0 oy
3,882 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar selam. Ben kocamla kaynanamla aramiz iyi deyil bu aralar.  Komsum agiz baglama duasi yap diyo. Bende günahmi digilmi bilmiyorum aranizda bilen varmi ? Bana yardimci olun lütfen 

13 Cevaplar

+5 oy
(3,451 puan) tarafından
Yani ben Allah'ın öyle bi dua edin dicegini sanmıyorum, sen normal dua et, kuran oku, sonra içinden istediğin şeyleri Allah'tan iste daha mantıklı. Öyle şeyler sanki büyü gibi bişey  öyle düşünüyorum
(232 puan) tarafından
Artıladım seni buradan da ARTILIYORUM +++++++
tarafından
Tamam cnm. Tesekkür ederim yorumun icin
(14,033 puan) tarafından
Bildiğin büyü bu bide dua demişler
(1,950 puan) tarafından
O ne be ilk defa duydum :D
(2,678 puan) tarafından
Verilebilecek en güzel cevap olmuş bu
-Reklam-
+1 oy
(2,375 puan) tarafından

O ne ki ilkkez duydum :angel:

tarafından
İnternetde var cnm  gir bak istersen ama günahmış yapmak.
+1 oy
(119,388 puan) tarafından
O nasi oluyomuski     
tarafından
İnternetde var kuzum gir bak istersen ama yapmasi günahmış
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Bismillahirrahmanirrahim. Daha neler duyacağız.  Öyle şeylerle uğraşmak yerine Rabbime bol bol el açıp dua edin. Bütün sıkıntılarınız düzelsin. Eşinle kayınvalidenin kalbine ferahlık sevgi merhamet versin.
tarafından
Amin inseallah cnm. Öyle yapicam bende. Tesekkür ederim yorumunuz icin.
0 oy
tarafından
Büyünün iyi olanı bile günahtır çünkü kulun kaderini sen degistiremezsin 
tarafından
Tesekkür ederim cnm
tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(4,586 puan) tarafından
Bence dikkatli ol. Bu tür dualarla cin çağırmalar da olabilir farkında olmazsın. Belki başlarda yardım ederler ama sonra musallat olurlarsa işin içinden çıkamazsın. 
(4,586 puan) tarafından
Anladım bilmiyorum onu. Yine de büyünün "iyisi" de kötüsü de günah.
tarafından
Ben  namaz kilmayi bilmiyorum cnm .ama dua edicem.
(1,455 puan) tarafından
Kusura bakma ama namaz kılmayı bilmiyorum diye bir şey yok canım bu duayı nasıl internetten bakıp öğrendiysen namazı da internetten öğrenebilirsin çok zor bişey değil evin içinde sürekli bakara suresi aç dinle
tarafından
Cnm ben namaz kilipda günaha girecegimden korktugum için kilmiyorum . Yani kazaya kalirsa kilamazsam diye çünki etrafimda namazi yarida birakanlari gördüm. Malesef o yüzden kilmiyorum. Yoksa evet internetden bakib ögrene bilirim  tabiikide
(1,455 puan) tarafından
Namaz kılıp günaha girmek diyen bir şey yok canım sen bi yerden başla
0 oy
(669 puan) tarafından
Agıź bağlamasi duasi diye bise yok büyü demistir sana buyuyu yapanında yaptıranında gitcek yeri yok allahtan korkmuyosan yaparsın büyünün iyisi kötüsü olmaz iyi diye yapılan bi sure sonra kotuye dönüyo 
0 oy
(10,972 puan) tarafından
O buyu dua degil canım. 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Canım dua mi büyü mü bu dediğin şey eğer büyüyse günah büyü nün iyiside kötüsü de günah canm
0 oy
(382 puan) tarafından
Canim inan o kaynanalara o dua hic bi sey etmez bende de var biri bunlarin azini diksen bile kunusurlar of beni timarhanelik edecek sonra susacak onu bilyorum
tarafından
Hee canm.   İnseallah  düzelerler sonunda. Dua edek biz yenede. Ayetel kürsünü oxuyuram  birde eseblesdiyimde isim alınmıyanda  bir dua var onu oxuyuram. La havle ve la kuvvete illa billahil eliyyul ezim. 3 defe oxu bunu sende. Yox canim inanmiram sen delixanaliqda olsan danisan ele danisacaq.
0 oy
tarafından
Ahirete inanıyorsan bu tarz şeyler yapan kişiler cennetin kokusunu alamıycak sence kaynan ve kocan için böyle bir riske girmek doğru mu 
tarafından
Hayir tabiikide. Degmez onlara göre
0 oy
tarafından
Duası : Allahumme ya vedud şu kişinin ağzını tut dilini bağla diye biliyorum duymuştum dua sonuçta dedikodu kötü fitne çıkaran kişilere okunuyor, yani bu bi dua kendin duanı ediyorsun, bunun için medyuma büyücüye gidenler ayrı. 

Babam anneme hep bi iş yaptığı zaman kızardı annemde onun üstüne ona kızmasın diye okurdu etkili olurdu susar dı adam. Büyü ile ne alakası var büyü ayrı dua ayrı sonuçta milyonlarca kurtuluş, ferahlama, sevgi içine edilen dualar var onlar damı büyü.... 
tarafından
Canm simdi ben bunu yapayimmi  yoksa yapmayayim. Bilemedim ki   daha iyi bilen biri olsa ona sorsam  oda yok ki. Bi arkadas vardi hocaydi ama onunlada konusmiyorum :(
tarafından
Dua bu yani bi büyücüye gidip kagıt vsss degil Allah için iste duanı ona göre yap sana zararı varsa
tarafından
Tamam cnm  tesekkür ederim.
0 oy
(5,559 puan) tarafından
O nasıl oluyor kiz 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 288 göst.
25 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 411 göst.
6 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu