0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde (347 puan) tarafından
kızım 30 aylık oğlum dğduğunda 33 aylık olacak. 

stres aldı beni nasıl bakacam nasl yapacam la anlamazsa kızım ya çok kıskanır beni paylaşmak istemezse süt verirken banada ver diye ağlarsa ..gece uyurken bebek ağlar illaki kızm nasıl uyuyacakkayy çok deli sorulan var kafamda :(((

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
ıkıncıyı yapmadan bunları dusunmemıs mıydın yanı bı sekılde olacak artık zaman gosterır
(607 puan) tarafından
Onun ikincisini yapmış olması da seni ilgilendirmez ?? Üstteki yorumda yazmıştım geri sildim ama haketmissin .
tarafından
burda fıkır soruyosa post acıyosa yorumumu yaparım ben durduk yere gıdıpte nıye yaptın demedım sacma sapan konusuyosun
(607 puan) tarafından
Sen fikrine cevap vermiyorsun ki resmen kadından hesap soruyorsun ilkin zorluğunu biliyordun ikinciyi de düşünmen lazımdı diye. Başkasının postu için kimsenin kalbini kirmak istemiyorum , düşüncelerini daha anlayışlı yanitlmalisin bence hoşçakal ❤️❤️ akdkflfllgl
tarafından
Ahaha bana söyleyecek çok mu şeyin var şöyle söyle eşimin çocuğu yoktu evet kızıma babalık yapamıyordu çünkü nasıl bir duygu nasıl bir his olduğunu bilmiyordu ben baba olursam en azından babalık nasıl birşey anlarım dedi sen bundan bunu mu çıkarıyorsun ne diyeyim insanları tanımadan etmeden günahlarını alıyorsunuz yazık egonuzdan geçilmiyor
(13,202 puan) tarafından
Babalık sonradan öğrenilen bir duygu zaten evlatlık alan babalar baba duygusunu hiç mi öğrenmiyor. Ha çocuk istemek hakkı ayrı bir evladı sahiplenip baba olmak ayrı.
-Reklam-
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Benim kızım 26 aylık oğlum doğduğunda 28 aylık olcak. Kızım zaten kendi odasında yatıyor. Bebek yanımda yatacağı için uyandırmazlar birbirlerini. Bunları baştan düşünmek lazım canım
(347 puan) tarafından
insalh sakin bebek olurlar
(2,443 puan) tarafından
Inşallah
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Ay kuzum al bende de o kadar aynı düşğncedeyiz benim kızım da o zamana 27 haftalık olacak bende şimdiden düşünmekten stresten mafoldu uyuyamıyorum resmen ya 
(347 puan) tarafından
kız ev isleri çocuk ay nasıl yapacam bilmiyorum
(4,759 puan) tarafından
Rabbim hlç bir kulunun omuzlarına kaldıramayacağı yükler yüklemez inşallah biizm de yardımcımız olur kuzum
0 oy
(391 puan) tarafından
Benim bebek  16 aylik yeni bebek doğduğunda 22 aylık olacak ben peki kafamı nerelere vurayım 
0 oy
(607 puan) tarafından
Çok kolay oluyor emin olun , başta zorlaniyorsun adapte olurken birine yetişsen diğeri sonraya kalıyor mecbur ama halloluyor. Benim oğlum küçükken hiç kiskanmadi zarar da vermedi şükür şuan kızım 14 aylık olucak oyuncak cekistirmesi yapıyorlar arada başka derdimiz yok şükür , onu kardeşini tanıması sevmesi için izin verin istediğinde yanında bulunarak kucağına almasını onaylayın kızınıza kardeşi büyüdüğünde onunla oyunlar oynacagini herşeyin güzel olacağını anlatın, gerçekten algılayıp uyguluyorlar herşey anlayıp öğrenen yaşta zaten , herşey gönlünüzce olsun , bebeği eve getirirken kızınıza ufak bir hediye alabilirsiniz bak bunu kardeşin sana aldı dersiniz , o zamandan hoşuna gider iyiki var der ☺️ birşey alıyorsanız ablaya da alın her ne olursa olsun eşitlik olunca daha kolay oluyor hersey
0 oy
tarafından
Relax cnm sakin ol senin bebeğin büyükmüş bak sorun olmaz merak etme ikis8nede gül gibi bakarsın kız :)) benim kızım 16aylik bende 2 inciyi düşünüyom hayırlısı bakalım birlikte büyürler :) 
0 oy
tarafından
