+1 oy
426 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından

Şuan boşanma aşamasindayim 

Birlikte yaşadığımız evi kapattık çok fazla üzüldüm canım çok yanıyor 
Yuvam yıkıldı koronadan dolayı piskolojim iyice alt üst oldu bebeğim covid sonrası mis c hastalığından yoğun bakımda yatmıştı uzun bir süre iki kez havale geçirdi 
Biryere çıkmıyorum da doğru düzgün korkuyoruz geçen işe gittim temizlik işi bir kadının evini dip köşe camlar kapılar mutfak dolapları dolap içleri banyo WC aklınıza ne geliyorsa temizledim iki gün boyunca hayatımda ilk kez temizliğe gittim gocunmuyorum da 23 yaşındayım neyse bir hafta sonra kadın aradı bu hafta yine gidecektim günlük iş yapacaktım covid pozitif olduğunu söyledi çok korktum içim içimi kemirdi akşam saat onbir buçukta aradı bnde halsiz hissediyordum bir kaç gündür koştur koştur hastaneye test yaptırmaya gittim kimliğimi evde unutmuşum geri taksiye binip eve gelip kimliğimi alıp tekrar gittim hastaneye test yaptırdım çok şükür negatif çıktı sabaha kadar uyumadım oğlum çok çok yaramaz hiç durmuyor sürekli sınırlı kafasını her yere vuruyor karıştırıyor kendine zarar veriyor ne yapsam baş edemiyorum onu çok seviyorum benm destek almam gerekiyor tahammülsüz agrasif bir insan oldum devamlı kendimi sıkıyorum dişlerimi sıkıyorum herşeye sinirlenip alınıp ağlıyorum bir sürü sağlık sorunum ortaya çıktı yüksek tansiyonum bile türedi kötü bir çocukluk berbat bir ergenlik geçirdim annem ve babam yüzünden sonra evlendim bir kaçış yolu gördüm evliliği bu sefer yağmurdan kaçarken toluya tutuldum kaynanam ve eşim bana tahmin edemeyeceğiniz kötülükler yaptı destek almam gerekiyor ama korkuyorum bu duyulurda bebeğimi benden alırlar diye velayet davasında 
Bebeğime daha sakin daha bilinçli bir anne olmam gerek önce kendimi düzeltmem gerek kafam çok dolu bunalimdayim hiç bir seyden zevk almıyorum yaşama sevincimi yitirdim mecburiyetten annemle yaşıyoruz şuan ama ne annemi ne eşimi ne kayinvaldemi görmek istemiyorum bu insanlardan artık çok bıktım çok yıprandım

