+1 oy
871 göst.
Aile kategorisinde (91 puan) tarafından
Kocam 3 haftadan fazla oldu İstanbul'a gitti beni arayıp öyle konuşmaz gittiği günden beri topladım 3 saat konusmusz 200 tane msjlaşmamiz var bana hep çalışıyorum vaktim olmuyor diye söylüyor ama istegrama falan giriyor biz sürekli tartışıyoruz görümcem de kardeşim çok iyidir ona iyi olursan oda sana iyi olur falan diyor ama onun inadına gidip birşey yapma dersen yapar dedi bunu aldatma konusu olunca dedi ben onu kıskanırım daha önce kızlara bakma konuşma diye oda konuştuğu için derdim oda o yüzden dedi bana neyse  kocam eskisi gibi değil bakıyorum da konuşması değişmiş bana hep kızar saçmalıyorsun boş konuşma ricamdir benle konuşma gibisinden daha önce hiç böyle konuşmazdı bana artık canm askm demez gittiğinden beri onu iki kez görüntülü aradım 1 dk sürmedi şebeke cekmiyor der kapattı benm kızımın fotosunu istemez bir kez istedi ama ben hep atarım kızımın kini beni bir gün seni ozledimn foto at demez  akşam aradım cvp vermedi kendisi aradı kendini gösterdi ona saçını uzat desem asla uzatmaz saçını falan uzatmış baya kendini değiştirmiş neyse kaynanam saat 9 da ara kızı göster özlemis falan dedi bende yatıyor dedim hep yatar aslında o ama aradım cvp verdi kalabalık bir yerdeydi gitti bir yere gontulu cvp verdi karanlık bir ortam di niye konuştu falan niye yatmadin diyince kaa izin veriyor musun yatim gibisinden konustu bende yatsaydim ben aradığımda yatmiyordun falan dedim kapattım gece msj attim tik tok indirdin mi diye evt dedi hesap açmış her yerde olan foto muzu kaldırmış  benim hiç birşey kullanmamı istemiyor bir yere gitsem izin al der ama kendisi herşeyi yapıyor köle olarak görüyor beni neyse bugün onun hesabından dakikasına baktım 46 dk su var kimle konuştu o kadr dakikası var bilmiyorum kaynanam gildeyim onuda aramaz konuşsak o kadr dk gitmez ve az önce de baktım tik tok ta sarışın bir kadın takip ediyor oda aynı memeleketten  asla kadınları takip etmez ama ediyor onu 

Benm anlamadığım eşim bu uygulama ya karşı bana kullanma diyor yanımdayken istegrami bile siliyor gereksiz diyor ama İstanbul'a gidip niye indirdi tik tok niye indiriyor wifi var diyor ama burda da var dk azalmış neyse ona da birşey demiyorum konuşması baya değişmiş sonuçta insan eşinin konusmasini hep anlar her günkü konuşma nerde şimdi ki nerde 

Bana kapan falan dedi ben hem Allah rızası için kapandım ama en çokta eşim öyle beni daha çok sever istiyor diye kapandım ama eşimin gözü baktım ki açık kadinlarda şort giyen önü aciklarda tartıştım bana bir daha beni arama msj atma dedi engel attı gece 4 te kızımı emzirme kalktığımda baktım wp de ve whatsap businnes indirmiş o nedir bilmiyorum 

Şimdi ne yapım böyle bir kocadan beni aldatıyor diye kendimi kandirim inanın mi ne yapım  

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben babamın evine gidiyorum de engelle onu o düşünsün 
(13,961 puan) tarafından
+++++
(91 puan) tarafından
Desemde git der ama annem hasta babam çalışamıyor 3 kardeşim var zar zor geçiniyorlar bende gidip dahada zora sokmak istemem yazın çalıştırıp para biriktirip ayrı eve çıkma düşünüyorum
tarafından
O zaman hiç umursama arama sorma para göndersin biriktir
-Reklam-
+1 oy
(1,003 puan) tarafından
Valla hepsini okudum. Kendini çok bırakmışsın kocanın eline. İpleri eline al. Tepkini ortaya koy sende. Sana kullanma diyor senden uzaklaşınca kendi indirip kullanıyor. Beraber olduğunuz fotoğrafları siliyor. Sarışın bir kadını takip ediyor diyorsun. Aldatıyor diyemem net bir şekilde ama şunu soyleyebilirim ki gözü kesinlikle dışarda. Ee böyle olunca da seni aldatmasi çok da zor değil. 
(91 puan) tarafından
Aynn şimdi ne yapacağımı bilmiyorum ona diyince böyle şeyler düşünme seni aldatmam falan diyor ama hareketleri başka
+1 oy
tarafından
Size veya yorumumu  okuyan  tüm  bireylere bir uzman olarak şunu ifade etmek isterim izninizle. 