Oğlum 18 aylık 35 haftalık hamileyim bendede aynı sorular var en son işin içinden çıkamadım kuzenim psikoloji öğrencisi bu gün araştırıp hocalarına sorup yazıcak 
0 oy
tarafından
Akışına bırak zamanla düzene oturuyor
0 oy
(769 puan) tarafından
Benim kızım her sese uyanırdı alıştı kardeşinin sesine çok şükür kıskançlık yok kardeşine düşkün o emerken o da emmek istiyo bazen bende izin veriyorum emmeyi unutmuş emiyo gibi yapıyor ikiside bebek sonuçta bazen aynı anda ağlıyorlar çıldırmalık sjjshe kızım 26 aylık oğlum yarın 3 haftalık oluyo kolaylık veriyo Rabbim 
0 oy
tarafından
Benimde oglum 25 aylik 1 bucuk ay sonra dogumum var bende korkuyorum. Insallah uslu bir bebek olur oglumun hicbirseyi eksik olmaz 
0 oy
tarafından
Benik ikinci oglan oldugunda abisi 24 aylikti bebegin bezini degistircem zaman ya fa doyurcam zaman hep yanima cagirirdim yardim isterdim belki de bu sebepten bilemem hic kiskanclik olmadi hatta agladiginda bizden once o kosardi emzigini agzina takmak icin simdi biri 6 biri 8 yasinda 3.hamileyim dört gozle kardesleri gelsin diye bekliyoruz Allah sag salim kucaguna almayi nasip etsin inşallah
0 oy
(319 puan) tarafından
Ben çok zorlaniyorum valla kafayı yemek uzereyim. Oğlum 15 aylık bebeğim 1 buçuk aylık.  Ölüyorum 
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Şuan olmayan şeyleri düşünerek gereksiz stres yapıyorsun tek   cocuk bakmaktan daha kolay. Emzirirken al yanına bi oyuncak bi kitap büyüğü ile ilgilen minik bebek ya uyur ya emer yine tüm baktim büyükte olsun. Gecede uyanmıyor büyük valla hele küçüğü de akıllı bi bebekse çok rahat edersin. Senin gerginliğin çocuklara yansır ama sakin bi anne olmak şart 
0 oy
tarafından
Çocuk doğmadan hiç bunun stresine girme cnaim benim uç tane evlâdım var biri 5 biri 2 yaşında biri de 3 aylık 5 ve 2 yaşında ki ne salonu yatak odası yaptım orada yatıyorlar bende bebekle yatak odasında yatıyorum ağlasada sesi gitmiyor düzenimiz kuruldu şükür geçinip gidiyoruz mutlu mesut ")
0 oy
(200 puan) tarafından
Benm oglum 15i6 aylıktı dogum yaptıgımda canm ve oglum az tembelli tam 15 aylıkken yurumeye başladı 1 ay sonra dogum yaptım yanı doguma kadar hep kucagomdaydı çok şükür bak şuan oglum 2 yaşında digeri 9 aylık olacak ve ben hamileyim :) benm de tereddütlerim vardı ama inan Allah sabrini öyle bir veriyor ki kğcğk oglum cok usluydu nasıl buyudu hic bilmiyorum hatta hala seni seveneden buyudun mu annem sen falan diyorum :) 3. Cocuga hic tereddütüm yok 2 yi yaşadığım ıcın sakin ol relaks 
(347 puan) tarafından
2 yasında biri 9 aylık ve yine mi hamilesin
(200 puan) tarafından
Evet .........
0 oy
(932 puan) tarafından
Canım benim kızım da doğum yaptigimda 30 aylık olucak düşün düşün bir hal oldum 
0 oy
tarafından
Bizde oldu kızım 6 aylık ona biberon verirken oğlum 20 aylık o da istiyordu sonra sonra vazgeçti. Alıştılar birbirine. Ama sizinki biraz daha büyümüş alışma süreci biraz daha sancılı geçebilir. Düşünüp strese girmeyın başa gelen çekiliyor  

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 147 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Summeye33 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 368 göst.
12 Ekim 2023 Aile kategorisinde Hirammm (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 486 göst.
22 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,374 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 230 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ❤Semos❤ (2,423 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,025 cevap

34,863 kullanıcı

...