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim senin için için hayırlı bir kapı açsın kuzum evet çok zor şeyler yaşamışsın kolay değil ama çocuğunda psikolojisi bozulmuş bukadar agrasif olması aile içindwki gecimsizlik o yavrucaklar herseyden etkileniyor o yavru icin bian önce sirkelen kendine gel sana muhtaç bir evlat var 
(634 puan) tarafından
İnan hergun aklımdan geçiyor gidip kendimi yüksek biyerden. Atayım diyorum o kadar doldum taştim ki sonra aklıma bebeğim geliyor ya ölmez sakat kalırsam annemin başına kalırsam diyorum bebeğimi emanet edecek tek bir vijdan merhamet sahibi insan yok cevremde sonra vazgeçiyorum çok yıprandım
tarafından
Rabbimin verdiģi cana kıymanın nekadar günah olduğunu bilmiyormusun sana muhtaç senden başka kimsesi olmayan bir bebenin oldugunu bilmiyormusun abdestini al namazını kıl Allah a dua et Rabbim bir çıkış kapısı gösterir illaki
(634 puan) tarafından
Çok haklısın elvetki ama çevremdeki insanlar beni çok bunalttı maddi sıkıntılarım manevi sıkıntılarim doğru düzgün ne ana var ne baba var dağınık bir ailede büyüdüm aile kurdum dağınik bir aile oldum neden ben çocukluğumdan beri çekiyorum Allah selamete erdirsin
tarafından
Amin cnm amin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım sabret inşallah Rabbim sana güzel bir yol çizmiştir umutsuzluğa düşme 
(634 puan) tarafından
İnşallah Rabbime sığınıyorum
0 oy
(2,726 puan) tarafından
İstediğin zaman konuşabiliriz
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Dinleriz kuzum içine atana kadar buraya at...zor bi süreç ama gececi bunlarda unutma rabbim zorunu kolay etsin....neler yaptı esin aklıma gelmio bisey ama zor ki bu haldesin yine de bi dr. Git 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Her zaman konşp dertleşeblrz kuzum nerleisn nerde otruyosn
(634 puan) tarafından
Ankara'da oturuyorum
(1,307 puan) tarafından
Ne zaman istersen yaz bana konuşlm cnm rabbim kalbine ferahlık versin inşallah yolunu açık etsin bkliyrm ne zaman istersen yaz
(634 puan) tarafından
Çok saol teşekkür ederim Allah razı olsun
(1,307 puan) tarafından
Cümlemiz dn kuzum benim ❤️ kuran oku dinle namz kıl Allah rızası için 2 rekat vakit namazını da rabbim büyük yrdm eder sana imtihan dr blki sabret
0 oy
(7,958 puan) tarafından
Evde sürekli sesli ayetler aç sıkıntı için ferahlık için falan bide namaz kıl dua et bambaşka biri olacaksın Allah'ın izniyle inşallah
(634 puan) tarafından
İnan namazda kılıyordum evlenmeden önce 5 vakit kılar kuranimi okurdum evlendim şimdi harfleri bile unuttum
Biliyorum Rabbim bana bu sıkıntılari veriyor ki beni huzuruna çağırıyor Anlimin secdeye değmesini istiyor ama ben hep seytana uyuyorum çok sorunluyum herseyden önce kafamın içindekilerle bir savaş halindeyim
(7,958 puan) tarafından
Canım abdest al namazını kıl onunda yapamazsan aç youtuptan bı ayet dinle sonra namazda kilarsin
0 oy
(501 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah,seni ferah yollara çıkarsın ama destek alabilirsin ilaç da kullanabilirsin bu çocuğu senden almalarına sebep olmaz en kotu detavi gördüğün doktora bilgi vermesi istenir o da çocuk bakmana engel olmadığını söyler yine bı sıkıntı olmaz bir de şunu unutma her şey geçiyor hiç bir acı baki değil.zor şeyler yaşamassin ama biraz daha sabır geçecek emin ol.Allah yar ve yardımcın olsun mutlaka destek al kendini çok daha iyi hissedeceksin
(634 puan) tarafından
Desteğe ihtiyacım olduğunun çok farkındayım kendimi biliyorum normal değilim öfkemi kontrol edemiyorum üzgün ve mutsuzum bebeğime verimli bir anne olamıyorum ******** şizofrenler bana kafayı yedirttiler ben böyle bir insan değildim kesinlikle
(501 puan) tarafından
Tamam bak farkındasın ne güzel,inan bana bı çoğumuzun ihtiyacı var bunu yıllardır destek alan biri olarak söylüyorum.panik atak hastasıyım.o yüzden çocuğunu alacaklar korkusuyla destek almamazlik etme çünkü alamazlar.
(634 puan) tarafından
Bendede panik atak var bana bu piskojik desteği kim verir yani devlet hastanesi yardımcı olurmu
(501 puan) tarafından
Evet devletin de psikiyatri polikliniğine gidebilirsn ayrıca psikiyatri seni psikologa da yonlendirir ikisinden de tedavini sürdürürsn
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Ya kıyamam sana ben :'(okurken duygulandım RABBİM yar ve yardımcın olsun inşaallah bundan sonra daha iyi günler geçirirsin 

Peki kendi hayatını tek kuracağın bir yere gitsen yavrunla beraber yaşasan olmaz mı başka şehirde başka bir hayat...

Hem uzak hem kafa rahat olur 

(634 puan) tarafından
O kadar güzel olur ki nasıl yapicam keşke yapabilsem maddi gücüm yok ev tutmak lazım eşya lazım abonelikleri almak lazım kira ödemek elektrik su dogalgaz mutfak masrafı çocuğun ihtiyaçları çocuğa kim bakacak zaten ağır bir hastalık geçiriyor normal bir çocuk değil kime nereye nasıl güvenip emanet edecegim söylediğin şey çok mantıklı ama bunu yapacak gücüm kuvvetim yok şuan inanki
0 oy
tarafından
Kizzz biz varizz yaa annnaaaa tamam dibine gelemeyizde yazz kiz konusuruz 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Evet zor imtihanalrdan geçiyoraun ama bu herşeyin bittiği anlamına gelmiyor  her yeni gün yeni yaşam yeni umut yeni bir tutunuştur  hiç bir zaman pes etme nerde yorulduysan oradan tekrar başla  ve destek almak istiyorsan bile önce kendine nereden destek alman gerektiğinin cevabı nı bul cnm
0 oy
(7,196 puan) tarafından
Rabbim yüreğini ferahlatsin yakın olsak valla sana yoldaş olmak isterdim canım  benim ya Allahım imtihanını kolay etsin inşallah
0 oy
tarafından
Çok zor bir dönemden geçiyorsun ama şunu unutma ki kimsenin hayati dört dörtlük değil. Bu hale çocukluk travmaların yüzünden geldiysen o yavrucaga da aynı şeyleri yaşatma.  Destek al . Psikologa giden tek insan sen değilsin.  Allah korusun içine ata ata cinnet gecirirsin sonuçlarını düşünmek bile istemiyorum . Bana özelden yazabilirsin yapabilecegim bisey olursa arkadaş oluruz benim de kimsem yok . Allah içine ferahlık versin 
(634 puan) tarafından
Çok saol bu travmalarımı aşmıştim elvetki çocukluktanda geliyor desteğe ihtiyacım var bnm ne yapcam nasıl davrancam bilmiyorum bn cok iyi bir insandım ama bni bitirdiler el birliğiyle

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 818 göst.
4 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aytu (35 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 155 göst.
29 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Ruya123 (471 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 364 göst.
7 Nisan 2023 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 283 göst.