0 oy
410 göst.
Diğer kategorisinde (410 puan) tarafından
mesela çok uzun eğer vaktiniz olursa diğer postlara bakın kızlar ablam dün hocaya gitti hem eşim hem bebeğime muska yapmış dedi bunu kocana içireceksin 3 gün üst üste aranız eskisi gibi olsun muhabbetiniz artsın falan diye ama ben korkuyorum bebepim hasta tamam doktora gidşyorum ama ben dua ya çok inanıyorum ama eşim için kararsızım günah mı ya eskiden gerçekten böyle değildi şiddet falan yok şimdi de yok da bana yardım ederdi severdi hamile iken banyo temizliğimi o yapardı her gün masaj falan günahını almak istemem ama tesadüf mü ne zaman babası gil bize geldi o günden sonra eşim sanki beni görünce öcü görmüş gibi o gündwn beri hiç karı koca ilişkimiz yok her gün kavga her gün küfürler hakaretler ben de ediyorum kalkıp yalan demiyim ben sinirli biriyim ağzım durmuyor o bşr derse ben on diyorum babası gil birşey yaptı bu adama ablam da diyor biz kötü bir şey yapmıyoruz kimseyi ayırmıyoruz yuvan dağılmasın çocuğun babasız kalmasın diye yapıyoruz diyor çok kararsızım ne olur diyin yuvam için verecem kötü birşey mi siz yapar mısınız 

15 Cevaplar

+2 oy
(10,533 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Lincleyen linclesin cnm çok duydum böyle ama güvenilir bir hoca ise ise yarıyor inan çocuğu düşüp sürekli hamile.kalamayan bile duydum sonra bu sayede hamile.kalan 

Dediğim gibi güvenilir hoca ise çevrem hoca amcam dedem  özellikle eskilerden çok gelen olurdu bu yüzden ce gerçekten ay geçmeden Allah razı olsun demeye  geleni çok gördüm 
(461 puan) tarafından
Ben çocukken geceleri sebepsiz gözlerim kapalı biçimde kalkıp uyur gezer gibi bağırıp ağlıyormuşum kaçma çalışıyormuşum ve uyanmadan sabah uyanınca vs hatırlamıyorum tabi bi kaç hocaya gittik işe yaramadı sonra bir hocaya gittik eve okunmuş su sıkın dedi verdi ve bana muska yaptı o gün bugündür hiç o sıkıntıyı yaşamadım. Bir örnek daha bi yengem var teyzemin gelini rahim küçüklüğü var ve sayısız tüp bebek yaptırdı normal hiç hamile kalmadı neyse 3. 5 aylıkken ikiz falanda olmuştu hep düşük yaptı annemlerin orda seyitler var adam okudu yengeme ilk defa normal hamile kaldı belki 10 senedir evli ama işte rahim küçüklüğünden dolayı onu da kaybetti ama ben iyi niyetli hocalara güvenirim yaşayan bilir tabiki
(1,856 puan) tarafından
Yanlış kardeşim yanlış yanlış yolu savunma
(461 puan) tarafından
Ben yaşadığım olayı anlatıyorum canım ben kendimden örnek verdim poat sahibine gelince eşinin haberi olmadan bişey yapmasını önermem tabiki
(10,533 puan) tarafından
Sen çok biliyorsun ya Rabbim ya sen kimsin ki beni dinimle sorguluyorsun yahu herkes işine baksın benim yorumuma gelip bilmişlik taslama biliyorum.Çok şükür neyin ne olduğunu git kendin alta yorum yap
Isın yok saten günde 10 20 post açıyorsun uzak dur benim yorumumdan
(410 puan) tarafından
aynen Beyza nur buna ne oldu böyle anlamadım insan gibi cevap vermiyor neymiş hakaret edermiş sen kimsin ki bizi yargılıyorsun fikrini söyleyebilirsn de onunda uslubu var yorum yapma istemiyorum
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Muska allahin ayeti seni korumak icin yapılır buyuyle alakası yok 
(410 puan) tarafından
özür dilerim büyü mü oluyor bu peki
tarafından
Bence büyü olmuyo ama sen yinede tam araştır derim cnm
(410 puan) tarafından
ablam anlatmış hocaya önce bebeğimi demiş bayılıyor diye nöbet geçiriyor sonra da eşimi hoca da dua yazmış kapıda bunu yastığının altına diğerini de sulu yemeğine koy demiş
tarafından
Yani cnm cevremde boynunda muska taşıyan cok insan gördüm sordum da misal korkum var takiyorum iyi geliyo diyo
+1 oy
(1,120 puan) tarafından
Büyü olmadığı için günah değil bir sürü hastalığa manevi yolla şifa aranır fitne fesat için büyü yaştırmadın sonuçta
(410 puan) tarafından
çok sağolun yorum için
+1 oy
(2,067 puan) tarafından
Eğer yuvanın huzuru için yapılıyorsa günah değil diye biliyorm. RABBİM muhabbetinizi arttırsın inşallah huzur versin 
(410 puan) tarafından
amin canıö sağolun Rabbim hepinizin yuvasına dirlik düzen versin
+1 oy
(770 puan) tarafından
Gunahlık birşey değil bence.Sen bazı şeylerden şüpheleniyorsun kotü bir büyü yapıldığından ve maksat eski sıcaklığı getirmek.Seni sevmeyen birini zorla aşık ettirmeye çalışmıyorsunki zaten aranız cok iyiymiş eskiden.Büyü olmadığı sürece sıkıntı olmaz diye düşünüyorum.Sonuçta büyü pis şeylerle yapıliyor ve kötü varlıklarla.Ama muska Allahın kelamı ile yapılıyor.Dualarla.Benim dedemde hocaydı ve muska yapıyordu isteyene.Herkes çok memnun kalıyordu.Onemli olan hakkıyla Allah rızası için yapana  denk gelmek.tabi sana kalmış canım
(410 puan) tarafından
yok bu da Allah rızası için yaptı para falan almadı eşim beni çok severek aldı dediğin gibi sevmeyen birine beni sevsin istemiyorum ki ben babası gilden şüpheleniyorum onlar birşeyler yaptı
0 oy
tarafından
Ben doğru bulmuyorum bence kişinin haberi olmadan ona büyü yaptırmak günahtır

