0 oy
494 göst.
Diğer kategorisinde (1,274 puan) tarafından

image

eksigim var mi?

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cok çok koymuşsun sanki ya
(1,274 puan) tarafından
Gazli bez ne icin
tarafından
Normal doğum yapacaksan orkid hic kullanmadim ben veya depend 3 doğum yaptım büyük pamuk parçasını gazlı bez ile sardım batikonuda bolca döküp tampon olark kullandim
(1,274 puan) tarafından
Hmm. Ilk kez duydum. Zaten ilk gebeligim. Cok tesekkur ederm
tarafından
Orkid kesinlikle kullanma zaten mahvolursun depend hiç kullanmadım ben ama bu pamuk olayı harika bir yontem hem temiz,hem sağlıklı,hem de canın yanmaz
(1,274 puan) tarafından
Becerebilir miyim tampon isini bilmiyorm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Baya fazla koymussun canım. En fazla 2 gece yatırıyolar zaten bıraznı bosaltabılırsn bence 
(1,274 puan) tarafından
Kıyafetler falan fazla geldiyse çıkarabilirim, ama eksik olan bsy var mi acaba
tarafından
Battanıye 4 tane fazla ek olarak bıde kundagın var ordan sadece 1 kundak 2 battanıye koy bırını müslin bırını nohut battanıye yazmıssın onu koy snra kulak temızleme çubuguna gerek yok hastanede canm . Eksıgınde yok sadece bırazcık fazlan var ☺
(1,274 puan) tarafından
Eşim iste. Eksik olmasn fazla olsun diye her seyi koyalm diyor. Bu listeyi de kendi yapmis zaten. Sor gruba eksik varsa söylerler dedi:) lazm olmaz dediklerinizi cikaririm. Fazlalik battaniyelero cikaririm:)
tarafından
Heyecan canm cok görme adama . Sevıncten heyecandan napsın adamcagız. Skıntı yok gayet guzel hazırlamıssınz cantanızı sag saglım alın kucagınıza ınsallaj
(1,274 puan) tarafından
Cok tesekkur ederim. Insallah;)
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Fazla bile olmuş canimm sağlıkla doğsun insallahh ❤️
(1,274 puan) tarafından
Insallah teşekkür ederim
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Battaniyeler çok fazla hangi ayda okacak
(1,274 puan) tarafından
Eylul sonu gibi uygulamaya göre
(2,330 puan) tarafından
Eylül sonuysa battaniyeye hiç gerek yok bı normal hastane çıkışı bin içinde bulunduğu etekbezi ve bir tane ince tüylü nohut battaniye yeterli muslin örtüye fln gerek yok .benim kız Ekim sonu olmuştu ben bile sadece nohut battaniyele gelmiştim eve ztn arabayla yani usucek bı ortam yok kalabalık etme kendine
(1,274 puan) tarafından
Battaniyeleri cikaricam fazlaymis aynen. Azalticam
0 oy
tarafından
Kız çok koymuşsun bazı şeyleri geceliği teke indir pijamayı 2 ye çıkart hatta tek alt koy birde emzirme önlüğü e gerek yok bence iç çamaşırını da 4 5 tane falan koy kirleniyor çünkü 
(1,274 puan) tarafından
Gecelik daha rahat oluyor dediler oyuzden onu 2tane alip pijama takimini 1 tane aldm. Ic masarini artirablrm dogru diyosunuz. Emzirme önlüğünü cikaraym:)
tarafından
Kuzum gecelik hiç rahat olmuyor onun için dedim sürekli yatıp kalktık a yukarı sıyrılıyor insanı sinir ediyor ilk doğumumda almıştım yanıma sonraki 2 doğumumda hep pijama takımı aldım daha rahat emin ol
tarafından
Haa birde atıştırmalık şeyler al yanına kek çubuk falan doğumdan sonra yemek saatine denk gelmezsen insan çok acıkıyor hatta kabız olmamak için kayısı şeftali suyu falan al birde yazdın mı bilmiyorum ama terlik al kendine
(1,274 puan) tarafından
Terlik aldm. Alıştırmalık mantıklı. Onlardan da brz biseyler koyarm cantaya.
0 oy
tarafından
Hangi ayda doğucak 
tarafından
Benimde eylül sonu nohut battaniyeye okadar kıyafete gerek yok kendine bir tane eşofman takımı koy çıkarken rahat edersin
tarafından
Süt sağma makinem varsa onuda yanına al mutlaka
(1,274 puan) tarafından
Çıkış kıyafeti koyacagm kendime. Ama nasil bisey giyilir karar veremedm.
Süt sagma makinesi alacagm ama nasil bisey alacagima karar veremedm daha
tarafından
Benim süt sağma makinem lansinoh marka memnunum Manuel ve elektrikli olanlar var bütçene göre bakabilirsin hastane çıkışında rahat bol bir şey tercih edersen çok rahat edersin dikişlerine değmemesi önemli olan
(1,274 puan) tarafından
Lansioh bakacagm. Herkes öneriyor. Alirim insallah. Tesekkur ederm:)
0 oy
(302 puan) tarafından
Ben senden çok kıyafet battaniye koymuştum yinede yetmedi çünkü 5 gün hastanede tuttular artık aklımı yiyecektim bırakmasalar Allahım kimseyi düşürmesin bişeyim de yoktu Bi kerelik tansiyon yüksekliğine sezeryan yaptılar halbuki ilaçla tansiyonum düştü sorunum hiç yoktu sonrada tuttularda tuttular boşuna 
(1,274 puan) tarafından
Dogru diyosunuz hic belli olmaz kac gün kalcagmz. 1 ya da 2 gun diyolar ama ters bi durumda fazlada kalinabilir. Ben 2 gun kalcak gbi hazirlarm daha fazla kalir da yetmezse evden istetirim  artk
0 oy
(3,299 puan) tarafından
Süt sağma aleti
(1,274 puan) tarafından
Hangi marka alacagima karar veremedm daha en kisa zamanda alacagm insallah. Alip koyarm
(3,299 puan) tarafından
Her şey çok güzel geçsin ve tabiki bol bol fotoğraf. Telefonları şarj edin:)
(1,274 puan) tarafından
Sarj makinemi unutmym:)
0 oy
(149 puan) tarafından
Kız bunlar nasıl sığdı çantaya:)
(1,274 puan) tarafından
Daha cantaya koymadk. Sadece hazirladk. Insallah sigar:) ama herkes fazla dedi. Eksiltcem biraz
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bebek  giyim  çok  koymuşsun  canım  okdar  kıyafet lazım olmuyor  bu havada kalın  battaniye de gereksiz   çocuğu  sicaktan  bunaltirsin  
(1,274 puan) tarafından
Kıyafetleri ve battaniyelrine herkes fazla dedi:) çıkaracağım ben de
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bende bu kadar koydum aralıkta doğum oldu battaniye kesinlikle fazla değil o içine koydukları yatağın altına açtı annem çıkarken pusetin içine koyduk falan derken annem bi tane de daha niye koymadın bile dedi fazla olsun eksik olmasın 
(1,274 puan) tarafından
Eylul sonu gibi dogum zamaninda olursa.. eksigim olmasn istiyorm ben de
0 oy
tarafından
Eksiğin degilde çok çok fazlan var
(1,274 puan) tarafından
Ilk hamilelgnz mi
tarafından
Hyr cnm ikinci
(1,274 puan) tarafından
Tecrubelisniz o zaman. Benm ilk. O yüzden bilemedm.ne varsa koymaya calstk
tarafından
Sağ sağlim kucağımıza alalım inşallah tek bi bebek cantasina koy hepsini yeterli cnm
(1,274 puan) tarafından
Amin inşallah sağ salim kucagimiza alırız
0 oy
(594 puan) tarafından
Şarj aleti deodorant duş alırsan diye havlu tarak bide iç çamaşırı fazla koy canım ve alt pijamanı onlar sık lazım olur bide emzirme sütyeni kumasina dikkat et onlar anında pişik yapabiliyor 
(1,274 puan) tarafından
Ic çamaşırını fazla koymaya karar verdm. Dus icin dediklernz de mantıklı. Cok tesekkur ederm
0 oy
(395 puan) tarafından
Normal olucaksa havlu tarak şampuan da koyabilirsin duş alma isteği okadar çok oluyor ki
(1,274 puan) tarafından
Nasil olacagi belli degil. Doğum sekline gore sampuan havlu tarak da eklerm o zaman. Tesekkur ederm
(395 puan) tarafından
Rica ederim birde devlet hastanesi ise hasta bezi kesinlikle al derim
(1,274 puan) tarafından
Özelde olacak. Depent aldm
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Emzik biberon canım inşallah ihtiyaç olmaz mama falan ilk zaman lazım oluyor onuda soylerler hastaneden. Fazlası var eksiği yok sağlıkla gelsin bebiş
(1,274 puan) tarafından
Insallah emzirebilirim ilk gebeliğim göğüs ucum yok bakalm.nasil olcak
(5,721 puan) tarafından
Göğüs ucu çikarcililarla canım inşallah olur bence bebiş emdikçe.olur Allah'ın izniyle
(1,274 puan) tarafından
Insallah tesekkur ederm
0 oy
tarafından
Ben diğer bölümde sana liste yazdım bak istersen canım
(1,274 puan) tarafından
Bakiyorm cnm hemen
0 oy
(979 puan) tarafından
Fazla bile olmus cnin
(1,274 puan) tarafından
Fazlalıkları cikarmaya karar verdm
(979 puan) tarafından
Bncde iyi olur bosuna kalablk yani bn ble bndan az kydum o ble fzla glyor bna
0 oy
(1,301 puan) tarafından
İç çamaşırı çok az geldi canım emzirme önlüğü gereksiz ağız mendili 5 adet çok fazla 3 tane koydum hiç kullanmadım kulak çubuğuna gerek yok Bepanthol ne alâka
(1,274 puan) tarafından
Bepanthol pisik onleyici krem. Eksik yazmisiz. Lazm plur mu bilmem. Ic camasiri ekleyecgm. Teswkkur ederm:)
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Eksik yok fazla var ama sen benimkini bi görsen doguma değil sanki pikniğe gidiyorum :D:D

