0 oy
252 göst.
Aile kategorisinde (774 puan) tarafından
Kızlar kaynanamlar sürekli ortada bişey yokken kavga çıkartıyor en son eşimle aramızda tartıştık onlarda bize geldi ağladığım için odaya geçtim ben 5 dakika sonra çıktım onlar gitmiş bu sefer babası eşimi aradı kavga mı ettiniz neden falan dedi eşimde oluyor işte dedi bundan sonra ne siz bana gelin ne ben size geliyim dedi babası neyse benimde babam babasını aradı babamada kızın benim evime giremez demiş biz ayrı yaşıyoruz kaynanamın evine giremezmişim babamda o bana fazla değil ben onu sokakta bırakmam demiş sonra konuyu değiştirmiş kayınpederim geçen hafta da kaynanam aradı eşime çocuğu al tek gel dedi eşimde karım olmadan gelmem dedi şimdi eşim diyor ki bu hafta arayıp hepimizi çağırırsa gideriz ben gitmek istemiyorum o kadar grlmemem için laf söylediler nasıl gideyim eşime sen tek git diyorum gitmem diyo siz olsanız gidermisiniz? 

6 Cevaplar

0 oy
(6,848 puan) tarafından
Gitmezse gitmesin ya bosversene
(774 puan) tarafından
Gitmek istemiyorum canım ben ama kendi gitmeyince de ömrümü yiyor gidelim de gidelim diye
-Reklam-
0 oy
(692 puan) tarafından
Bi benzerini yaşıyorum sağolsun arkamda durur ailesine karşı savunur ama belli zaman geçince gidelim diye tuturur e sen git benimle işin yok gitme diyen mi var derim başlar kıyamet sonra git geler en son ağlamalar sarılma faslı ikna etme çabaları derken kendi çıkıp gider ama ila bunlar iki hafta da bir yaşanır sanki duvarız kalbimiz kırılmıyor anlamıyorum
(1,850 puan) tarafından
Gerçekten eşin bu konuda agliyomu merak ettim
(692 puan) tarafından
Ben ağlıyorum:)))) sinirden gitmek istemediğim son çare ağlıyorum haksız olsam bile vicdan azabından ölüyor konuyu kapatıyor
(1,850 puan) tarafından
Yazdıkların senin değil onun ağladığı yönünde ilerlemişte ağlamalar sarilmalar git geller demişsin de
(692 puan) tarafından
Olabilir :) eşimi değil kendim için dedim
(774 puan) tarafından
Ah canım ya çok zor anlayışsız olunca ailesi herşey daha da zorlaşıyor
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Biraz fazla karşı geliyosunuz galiba eslerinize 
(774 puan) tarafından
Yerine göre canım kendi aramızda bir dediğini iki etmem
0 oy
(715 puan) tarafından
Tek gitmezse gitmesin allah allah bu nasıl bir şey valla beni istemeyene asla adım atmam iyi yapmışsın ve sonuna kadar haklısın
(774 puan) tarafından
Öyle tabi canım içim almıyor artık gitmek istemiyorum
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Başka insanların yanında odana çekilip ağlamak hiç hoş bir durum olmamış bana yapılsa aynısı bende bidaha o kişiyle görüşmek istemem aile meselelerinizi başka insanların yanında devam ettirmeyin yarın siz eşinle iyi olursunuz ama onlar unutmaz 
(774 puan) tarafından
Kız benimki hep yatıyor odasına gidip
(12,861 puan) tarafından
Sende uyansın diye mi bekliyorsun valla aynı şeyi annem ablam kız kardeşim yapsın kalkar evime gelirim büyük saygısızlık
(774 puan) tarafından
Kuzum nabıyım eşim var arada onun hatırı için her türlü saygısızlığına göz yumdum ama artık yetti
(12,861 puan) tarafından
Eşinle paylaş bu durumu böyle saçma şey mi olur ya
(4,961 puan) tarafından
Valla kayınvalidem kayinpederim varken öğlen uykusu yapardim ben söyleyip işimi bitirince.. hatta kızım yoruldn kestir biraz derlerdi insansı bişey bunda ne var ki
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Ah canım gitme kocanda gitmesin de gorsunler günlerini.. ne kadar ayıp ya .. ama koçanı tebrik edern sen olmadan gtmem dediği için ama gtme
(774 puan) tarafından
Canım o gitti bir kere ama arayıp ille tek gel deyince artık gelemiycem dedi

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 471 göst.
0 oy
22 cevap 996 göst.
0 oy
10 cevap 328 göst.
5 Nisan 2021 Aile kategorisinde mervegizem00 (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 447 göst.