0 oy
497 göst.
Diğer kategorisinde (1,274 puan) tarafından

image

eksigim var mi?

24 Cevaplar

0 oy
(4,668 puan) tarafından
Şimdiki aklım olsa manuel pompamı ve cay kaşığı  alırdım yanıma. Çünkü dikişlerden rahat hareket edip bebeğimi emzirememistim aç kalıp sarılık olmuştu. Simdiki aklım olsa pompa ile sağıp çay kaşığının ucuyla beslerdim emziremedigim zaman.
(1,274 puan) tarafından
Pompa daha alamadm alip kasik koyacagm mutlaka. Onerildi hep
-Reklam-
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Mamada al biberon emzik falan canm ben koydum belki sütüm gelmez diye bide sıcak su ısıtıcısi kahve falan da al yanına kendine hırka al belki üşürsün bebek için bence eksik yok gibi ama mama alın mutlaka lazım olabilir 
(1,274 puan) tarafından
Mama yerse süt de icer mi
(2,165 puan) tarafından
Sütün gelmezse eğer Aksi bişey olursa canm mama her ihtimale karşı bulundur yanında hiç bişey yemezse eger sarılık olur bebeğin
(1,274 puan) tarafından
Doğru diyorsnz önlem almk lzm
(2,165 puan) tarafından
Yenidoğan 1 numara mamalar var hiip çok öneriliyor ben Bebelac aldım ama kalite yönünden aynıymış
(1,274 puan) tarafından
Hiip cok öneriliyor aynen bnm aklımda da o
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Depend çok iyi oluyor ama sancı esnasında cırt cırtlı hasta bezleri var onlardan istemişlerdi benden açılmaya bakarken falan daha rahat oluyor. Eşim hastanenin kantininden alıp gelmişti. Depend giyeceksen alt ic çamaşırına gerek yok canım. Sana bi tavsiyem daha bunlar fazla. Bi aksilik olmazsa hastanede bir gece yatırıp taburcu ediyorlar. Birazını ayırıp ayrı bir çanta yap ve evde bırak. Eğer bir geceden fazla kalacak olursan eşin getirir hastaneye. Bide atıştırmalık koy doğum heyecanından hafif sancılar başlayınca pek yemek yiyemedim ben. Doğumdan sonra kurt gibi açtım. Hastane yemekleri de çok azdı. Kantinden bisküvi aldırıp yemiştim. 
(3,052 puan) tarafından
Kirlileri koymak için poşet de al canım. Listede yoktu sanırım.
(1,274 puan) tarafından
Kirliler icin poset aklimda. Onu yazmayi unutmusuz. Atıştırmalk da önerildi. Koyacagm mutlaka. Fazla diye cok yorum yapildi. Tekrar gozden gecirip fazlalıkları cikaracagm. Tesekku ederm

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 404 göst.
0 oy
10 cevap 318 göst.
17 Nisan 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 163 göst.
0 oy
16 cevap 241 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ceren12 (236 puan) tarafından soruldu

381,310 soru

11,414,867 cevap

34,964 kullanıcı

...