0 oy
149 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar aklıma takıldı 3 gündür dün değil evvelsi gün hastaneye gittik bı tane kadın sıra alıyordu açık açık covid pozitif olduğunu söyledi ve birsuru insanın arasindaydi dün gene aynisina denk geldim benim bildiğim böyle olmaması gerekiyor benmi yanlış biliyorum..

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayır ambulansı araması gerek onlar gelip evde bakıyor 
(3,099 puan) tarafından
Şaşırdım bende sıraya girdiler insanların arasina
-Reklam-
0 oy
(605 puan) tarafından
Kovid bölümü normal bölümden ayrı olmalı ya i pozitif olan kişinin pandemi bölümü harici hastane bölgesine giremez 
(605 puan) tarafından
HYır öyle olmaması lazım burda öyle deil en azından pandemi bölümü ayrı normal hasta yeri ayrı ateş dahi olmasa nefes darlı olan kişiyi yada eklem ağrım var die geleni asla norml bölüme sokmuyolar direk pandemi yerine heleki pozitif kişiyi asla almazlat
tarafından
4.kat covid test verme yeri oyle soyliyim 4 kat geziyolar yani
(3,099 puan) tarafından
Bildiğin kalabaligin arasına girdiler ve polikinlikti
(605 puan) tarafından
Öyle olmaması lazım pandemi bölümü burda ayrı
(3,099 puan) tarafından
Bizim burdaki küçük hastane fazla bölümde yok ama genede kalabalığa girmemesi iyi olurdu
0 oy
(1,383 puan) tarafından
Çok kötü hissediyor herhalde kendini ki hastaneye gitti simdi eve filyasyon ekibi geliyor ilac veriyor gidiyor ama diger turlu kotu bile hissetse ambulans la gitmesi lazim ya aliyor ambulanslarrv
(3,099 puan) tarafından
Ama kalabalığın arasına girdiler canım mesafe denen bişey yok
0 oy
tarafından
Hastaneye giderken sorun yok aracınız varsa kendiniz gide bilirsiniz diyolar polis durdursa cezası yok bende 2 kere pozitifken hastaneye gittim 
(3,099 puan) tarafından
Ama o kadar insanın arasina girdiler
tarafından
Çift maske eldiven ile gittiyse sorun olmaz ben de çift maske ile gitmiştim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 735 göst.
0 oy
9 cevap 168 göst.
0 oy
8 cevap 185 göst.
25 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 522 göst.
18 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pinarice (255 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı

...