0 oy
373 göst.
Aile kategorisinde (731 puan) tarafından
Eşimin dayısı yan evde oturuyor nerdeyse birleşik arada sadece bir bahçe duvarı var dün akşam saat 9 10 gibi cocukları geldi köpekle oynamaya dışarda çay içiyor duk saat 11 12 oldu cocuklar eve gitmedi aklıma da geldi içimden bu nasıl ana insan çıkar bakar çocuklara heryer akraba olsada insan korkar nereye gittiler diye düşündüm cocuklar küçük değil 13 14 yaşlarında lar yanıma geldikçe meyve suyu kek pasta ne bulur sam çocuk bunlar yerler diye veriyorum ellerine az önce gelmiş anaları benim çocuklarımın ne işi vardı o saate kadar burda eve neden yollamadım alıştırma benim çocuklarımı bu eve dedi ya dedim sevda abla  sen uzak değilsin kafanı camdan uzatsan bu çocukların burda olduğunu görürsün ne ben çobanım ne senin çocukların koyun madem o kadar merak ettin uzak yol değil 5 adım yol gelip götürseydin çocuklarını yabancının evine mi geliyor lar öz halasının evine geliyor dedim neden ellerine bişeyler veriyor sun dedi ya dedim eşimin dayısının çocukları neden vermeyeyim senin nasıl zihniyetin var zehirleyecek değilim bağırdı çağırdı gitti  allah bana sabır vermiş ya 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Anaaa iyilikte suç bu devirde :ermm:

(731 puan) tarafından
Ya yabancı birisi olsak deriz devir kötü korktu ya öz halasının evi çocukların kendisininde görümce si dengesiz kadın
tarafından
Aynn öyle valla madem istemiyorsun gel götür o zmn bir de utanmadan neden ellerine bir şeyler verdin diyor ya
-Reklam-
+1 oy
(2,011 puan) tarafından
aaa ***** mi ne oyle yapsan sonra cocuklarimi evden kovdu olacan madem o kadar dusunuyomus gelip alaymis 
(731 puan) tarafından
13 14 yaşında cocuklara evden nasıl gidin diyim 2 si de beni çok seviyor kovar gibi muamele nasıl yapayım
+1 oy
(1,698 puan) tarafından
Dayınıza söyleyin bu durumu bence. Eşinin ağzını kapatsın çocuklarının da terbiyesini versin o halde
(731 puan) tarafından
Eşim gelsin konuşacağım gitsin konuşsun dayısı ile dengesiz karısı ile hergün hergün uğraşamam ben
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Kız bosuan dememişler iyilik yap denize at
0 oy
tarafından
o kadar düşünüyorsa çocuklarını gelip alsaymış. valla iyilikte yaramıyor.
0 oy
(119,086 puan) tarafından
aboo tam sac bas yolmalik haa
(731 puan) tarafından
Dua etsin 4 aylık gelinim ev de benim evim değil misafir sayılırım kaynanam gelsin icabına baktırıcam ama
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Şaşırdım valla yaptığın iyilik ters tepmis resmen heralde alışkın degil ne bilim..
(731 puan) tarafından
Cocuklar gecenin 1 inde 2 sinde top oynamaya çıkıyor bu mahallede kayınvalidem de dahil hepsi pazarcı sabah 5 diyince burda kimse kalmaz o yüzden akşam 8 diyince millet uyuyor ıssızlaşıyor en gece kalan biziz o durumda bile çıkıp bakmaz neredeler diye
0 oy
tarafından

Ne annalik yapmasını biliyor, nede sahip çıkmayı .

Ama lafa gelince dil papuc gibi desene.
(731 puan) tarafından
Dua etsin benden yaşca büyük yeni evliyim dayısının eşi ona kaldırıp ağır bişey desem dayısına demiş olurum dayısınıda çok severim ama eşime diyeceğim konuşma hareket üslübünü değişsin
tarafından
Bncede eşine şöyle
0 oy
(2,091 puan) tarafından
Kimseye iyilik yapmayacaksın bı kez daha anlamış olduk
(731 puan) tarafından
Bide ünv okumuş ama görsen çingenelere hakaret etmiş oluruz kıyaslarsak
(2,091 puan) tarafından
Okumakla adam ölünmüyor ki canm
0 oy
(872 puan) tarafından
Yengem olsa da ben hemen dövüşmeye başlardım. Gerçekten sabırlı biri sin. Kafana takma hormonları oynamış.
(731 puan) tarafından
Eşimin dayısı ben kaynanamın yanındayım çocukların halasının evi geliyor kovamam ki valla zor tuttum kendimi yine dedim eşim varken kaynanam varken ben susayım
0 oy
tarafından
Hasta o kadın uzak dur 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 384 göst.
15 Kasım 2022 Aile kategorisinde Gupse (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 215 göst.
16 Eylül 2022 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,020 göst.