0 oy
149 göst.
Aile kategorisinde (23 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşimden soğudum 5 aydır hamileyim ve evlenir evlenmez de hamile kaldim diceksiniz ki ndn cocuk yaptin o zaman isteyerek yapmadim yani hasta olmayi beklerken hamilr kaldim normalde bi sorunumuz yok ama esimin arkadasinin sozu benimkinden agir basiyo ve o çocuk yüzünden de alkol aliyo normalde cok içen bir insan degil ama o cocukla bi araya gelince tutamiyorum akil verin bana napayim bosanmanin eşiğine geldim napicam 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

+1 oy
(22,070 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hemem bosanmayi dusunme canim ilk bi guzel kavga cikar boyle boyle yoksa giderim de gozunu korkut baktin daha ayni degisim yok o zaman düşün 
tarafından
Bende çalışıyordum 15 günlükken terk edildim bacım ileride girersin bı ise nafakada alacaksın ailem hep destek bana ama anlıyorum seni mutsuz bı hayat süreceğine mutlu bir hayata bak
(23 puan) tarafından
Çok saol çok teşekkür ederim allah karşımıza düzgün insanlar çıkarsın
tarafından
Allah yardımcımız olsun kuzum
(22,070 puan) tarafından
Ay valla Allah yardimciniz olsun kaderinjz guzel olsun bundan sonra insallah kizlar⚘
(23 puan) tarafından
Amin inşallah kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şimdi duzelse ilerde Ali nin Mehmet in ağzına bakacak böyle insandan hayır gelmez boşan demiyorum ama burnunu sürtur
(23 puan) tarafından
Doğru diyosun da kafam o kadar karışık ki napicagimi bilmiyorum
tarafından
Napacagimi üst yoruma yazdım bacim
(23 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
(8,552 puan) tarafından
Biraz cezalandr hemen boşanma

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,460 göst.
1 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde NUR2340 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 393 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Cansuu (16 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 889 göst.
26 Ağustos 2021 Aile kategorisinde 1prensesin.annesi (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 423 göst.
12 Ağustos 2018 Aile kategorisinde ❤❤❤ (9 puan) tarafından soruldu

378,183 soru

11,319,016 cevap

34,764 kullanıcı

...