0 oy
714 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

image

image

image

image

image

instagramda gordum yarıldım resmen özellikle eltisine em de sütüm gelsin demis ya ona baya güldüm:D ben suni sanci alirken ebe buyuk tuvaletin gelirse sakın tuvalete gitme o bebek dedi koridorda gezinirken çişim geldi anneme dedim anne beni tuvalete gotur cok kötüyüm tuvalette zorluyorum zorluyorm yapamiyorm ebe geldi nerdesin diye tuvaletteyim dedim cabuk cik bebek geldi kesin dedi neye ugradigimi sasirdim alttan muayene etti kalk dogumhaneye gidiyoruz bebek gelmis dedi ben catala ciktim çişim var çişim var diye bağırıyorum ebe diyo ki o çiş degil bebek yok diyorum benim çişim var cok kotuyum boyle dogum yapamam kadin sonunda bıktı sonda takti 1 damla bile cikmadi çişin falan yok bebek o dedi dogum yaptim hala rahatlamadim snra bebegin esi cikti acayip rahatlamistim çişim falan kalmadı hahahah bu da benim boyle bir anımdır sizinkileri merak ettim gonderin gelsin :D

21 Cevaplar

+1 oy
(5,311 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Benim de senin kine bwnzer doğum hanede hasta bakıcılarına çişim var gitmwm lazım dedim yok o çiş değil dedi her gidip geldiğinde söyledim ebe geldi az bekle namaz kılıp gelcem dedi o çiş değil bebek geliyor dedi  namazı kıldı geldi doğum başlamış çatala çık dedi ama benim tuvaletim var dedim inanmadı ben çata çıktım ıkın dedi ıknmamla birliket ebenin üzerine çişim geldi  ebw Allah tan namazı kıldık  dedi 
tarafından
Çişim var dedim dedim bak ne oldu deseydin ay seninki daha komikmis ya :D
tarafından
Havva senin yorum daha bı komik ☺️☺️☺️☺️
tarafından
Ayy gece gece iyi guldum ya dedim hemen paylasmam lazim bunu :D
(1,272 puan) tarafından
Ebe haketmiş ama :D
(5,311 puan) tarafından
Hepinize teşekkürler kızlar   sabah sabah bende aizin yorumlara güldüm
-Reklam-
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Ahahahahahahah koppppp tuuummmmmm :D :D cvplar harikaaaa
tarafından
Gece gece cok guldum ya neler neler var da en cok gulduklerimi attim :D
0 oy
(119,338 puan) tarafından
elti olayi superdi yaa
tarafından
Ben de ona yarıldım ya :D
0 oy
(1,521 puan) tarafından
Ayyy güzeldi vallaha , bebisin ateşli günlerinden sonra tebessüm  ettirdin :))
tarafından
Gecmis olsun canm ben de cok guldum valla :)
0 oy
(812 puan) tarafından

Var kızzz hamileyim eşim eğitime Girit ben anneme tüm hamiiliğim annemde geçmişti neyse kontrol için sağlık ocağına kayıt lazımdı adres değiştik babamla tabi hemşire kayıt için hamileyim ya soru soruyor bana babam yanımda en son sordu sordu dedi ki eşinle akrabalığın var mı bende var dedim neyin dedi eşim deidm ama babamın bana bir bkjlı var seni keşke yapmasaydık der gibi o kdr rzil olmuştum ki anlatamam :D

(195 puan) tarafından
Ne güldüm  ama sabah sabah :))))
(10,947 puan) tarafından
Haykırdım =D  evet ama dogru yakın akrabamız hemde =D
(195 puan) tarafından
Şimdi bildirim gelince tekrar okuyup tekrar güldüm yaaa :)))
(812 puan) tarafından
Hahahah valla o anı yaşarken ben acayip rezil olmuştum şimdi babam anlatınca evde gülüyoruz ama sadece aileye anlatıyor akrabalar bu kız mal demesin diye :D
(195 puan) tarafından
:))))
0 oy
tarafından

Hahahahahahaha cevaplar olayy özellikle eltii :)  hele senin ki daha komikmiş canim ama çok gülmek istemiyorum ilk hamileligim bakalim benim komik anım ne olucakk :))))))

tarafından
Sağ salim kucagina al insallah canim gece gece cok guldum ya :)
0 oy
tarafından

Benimde suyumu patlatinca, ıkınma hissi gelmişti. Meğer doğum başlamış. Doktor çatala çıkarıyor. Tuvaletim geldi benim diyorum ( büyüğü ama ) gelsin diyor. Bak salıcam burda sonra çok fena olucak diyorum olsun olsun sal o hissi sakın kaybetme diyordu bana. :D 