(1,274 puan) tarafından
Eksik olmasn diye ugrastk:)
0 oy
tarafından
İç çamaşırı alttan bence bir iki tane daha koy ne olur ne olmaz.. Evin yakın değilse bebeğin kusacağını dikkate alarak üst alt 5 6 adet al benim bebeğim çok kustu 2 saat içinde 3 kıyafet değiştirdim ağız mendilini 10 lu al sadece bir iki şeyin adedini arttır eksik yok.. Birde doğumda sürekli açılmaya baktıkları için gecelik istiyorlar onu sakın çıkarma pijamayı doğum sonrası odada giyersin 
(1,274 puan) tarafından
Tesekkur ederm. Ic çamaşırını artiracagm. Agiz mendilini de artırayım.
tarafından
Bebeğin emmeme ihtimaline karşı biberon da koy mama faln
(1,274 puan) tarafından
Olabilir önlemini alaym
tarafından
Al canım ne olacak sırtında taşıyacak değilsin mağdur olmada bir iki fazla olsun.. Sağlıkla bir avazda doğur inşallah
(1,274 puan) tarafından
Insallah cok tesekkur ederim

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 403 göst.
0 oy
10 cevap 315 göst.
17 Nisan 2021 Aile kategorisinde Tostininin annesi (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 153 göst.
0 oy
16 cevap 240 göst.
24 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ceren12 (236 puan) tarafından soruldu

379,102 soru

11,348,122 cevap

34,813 kullanıcı

...