" birisi  size şunu  indirme kullanma  girme diyorsa  kendisi o yolları avucunun  içi  gibi  bildiğindendir ve  kendi  gizemini  korumak o ortamlarda rahat  gezmek istemesindendir."
tarafından
Eğer senin suçun yok ise onun yanlışlarının kanıtı da varsa bebek 6 yaşına kadar kesin anneye veriliyor.benimkindaha 3 aylık.ama adam ******** işte.ondan korkuyorum.sen yap bence çekme yani
tarafından
Evet anne hapse girse bile çocuk onunla kalıyor büyüyünce de anneyi tercih eder zaten kızlar benim de naçizane tavsiyem üstüne düşmeyin kimse için açılıp kapanmayın sosyal hesapları eşiniz istiyor diye silmeyin annemiz babamız bize karışamaz kaç yaşında insanlarız bunlar kim oluyor?? Yüz vermeyin adam yerine koymayın aramayani aramayın arayınca işim vardı açamadım diyin gerçekten kaçan balık büyük olur. Siz değerlisiniz siz özel ve kıymetlisiniz bunu asla unutmayın ❣️
(802 puan) tarafından
Yaşı çok genç, gözü açılmadan erken evlenmiş biri belliki.İstanbul da onu şaşırtacak her güzelliğe ve cazibeye sahip bir şehir.
(9,892 puan) tarafından
Ben yazacaktım yazmışsınız.
(91 puan) tarafından
Aynnn zatn hep İstanbul'da çalışırdı TV izlerkende dikkat ettim hep açık kadınlara bakar kısa giyim gibi anlamıyorum niye evli olmasına rağmen böyle yapıyor aklı başına gelmesi. İçin bende mi erkeklere bakim
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Sizin şartlarınız nedir bilemem ama ben olsam kocamla giderdim. 
(91 puan) tarafından
Beni götür dedim götürmedi işte burda kal falan dedi zatn bir gitcem bir gitmicem dedi en son gidip bileti kesip gitti
0 oy
(680 puan) tarafından
Adam diycem de adamlığa hakaret bildiğin bes belli aldatıyor eşimde aldattığını öğrenmeden önce aynı bu hareketleri yapardı bağırır çağırır di en ufak şeyim gözüne batardi sonra bingo öğrendim ki aldatılıyorum böyle davranan birini hala arayıp sorma topla eşyalarını çık git babanın evine msjini da at tahammülüm kalmadı sana artık istediğin kişiyle istediğin hayatı yaşa ben yokum artık de engele heryerden 
(91 puan) tarafından
Keşke babamlarda gitsem yine konsuur beni suçlu gösterir geri gelirim kızım olduğu için
(3,552 puan) tarafından
Daha ne konuşabşlecek ki... Bende sen biraz kendini geliştirmem gerek.. Konuslucak cok şey var ama senin onun değil.. Hiçbir erkek karısını ve kızını bırakıp Baska şehre çalışmaya gitmemelü hele ki basını dinliycem falan diyerek. Yaptığı herşey aşikar. Anlat anne babana baktın onu mu haklı buluyorlar eyvallah. Bir çocuk değil mi. Evden bazı eşyaları alır. Gider iki artı 1 ev tutarım. Veririm çocugu da kreşe bakım evine gider çalışırım.
(91 puan) tarafından
Keşke şuan gidebilsem gidemiyorum bizim aile biraz sıkıntı abilerim falan öyle birşey yapamam desem babama gitsem haberlerde olduğu gibi kötü birşey olmasını istemem
0 oy
tarafından
Oyle koca hic olmasin beee ne egoist ne pislik bisey 
(91 puan) tarafından
Beni öyle pişman etti evlendiğime
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Bu ne şımarıklik Allah aşkına çocuk sahibi evli barkli adam biraz ağırlığını koyma vaktin gelmiş 
(91 puan) tarafından
Keşke ama çocuk gibi herkes ona güveniyor aldatmaz iyidir dediği için böyle yapıyor kime ne desem bana inanmıyor annesi kardeşi hiç
0 oy
(197 puan) tarafından
Sen bilirsin ama gözünün korkması gerekiyor . 
(91 puan) tarafından
Pki bu whatsapla birşey yapılabilir mi
(197 puan) tarafından
Canim bilmiyorum ki sen söyleyince bir araştırdım sadece .
(197 puan) tarafından
Şuan şartlara bakılırsa yapabileceğin en iyi şey onla konusmamak o sana mesaj atsada arasada geri dönme kızınin fotoğrafını da atma. Erkek işte hepsi aynı en temiz dediğimiz bile karı kız pesinde .
(197 puan) tarafından
Biraz hayatında yokmuş gibi davran napcaksin kafayı dinle
(91 puan) tarafından
Aynn haklısın cnm olmadı artık öyle yasicam
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Arama sorma parasını ye ,iç gez bakalim nasıl oluyormuş

Üstüne düşme seni özlesin tatlım 

O arayana kadar arama bakalım ne zaman arayacak

Açma telefonlarıni meraktan ölsün gavat
(91 puan) tarafından
Para vermiyor ki bana evlendiğimden beri elbise kendime alamadım hamileliğimde bana verilen elbiseleri giydim düşün kaynanamın eltisi falan senin gelinin hep aynı elbise giyer demiş niye kocam almıyor bana babamlarda getirdiğinde üstüne annem maaşını çekince gizliden bana verir ev ihtiyacını karşılar şuan kızımın mevlidinden kalan parayla onun ilacını aldım eve sebze meyve almışım ona en son para gönder dediğinde tamam 50 TL gönderirim dedi onunla ne yapacaksam tabi oda yok
0 oy
tarafından

Topla eşyanı annenin evine git gerisini o düşünsün koy ağırlığını görsün 

(91 puan) tarafından
Gitsem de boş canm geri gelmek zorunda kalırım üstüne beni suçlar kendini haklı gosterir öyle bir dili var şeytanı bile yola getirir
0 oy
tarafından
Sende git baban evine hic arama sorma ağırdan sat k3ndini iki seçenek var ya ailesi dolduruyo ağız bakiyo yada aldatiyo
(91 puan) tarafından
Ailesi zatn doldurur birşey dese daha önce İstanbula gidelim orda daha iyi çalışırım dedi kaynanam bırakmıyor zor masraflidir altından kalkamazsin kira parası 1500 falan diyor sanki İstanbul'daki Ler dileniyor gecinemiyor
tarafından
Erkekler genelde dolduruşa gelince boyle davranır anasi dolduruyo diye seni suphelendiriyo ailesini kotulemiyo baksana başka yerden vuruyo senj srfsiz
(91 puan) tarafından
Aynn olabilir valla
tarafından
Sende arama sı.ç agzina ailesiylede pek muhatap olma sessiz kal bak bakalım nolcak gulum
0 oy
(2,585 puan) tarafından
Kocan sapitmişşş açik ve net!
0 oy
(802 puan) tarafından

Bir şeylerden emin olman gerek.

Varsayimlar üzerinden hareket edemeyiz 
Elinde somut delilin olmali.
Ama belli ki herşey yolunda da değil, şüpheli davranıyor.
Eğer yaptığı yanlış varsa bı yerden mutlaka patlak verir.Allah sana bunu gösterir emin ol.
Aldatan her zaman aldanır.
Gözden uzak gönülden de uzak olabilir.
Yanina gelince iyice bı kurcala bakalım altından neler çıkacak.
Emin olmadan hareket edersen suçlu sen olursun.
Hakliyken haksız durumuna düşersin.
O yüzden dikkatli adım atmalisin.
(91 puan) tarafından
Aynn Google geçmişinde birşey yok ama hesap açıyor birileriyle konuşuyor olabilir zatn bana ben burda mutluyum kafam rahat sen hep morelimi bozuyorsun bide kızımı özlüyorum der bende ona benm yerimi dolduran var demek seni mutlu ediyorsa diyince birşey demedi çıktı bende anladım artık birileri var
(802 puan) tarafından
Cnm kararını sen vereceksin ölç tart biç yuva senin yuvan ne yaşadığını sen bilirsin.Ben sana boşan terk et yada kesin seni aldatıyor diyemem.Yuvan mücadeleyi hak ediyor mu? Kaç yılın hatri var? iyi günleriniz mi ağır basar kötü gunleriniz mi? Nasıl bir baba? Nasıl bir eş vs?. Düşün taşın büyüklerinden destek al.Allah yardımcın olsun insanoğlu şaşar beşer.İnşaallah geçici bir durumdur. Herşey gönlünce olsun.
0 oy
tarafından
Bacım bu adam sana zaten bakmıyor annen harçlık veriyormuş. Bari git annenin evine gir bi işe çalış o evde bi şekil çocuk bakılır. O şeref yoksunu kocan bu şekil her şeyi yapar sana. Beni suçlu çıkarır demişsin çıkarsın ne çıkar sen suçlu olsan. Bunun karşılığında ne çıkarı olabilir senden. Çocuğunu da alamaz senden. Bırak inceldigi yerden kopsun de git ananın evine bu adam seni eve bağlamış kendisi at koşturuyor 
(91 puan) tarafından
Aynn öyle bir ara bana vurdu bağırıp çağırdı kızı da al git dedi sonra durdum kızı alma gittim kızı bırak kendin git dedi kizimdan dolayı gitmedim keşke sabah kziimi alıp gitseydim
tarafından
Şimdi git heryerden engeli bas al kızını git ne halt ederse etsin. Bide dayak da var yani
(91 puan) tarafından
Bir ara yaptım kaynanam aradı boş boş konuştu ***** kocam annemi aramasın diye engelden çıkardım annem üzülmesin hasta diye
tarafından
Annene gidince de ondan engellersin onu da arayamaz
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Aynı şekilde benim eşimin davranışlarıda değişmiş gibi geliyor bana benim eşimde uzakta çalışıyor eskiden bı takım şeyler olmuştu aynı o zamanki gibi davranıyor bende sebebini anlamaya çalışıyorum 
(91 puan) tarafından
Hayırlısı inşallah ikimizde yaniliyoruz
(3,099 puan) tarafından
İnsallah canım
0 oy
(700 puan) tarafından
Sende indir hepsini onu da wpden engelle tavrını koy. Bekle bir iki gun arama sonra sana laf sokmaya calirsa çevirir ayni lafi sen ona sokarsın
(91 puan) tarafından
Yaptım zatn sadece onsuan whatsap businnes indirmiş ben normal diğer whatsap kullaniyorum
(700 puan) tarafından
Bilmiyorum cnm daha fazlasina kafam basmıyor kelin ilaci olsa kendi basina sürer erkek milleti napsan boş kocanda olsa mesefa koycan kürk cu dükkanı gibi olmaktansa mesafeni koru Allah'a bırak kendini oylelerine layik goruyorsa yolu acik olsun sen hiç orali olma biliyorum cok zor aktifken yazmamasi musaitken arayıp iki guzel kelime etmemesi ama inan hep sana olur yuzun coker sacin agirir yemekten degil dertten sisersin sal ya kahretsin sal gitsin ne hali varsa o seni arayana kadat arama ararsada acma burnunu surttur merak ettir ha kaynanani da arasa sizi sormak için illaki kendi kendine der acaba niye acmiyor birazda onun akli karissin acanbalari olsun
(91 puan) tarafından
Aynn valla düşüne düşüne başım ağrıyor zayiflamisim yüzüm stresten maf olmuş lekelenme falan kafa yecem kızımi bakım kocamla mi delirecem en son
0 oy
(680 puan) tarafından
Ne desek bı b.k buluyorsun sende akıl almak değilde fikir almaya mi geldin dediklerimizin hepsine bahane üretmeye mi o zaman kendi başının çaresine bak burda o kadar insan yazmış hala biseyler buluyorsun bu kafayla daha çok şey yaşarsın ağırlığını koy git ailene ağla anlat işte sokaktan gelme değilsin evlatlarısin ha yok mu otur çek ne diyelim
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Arkadaşım senden sosyal medya kullanmanı istemeyen bı boklar yiyo demektir sen görme etme die herşeye hazırlıklı ol yine günahını almak istemem ama hareketleride değişti diyosun
0 oy
(7,641 puan) tarafından
Bana mesaj atma diye engellemek ne demek ? Sen onun karısı değil misin bu ne densizlik. Kaynana soyle bana böyle yapıyor diye.
(91 puan) tarafından
Canı istediğinde engeller istemediginde kalkdirir kaynanama desemde boş onu savunur önümde kıssa arkamdan oğlunu savunur daha da afedersin götü kalkar
(7,641 puan) tarafından
Ee napicaksin sen böyle sana yazık değil mi ?
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Aynı şeyleri bende yaşadım hatta hesapları bile yakaladım içine girip kontrol bile ettim beni ailesini bana ulaşabilecek herkesi engellemiş ama ben oyun oynasam online ona bile laf eder ki onun hesabıyla oynamama rağmen bir kaç kere yakaladım öyle en sonuncuda adliyede buldu beni yalvardı yakardı son sansi verdim kendilerini çok belli ediyorlar farkında olmadan sanıyorlar ki yaparım anlamaz kadınız biz senin nefes almandan bile anlıyoruz farkında değiller ***** yerine koyuyorlar kendileri sal.ak farkında değiller 
(91 puan) tarafından
Aynn valla ama ne yapacağımı bilmiyorum beynim durdu artik
(1,154 puan) tarafından
Anacim dava açacaksın delil toplayıp çünkü bir kere yapan tekrar yapıyor ben davadan vazgeçtim çünkü benim kaynanam ve görümcem kanina girip kız buluyordu ona en başından beri beni istemedikleri için

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,445 göst.
1 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde NUR2340 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 391 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Cansuu (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 149 göst.
1 Kasım 2021 Aile kategorisinde HATcooo (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 417 göst.