İlk doğumda ise ebem alttan muayene etmesin diye tekme atmıştım. Doğum yaparken ay ben sana ne yaptım da bana öyle davrandin diye icerlemisti kadın :D

tarafından
Ayy senin ebe duygusal bi poncik cikti :D ben de doktorum alttan muayene ederken tekmelemistim ama cok hos karsiladi sagolsun bacagini bana dayayabilirsin demisti :D
0 oy
tarafından
ben doğumu yaptim baya bi rahatlık oldu uzerimde. çıktım ebelerin yanına ben üstümü giydim hazırım dedim normal odaya çıkmak için. bendeki rahatlığa baya güldüler bize kalsa da yürüyüp git doğum yapmanın gururuyla ama o işler öyle olmuyor tekerlekli sandalyeyle cikman lazım diye. bide dogumhanede çarşafsız olunca haliyle çarşafı giyip çıkınca o içerdeki senmiydin diye şaşırdılar 
tarafından
Masallah canm ben dogumdan cikinca uzun bi sure şok atlatamadim normal dogum yaptm narkoz falan da almadm ama şoka girmistim :D
tarafından
bende sancidan kurtuldum diye rahatladim heralde. bide şaşkınlıktan erken doğum oldu bebek kuvezde falan sonradan aklım başıma geldi :)))
tarafından
Ya o his oluyo tabi bebek cikinca bi rahatlik geliyo ama ben donup kaldim bi sure şoka girmistm :D
tarafından
tabi bi sok hali oluyor :)
0 oy
tarafından

Ahahaaaa Allah ım yarabbim daha neler duycaz  :D

tarafından
Cok guldum gece gece kiz :D
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Çok güzeldi jsjsjsjsjs:D

tarafından
Evet ya gece gece cok guldum ya :D
0 oy
(2,303 puan) tarafından

Dogumda dikiş atilirken erkek cocuk doktorunun gelmesiydi utanmistim baya rezillik değil ama yinede 

Tuvaletimi kacirmistim gidiyor dedim doktora o da görüyorum dedi ona rezil olmustum
tarafından
Onlar o manzaralara aliskinlar merak etme bisey olmaz :)
0 oy
tarafından

Dogumla ilgili bende anlatayım ilk doğumum normal oldu doğum anında tabi ikin çığlık at derken bebeğin kafası çıkmış ben bebek doğdu saniyom aniden bişey çıktı o ne be demişim ebeye o da gayet sakin bebek demişti:D ne gülmüştüm ama kendi halime 

tarafından
Bebek cikmasini beklemiyodun herhalde sjsjsj ne olacak baska :D
tarafından
Ne bileyim doğurdum sanmıştım meğer gövdesi çıkmış o ara ☺️
tarafından
Doğum cok farkli bi olay ya :D
tarafından
Aynen ☺️hala gülerim halime bide ebe dikişlerle ugrasiyo çarşaf mi dikiyon yeter artık diye dalga geçmiştim ☺️
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Cok güldüm cocuk tuvalete düşmemiş bari
tarafından
Ayy ebe cok kizdi ya hemen cik dedi hatta anneme de kizdi niye goturdun diye :D
(1,046 puan) tarafından
Valla sonra dan demedimmi ya birşey olaydı diye kiz
tarafından
Ya tabi sukrettim iyi ki tuvalette dogurmadm diye
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Ahahahahaaa kahkaha atıyorum şuan :D
tarafından
Ben de kahkaha attim dedim bunlari paylasmam lazim cok vardi da en cok gulduklerimi attim :D
(2,244 puan) tarafından
Ayy gece gecw sen beni güldürdün Allahta seni güldürsün :)
tarafından
Amin amin cumlemizi insallah :D
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Ben de takip ediyorum parodi anneyi çok iyi ya :))
tarafından
Ben yeni denk geldm bayildm ya :D
0 oy
tarafından
Bi kere taksi çağırmam lazım ve bize en yakın taksi durağını aracagım  en yakında taksi durağı adliyenin taksi durağı aradım buyrun dediler dedim dis hastanesine gitmemiz lazım geç kaldık cabuk gelebilir misiniz dedim ablacım burası adliye demez mi sjsjsjjsjshh 
tarafından
Puhahahhaha Allah im ya olsun yine de goturun gec kaldim deseydin :))))
0 oy
tarafından
Ben pek komik guluncek seyler oldgunu düşünmüyorum 
0 oy
(44,696 puan) tarafından

Yanlız eltiye çok guldum:D

tarafından
Ben de ya :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Puhahahah seninkine daha çok güldüm ne çişmiş ulan kadın çiş değil diyo hala çiş diyon hahahahH:D 
tarafından
Kiz ne bilim ya o kadar sıkışmıştım ki sanki dogum baslasa doktorun yuzune iserim diye dusundm :D
0 oy
tarafından

Ben bunları okurken oğlanı emziriyodum kahkaha atınca çocuk emmeyi bıraktı yüzüme bakıyo garip garip :D

tarafından
Ay yerim ben onu ya :D

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 439 göst.
16 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Z. (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 649 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 2,687 göst.
21 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu