0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde (262 puan) tarafından
Ilk defa içimi dökmek istedim,benim gibi olan ya da bu yollardan geçen birilerinin belki bir kelimesi ile tesellisine muhtacim.10 gün önce doğum yaptım oğlum oldu.vucudu kırmızı noktalar oldu ve çoğaldı.toksit atıyormuş.bugun tek gözü çapak oldu.kirpikleri yapıştı.su ile silip açmaya çalışıyoruz sürekli.dogdugu gün tırnağıyla gözünü çizmiş ilk onu gördüm göz kapağı kesilmiş sandım.yani çok basit şeyler ama çok üzülüyorum. Sürekli ağlıyorum.lohusa psikolojisi bu herhalde.cok üzülüyorum sebepsiz yere.hep ağlamak istiyorum. 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay kıyamam ama ben yaa bunlar cok normal aşkım geçicek bunlarda hepimz geçiyoruz bu yoldan
(262 puan) tarafından
Sago l kuzum
(812 puan) tarafından
Annelik .... Uzulme kuzum böyle böyle büyüyorlar canı içinde mi yanında mi daha ne olsun kuzunu sevginle büyütüyorsun herr çocuk da illaki bişey çıkıyor canını sıkmaaaa aslında bebek ama o bile farkında ne güzel sevgiyle büyüten ilgilelen annem diye hussediyordur en önemlisi buuu❤️❤️
-Reklam-
0 oy
(4,665 puan) tarafından
Emmesi nasil canim 
(262 puan) tarafından
Çok şükür iyi
(4,665 puan) tarafından
O zaman hiç korkma çok normal anne yüreği işte
0 oy
tarafından
Canim cok cok normal bunu yasaman oncelikle sakin ol kizi 8 aylik olana kadar gecmedi benim bu psikolojim ben psikiyatrilere kadar gittim sakin kendini uzme aglamada iste eri gelcek bu bebek neden agliyo neden bisimi var neden neden diye hep sorguliycaksin ama normal seyler yanliz kalma bu surecte sana destek varmi bilmiyorum varsa eger bol bol dinlen bebeginle ilgilen yorma kendini disariya kulagini kapat herkes bisiler dicek hhe de gec ben bebegim ya ölürse psikolojisine girmistim bi dönem delircektim ama gecti gitti bol bol dua oku canim bak buyucek sana annem diye sarilcak bunlari dusun kendini motivr et :)))
(262 puan) tarafından
Sağol kuzum okurken bile ağlıyorum.umarim çabuk geçer
tarafından
Insallah canim hemen gecer gider uzme kendini aglama bide esinin eger vakti bulursa bebegini anneye falan birakip uarim saatte olsa hava al esinle cok iyi gelir
0 oy
tarafından
Ben eşime hurmayı uzatirken bebeğin kafasına düşürdüm diye bir ağlamıştım, halbuki sert dusmemisti ih bile demedi ama o anki psikoloji gerçekten çok farklı. Zamanla geçiyor ama, büyüdükçe derdini o da daha iyi gösteriyor sen de artık daha iyi anlıyorsun. Ama o küçük seyler yine üzüyor tabi ki, kıyamıyoruz çünkü :)
(262 puan) tarafından
Evet anne olmak endişe demekmiş
0 oy
(454 puan) tarafından
Bir aylık bebeğim var gözüne sapak kaçmış öyle çok ağladım ki nasıl cikaricam diye kendi cikiyormus zaten ne güzel bu duygular hep annelikten kimseye elltmiyorum bile annem alay ediyor gurk tavuk gibi oldun diye:)
0 oy
(238 puan) tarafından
Bebeğinizi sağlıkla büyütmenizi dilerim. Evet lohusa psikolojisi böyle bişey işte zamanla geçiyor merak etmeyin.
(262 puan) tarafından
Sagolun
0 oy
(546 puan) tarafından
Oy canim benim.bu lar ufak seyler.sukur ki saglikla kucagina almissin.maasallah de iyisini gor.yillarca sahip olamayan olup da saglik bulamayan var.
(262 puan) tarafından
Kesinlikle öyle. Halime bin şükür.
0 oy
(12,862 puan) tarafından
Rabbım şifa versin insaallah bebeğine 

Lohusalik da böyle durumlwr üst üste gelince insan sürekli ağlamak istiyor 
(262 puan) tarafından
Amin canım sagolasin
0 oy
tarafından
Canım o vücuduna takılma benim bebeğin yüzü de doluydu hep en geç 2-3 aya geçiyor. Lohusalıkta duygusallık normal bende hamilelik çok güzeldi diye ağlıyodum. Yanımda bebek varken içindeki hareketlerini özlüyodum. Geçer seninkinde inşallah bolca ten teması kur bebeğinle
(262 puan) tarafından
Evet hamilelik başkaymış ama dogunca bambaşka..
0 oy
(48,482 puan) tarafından
bebegin hayirli olsun canim olur boyle seyler ust uste gelmiş hep
(262 puan) tarafından
Sagolkuzum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 238 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 785 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu