0 oy
508 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar benim iki büyük kız kardeşim var birde annemiz kardeşlerim beni hci aevmiyor Muş Gibi davranıyorlar hani böyle bir şey olsunda ondan bilelim gibi karışık bir durum bende artık bu durumdan biliyorum bir tartisma yaşıyorlar mesela ablam annem sebeb beni gösteriyorlar adım geçse bile annemi arasam bile suç oluyor annem bira bana düşkün bundan çok eminim en küçük kızıyım evin belkide ondan ben yakınım onlar uzaktalar çok uzak bilemiyorum arıyorum ikisinide sevmiyorsanız beni numaramı silin filan yok şenlik sorun yok annem ayırdım yapıyor diyor annem diyomuski işte Sevdeee küçük cami sıkılıyor o üzülüyor niye aramadı yanina gideceğim diyomus veya bişey olsa ablangile diyormuş onlarda bana duvar örüyor larmis bunca zaman soğuk davranmaya başladılar tabi benim hiç haberim yok bunlardan ne yapacağımı şaşırdım kızlar akıl verin kusura bakmayın uzun oldu biraz birde ben düşündüm aramıyorum annemi birde böyle deneyeyim bakalım ne olcak mutlu olurlarsa ben yakındayim diyedir eşimi hiç beğenmiyorlar değişti diyorlar veya sinekten yağ çıkarıyorlar ben espiri yapıyorlar sandım hani büyük diye herşeyi ciddi diyorlarmia benim eşimde rabbim başımdan eksik etmesin çok iyi bir insandır yani yine evlenirim bekar olsum ölürüm ona ben o derece çok seviyorum bilemiyor um hiç bişey yüzüme yansıyor esime bişey diyemiyorum ama bıktım terk edip ucunude gitmek istiyorum 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ama onları çok seviyorum ucunude hele annemi dayanamıyorum elim gidiyor telefona bırakıyorum onlarla ilgilen dedim dün beni arama anne dedim çok içime oturuyor ben dayanırım bonlar üzülmesin 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kızlar ne olursunuz bana bir akıl verin kuseyim mi soğukmu davranmayın  arayanı arayım sorani sorayım Mi
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Bence anneni ara hal hatir sor ablanlara mesafeli davran kim ne dusunurse dusunsun koca kadinlar ergen triplerine girmisler resmen 
0 oy
tarafından
Yani sen annenle aranı kesinlikle bozma sonuç olarak annen okuduğum kadarıyla sana yanlış birşey yapmamış kıskanç oldukları bariz ortada 

Demem şu ki ablaların olsa bile kimse yüzünden anneni aramamazlik yada arana mesafe koyma gibi bir durumun olmasin zaten ap açık ortada seni kiskandıkları 

Ablalarinla arana mesafe koy aramazlarsa sen hiç arama ama anneni sakın üzme ban sen diyorsun annem bana daha düşkün diye sen yapacağını yap gerisini Allah'a bırak o en iyisini bilir merak etme ❤️
tarafından
Bende bir okadar kimseyi kıskanmam ama ben çok kötü onat ve bencil gibi davranıyorlar anlamiyorum ikisi konuşuyorlar ben yokmuşum gibi davranıyorlar ben kimseyi kırıp üzmedim tek bir kavgam oldu annemi aradığım için benimle kavga ettiler ben çok aradığım için benimde bebeğimin kulaklarında sıkıntı var kime yanayım kime anlatayım taş miyim
tarafından
Takma kimseyi bacım kimseden kimseye hayır yok bu devirde bacın olsa bile annenin gönlünü yap gerisini boşver kul bilmese Allah bilir
Mesafe koy arana ablalarinla eminim ki zamanla anlarlar hatalarını
tarafından
Ya ben kimsenin malında mülkünde zenginliğinde gözüm olmadı ablalarim zenginler benim onlara bakarak bir evim var sadece ama yinede dememki kollarımda takılar var demem hiç abla Allah daha çok versin ne kadar yakışmış derim dünya malı dünyada kaldın benim bebeğim iyi olsun o bana yeter hayatımı paylaştığım canım eşim yanımda olsun yeter ama dışlanmış gibi hissediyorum kendimi ben hep onları kiriyorum onlar beni kirmiyor bir sorsanız artık bıktım hersyede adımın geçmesi nde annemde diyor ki aradı diye benden için bu kadar sinirleniyolar annemin tek kızı sen değilsin diyor ablamın biri bende dedimki anneme diyeyim beni silsin bende annemi dedim ağladım silsinsizle iyi olsun dedim ben öylemi dedim diyor sorun ney ozaman
tarafından
Haklsiin bacım el bacindan anandan daha iyi bazen

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 806 göst.
0 oy
14 cevap 1,014 göst.
5 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,606 göst.
17 Aralık 2020 Aile kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu
0 oy