0 oy
345 göst.
Diğer kategorisinde (2,397 puan) tarafından

De GET ya 2 çocuk ile kurban mi olur :( :( :(anam ağladı resmen. Kostur koştur gözlerim döndü.  Köyde kestik. Köy ile evimin arası 1 saat. Kaynaanmgil yaylada biz köye gittik kimse yok yardım edecek.. 

5 aylik bebeğim ile 3 yaşında oğlum var. Büyük oğlum ilaç da kullanıyor. Kaynaanmgil bayadır evde yoklar. Ev pis kokuyo.  Evi yıkadim. Bulaşık yemek et falan derken dindim dindim.. yeni geldim eve esyalari yerlesturdim.

Saat 5 de kalktim hala koşturuyorum. Şimdi oturdum çocuk sallıyorum :=( :=( ne bayramı valla ya rezil bayramı :( :( :( 

Siz ne yaptınız? 

4 Cevaplar

0 oy
(14,079 puan) tarafından
Kurban bayramında insan mahvoluyor ama ne güzel işte hergun de böyle değil iyiki böyle bayramlarımız var 
(2,397 puan) tarafından
Aynen elhamdülillah :)
-Reklam-
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Kız bende bütün gün evde pinekledim kurban kestik ama o kadar çok sıra varmış ki bize daha yeni geldi eşim birazdan getirir benim maceram yeni başlayacak bakalım.. sıkıcı bi gündü yani 
(2,397 puan) tarafından
Ohhh :) Siz kestiriyorsunuz miss. Birde ben sirdan kelle ile uğraştım. :( iiiyyggg hatırlayınca bile yoruluyorum
(1,787 puan) tarafından
Neyse bitmiş gitmiş şöyle mis gibi bi kahve yap 10 dk kendine ayır
(2,397 puan) tarafından
Bu sefer de küçük oğlan durmuyo.  Geldiğinden beri ayağımda. 2 saati geçti kriz geçiriyorum resmen ;@
0 oy
(374 puan) tarafından
Aynem zor canim ya Allah yardimciniz olsun 
(2,397 puan) tarafından
Amin amin inşallah :( ama suan ben pert. Klimayi açtım uzanasim var geri kalkabilir miyim bilmiyorum
0 oy
tarafından

Kurban kesince öyle oluyo yaa 

İlgili sorular

0 oy
87 cevap 3,175 göst.
22 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 422 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ojetaburu (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 618 göst.