumu ama yok ya bıktırdı her aradığında sinirden ağlıyorum artik kusura bakmayın biraz uzun kızlar ama çok doldum 

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sen oyle her yaptiginin aciklamasini yaparsan omur boyu dusmez yakandan ne yedigine bile karisir bu gidisle
-Reklam-
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Allah sabr versin eşine anlatdın mı durumu
(119 puan) tarafından
Oda fakinda ama bizimki biraz anaci bana takma herşeyi diyor ama bi yere kadar takmamak erkekler anlamıyor canim bunları istediğin kadar anlat yok yani
(1,661 puan) tarafından
Ya aynı benim eş  malesef çürük yumurtalara denk gelmişiz
(119 puan) tarafından
Sorma canim bakalim sonumuz ne olacak
(1,661 puan) tarafından
Bakalım hayırlısı
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Valla benim kaynanam soğan doğrayacaktı, ben de ben otururken onun iş yapmasından utanıp ben doğrayayım demiştim.. Soğanın önce hangi tarafını kestiğime karışıp, beğenmeyip, ver ver ben doğrarım demişti.. Geçenlerde de hamile olduğumu bildiği halde kilo alıyorum, çamaşırım dar geliyor diye laf etti.. Daha bir sürü var da 
(119 puan) tarafından
Oyle bi olay bizimde oldu 7 aylik hamileyim benim karnım çok geç çıktı kıyafetlerim hafiften dar gelmeye başladı eşimin yanında hic giyinmeyi bilmiyorsun dedi altısının kızı var bak seda ablanlar nasil giyiniyor dedi benim o kadar zoruma gittiki sinirden ağladım onuda görüp oda başladı ağlamaya bi taraftan da söylenmeye işte sen bana oyle yapiyosun beni istemiyosun benle hic biyere gelmiyosun falan filan ben böyle bi insanla nereye gidim bide gittimde zaten çocuğum olana kadar gitmediğimiz yer kalmadı o kadar kırdı uzduki beni günlerce ağladım yemek yiyemedim hamile halimle bide esimide bi taraftan dolduruyor of of oyle yani
(1,552 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun ama çoğu kaynana öyle, kafana takmamaya çalış
0 oy
(4 puan) tarafından
Aynısı benım kayınbabam herkes bırınden cekıyor demekki hıc eyvallahınız olmasın yakanızdan dusmez esınıze bu konuda da restinizi cekın 
(119 puan) tarafından
Yavaş yavaş başladım canim cekmeye artik gözüm bisey görmüyor cunku biktim
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Kiz her arafiginda telefona cevap verme  dus yapiyodum de  cocuk uyuodu teli sessize aldim de temizlik yqpiyodum de biseyler uydur iste   soylediyi herseyede tamam de geç kendi bildiyini yap zaten beraber kalmiyosunz qaliba  ben oyle yapiyomda:)
(119 puan) tarafından
Ya canim bizimki o kadar değişik çocuksu bi kadinki otur yani anlatacak bisey bulamazisn lafını bilmez kendini bilmez ama sureklide karsisindaki insanı eleştirir giyinmeyi bilmiyor yapmayı bilmiyor oyle konuşuyor boyle diyo hep böyle yani yukarıdada yazdım bi olay geçti büyük bi kavgamız oldu ö zaman gözümden düştü yani eşimde dedim ben oraya sadece babanın hatırına gidiyorum dedim bide her gittigimizde kalıyoruz laf yiyip yiyip oturuyorum
(1,370 puan) tarafından
Bendede oyle ama alistim bos bos konusuyor   benmki benle beraber yasiyor   her dedyine takilsaydm simdiye deli olmustum vallahi simdi cok sukur turkiyeye gitti bi sureligine insallah donmez:))
(119 puan) tarafından
Sen ne kadarlık evlisin canim kaç senede alışıyor bu kadinlara
(1,370 puan) tarafından
6 aylik evliyim  ☺ahahahah :)) ben karakterim boyle biraz cok seyi takmiyorum  o yuzden cabuk alisdm
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Kocam böyle istiyor de geç
(119 puan) tarafından
Onada soruyor kesinlikle peşini bırakmaz sen öyle demişin boyle istemisin neden der sorar onada diyorum bıkkınlık derecesi diye
(1,020 puan) tarafından
Eşinee de  de güzelce canım senin yanında olursa bir şey yapamaz
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Niye soyle boyle yapiyorsunuz dediginde, biz oyle uygun gorduk anne de sustur
(119 puan) tarafından
Bu seferde bizi istemiyor diyo kaynatimi gorumcemide boyle dolduruyor onlarla aram çok iyi
(6,978 puan) tarafından
Esin ne diyor bu duruma, istedigini desin, sende susma soyle onlara durum boyleyken boyle anne niye bu sekilde anlatiyitsun diye
0 oy
(2,637 puan) tarafından
Hayir böyle  degil izin vermiyorum 
0 oy
(850 puan) tarafından
Ne çok takıyorsunuz şu kaynanaları ya he he deyip geç nolacak sanki konuşsun dursun. Başka tğrlü durmayacak belli ki
0 oy
(119,126 puan) tarafından
ooohooo allah yardcin olsun ama bu kadsr herseyin hesabini verme
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Etime.buduma karışmaz arada şöyle ama nasihat gibidir. Zormuş senin ki
0 oy
(546 puan) tarafından
Ayni seyi annelerimiz yapsa sanirim daha kolay tepki veriririz.ama burda " el adami yer adami " oluyor.tepki vermekten cekinmeyin.siz aglayacaginiza o aglasin.esiniz de madem anneci siz de biraz annenizden destek isteyin ayni sekilde her gun arayip esinizden hesap sorsun akil versin bakalim sıkılmayacak mi esiniz?...
0 oy
(7,935 puan) tarafından
engeli bas canım telefonum bozuk de ben öyle yaptım
0 oy
(506 puan) tarafından
allah bunlari bdigi gibi yapsin bazi kayinaideler gercekten cok anlayisli cok naif ama bazilari da böyle illet oluyor. benimki benimle senelerdir konusmuyor bile herseye laf eder her seyi elestirir milletin gelinlerini över ki övduklerini de görsen sasirirsin. yani canim sen istedigin kadsr melek ol mutlaka bir yolunu bulup kusur buluyirlar. ben 4 yillik evliyim düsman belledi beni. karnimdaki bebegimi bile istemeyi gectim uzuldu bile olmasina. oglunun parasini yedigimjzi dusunen igrenc kalpli birinden de bu beklenirdi zaten. baslarda asiri uzuldum yiprandim ama artik umrum degil. sen de umursama istedigni desin bu benim zevkim ben bunu alicam de hesap verir gibi ne anlatiyorsun ona detay verme. bu insanlara iyilik yaramaz bosver sen bildigini oku.
0 oy
(93 puan) tarafından
Benimki de öyle bebeğime nasıl davranacağını bile karışıyor. Daha 3 buçuk aylık ek gıdaya geçer diyor bebeğime. Doğar doğmaz memeyi kavramadan emzik verdirdi bebeğime. Hiç ama hiçsevmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 538 göst.
24 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Bags Bunnuy (1,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 248 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 786 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
+1 oy
61 cevap 1,777 göst.