Yengem de amcama büyü yaptırmış büyüyle elinde tutmaya çalışmış büyüyle kendını sevdirmiş ama ne olmuş sonra ipler kopmuş ayrılmışlar büyünün sonu hayır değil arkadaşlar büyüyle kimseyi elde tutamazsınız gitmek isteyen elbet bir gun gider... 
0 oy
(48,708 puan) tarafından
sen kendine olsa neysede esine bence dogru olmaz. 

bakara suresi ac evde sesli dinle 

ya vedud zikri cek 

heryeri sirkeli suyla sil
0 oy
(1,370 puan) tarafından
Esinin haberi yoksa gunahdir bence   iste iyi ister kotu muska olsn yinede gunahh 
(410 puan) tarafından
haberi olursa yine içer ki ama o zaman etkisi olur mu bilmem
(1,370 puan) tarafından
Hocaya sor canim
0 oy
(356 puan) tarafından
Vala zaten yakın yapıyor benim ablamda eşiyle çok iyilerdi şimdi babam güle geldiğinde hep arar ne zmn geliyorsun çocuklar nas il abla eve gittim mı diyor sanki kara kedi görmüş gibi bakıyor bana ama ablam evinde yaptıklarında yorganlarında muska bulmuştu yazık şimdi ne halde eşi çok kötü çocukları icim sabrediyor istersen bi evi ara bak belki bulursun bsy allah yardım etsin cnn çok zor biz abla. Içın perişan olduk:((
0 oy
(428 puan) tarafından
Gunah tabikide ne olursa olsun kuranda yazıyor yapaninin yatcak yeri yok zaten ancak size yapildiysa yardım alabilirsiniz ben başka türlü böyle saçma sapan şeylere inanmiyorum
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Yer Gök dua üzerinde herşeyin başı dua dilinden düşürme sürekli kuran oku dua et..
0 oy
tarafından
Büyü ayrı bişey dualarla ayetlerle yazılan muskalr apayrı hoca ayet olduğunu mi soyoedi yoksa büyü olduğunu mu söyledi ... Ve sen kötü bişey icinnyapmiyorsun ki zaten yuvan için yapıyorsun bunun günahı yok ... Telefonda o kadar hocalardan görüyoruz suya ya Vedud oku ya da şu duayı oku kocana içir diyen ... Bunların neresi günah Allah'ın ismi ve duaları eşinle aran iyi olsun diye yapıyorsun bunda ne günah olabikir ki ... 
(410 puan) tarafından
çok sağolun yorum için evet muska yaptı yastığına koyduk dua yazdı para ile de yapmıyor hoca eşim eskisi gibi olsun diye dua yazdı çocuğuma da şifa duası yazdı az önce yıkadık suyla birde kıyafetine astık
tarafından
Duadan bişey olmaz kuzum . Rabbim.yuvaniza huzur bereket versin isneallah
0 oy
(1,292 puan) tarafından
Kötü niyetle olmadığı sürece ne sakıncası olacakki. Korunmak için muska uaptırılabilir eskiden hep yapılmış 
0 oy
(669 puan) tarafından
Muskanın iyiside kötüye dönüyo canm bence yaptırma dua oku bol bol sureler aç dinle 
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Sadece başini okudum hoca demeyin şunlara hiçbir hoca bir şeye üfleyip gizli gizli icirtmez büyü bu büyü yazık ess.ek kadar olmuşsun büyünün dinimizde haram olduğunu ogrenemenissin bu dünyayı ahirete tercih etmişsin ablan da seni çok güzel kötü yola sevk etmiş ne güzel Allah ailenin de hayırlısını versin 
(410 puan) tarafından
siz çok güzel öğtenmişsiniz insanlara hakaret edip günahı sevabı öğretmeyin önce kendiniz öğrenin sonra başkasına akıl verin sizi kaale almıyorum
(1,856 puan) tarafından
Bütün büyü yapanlara yaptıranlara lanet olsun insanları kötü yola sevk edenlere bu tarz pis işlere sokanlara hakaret ederim saygı duymam Allah topunu doğru yola iletsin bu ne ya müslümaniz biz
(410 puan) tarafından
Müslümansın ama sözde insanların kalbini kırmak mı Müslümanlık bunu güzel bir dille söyleyebilirdn çakma Müslüman

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 3,882 göst.
25 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 288 göst.
25 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 279 göst.
7 Ekim 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde 1310. (317 puan) tarafından soruldu
+2 oy
31 cevap 929 göst.